Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik IG Mentions

Autor Wiadomość
broofie Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,546
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 1177 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 14.01
Post: #1
IG Mentions
Sprawdź:
Poruszę w tym wątku temat Instagram Mentions. Sprawa jest dosyć prosta, "Mentions" polega na oznaczaniu wybranych przez nas osób pod naszym postem na Instagramie. Metoda świetnie nadaje się do skalowania. Wiąże się co prawda z ryzykiem jak każda inwestycja, ale pole do popisu mamy spore.
Po krótce (na przykładzie niszy Blackhat, np hack/generator do gry):
- tworzymy profil na Instagramie
- znajdujemy niszę
- tworzymy zachęcający post i dobrze wyglądający profil,
- uzupełniamy nasze bio wraz z działającym linkiem odsyłającym do Landing Page
- szukamy dostawcy usług "Instagram Mentions" - cena w granicach 1,6$-2$ za 1000 oznaczonych osób
- wyszukujemy większe profile odpowiadające naszej niszy, np promując Castle Clash wchodzimy na oficjalny profil Castle Clash i dotrzemy tym samym do ludzi którzy followują ich konto
- czekamy na efekty.

Teraz dla tych bardziej cierpliwych i ciekawskich - opis krok po kroku:
INFO:
nisza - Castle Clash Generator
strona - landing page z generatorem waluty

- tworzymy lub kupujemy stażowe konto na Instagramie,
- znajdujemy niszę (przykłady podam poniżej), może to być naprawdę wszystko, przelećcie np przez oferty różnych programów partnerskich, i wybierzcie jedną z ofert, następnie zróbcie research na IG czy macie w ogóle skąd czerpać traffic,
- ustawiamy tematyczny avatar, uzupełniamy bio,

[Obrazek: random-gra.jpg]

- ważne jest, aby nasz link nie został z miejsca zablokowany przez Instagram, ja do tego sposobu użyłem domeny z namecheap za 0,88$ i najtańszego hostingu z Mydevil, osadziłem landing page (pobrałem paczkę z tego forum i edytowałem pod siebie) na hostingu, przepiąłem dnsy i hulało, hula do teraz,

*dosyć istotne (wg moich doświadczeń) jest aby LP (mam na myśli pliki) znajdował się na naszym hostingu. Jest to znacznie bezpieczniejsza opcja niż zwykły redirect na landing page z sieci.*

- teraz najważniejsze, czyli panel SMM który oferuje Insta Mentions. Sam korzystam z najtańszego dostawcy jakiego udało mi się znaleźć, za 1,6$ mamy 1000 Mentions z wybranego przez nas profilu.
Link polecający: https://smmpanel.net/ref/uwhgo

Link czysty: https://smmpanel.net

Kiedy założymy już konto, musimy zasilić je kwotą na minimum 10$. Panel obsługuje Paypal, Webmoney, kryptowaluty, Perfect Money oraz Stripe Apple Pay.
Konto jest, kasa na koncie też. Teraz przechodzimy do zakładki "Add Order", dodajmy sobie nieco Followersów. Korzystam z opcji [Instagram Followers NO Refill], następnie wybieram opcję za 0,45$
[Obrazek: insta.jpg]
podaję swój link do Instagrama: instagram.com/[nazwa profilu]
Quantity czyli ilość: 250
zaznaczam opcję drip-feed
Runs czyli ile razy ma nam dodać po 250 followów: 7
Interval czyli odstęp między kolejną "dawką" followersów: 8
Składamy zamówienie klikając przycisk "Submit". Po jakimś czasie proces się rozpocznie a na naszym koncie powinny zostać dostarczone follow wg wybranego schematu
Z opcji którą wybrałem wynika, że na nasze konto będzie wpływać 250 obserwujących co 8 minut, ta czynność powtórzy się 7 razy co da mi 1750 obserwujących. Ta liczba zazwyczaj jest mniejsza, nigdy nie dostaniemy dokładnej ilości followów, ale jedynie przybliżoną wartość.
Okej, teraz czas na zrobienie i dodanie pierwszego posta. Z racji, że towarzyszy mi swego rodzaju "paranoja" Jerk2 na temat pobierania zdjęć z Google i udostępnianiu ich na Social Media (odczuwam wrażenie, że takie zdjęcia są bardziej podatne na algorytmy i zwiększają szanse na bana) sam wykonuje grafiki które zamieszczam na profilu. Z tym nie będzie problemu. Moja nisza to Castle Clash, pobieram gierke na swój telefon (lub NoxPlayer), robię zrzut, apką do edytowania zdjęć dodaję sobie walutę - to co oferuję mój landing page.
Przechodzę do Instagrama, wstawiam zdjęcie i informację w poście, że w bio znajduję się link do hacka.
*Jeśli tylko mamy chęci i zdolności, możemy nagrać filmik ukazujący działanie naszego hacka, zwiększy to wiarygodność co przełoży się na konwersje*
Profil gotowy. Teraz czas zabrać się za istotę tematu, czyli IG Mentions.
Kopiujemy link do naszego posta, powinien przedstawiać się w takim formacie:
instagram.com/p/xxx(...)/
resztę linku usuwamy.
Wyszukujemy aktywne profile na IG. W przypadku mojej niszy nie będzie z tym problemu, gdyż gra jest na tyle popularna, że ma aktywny i zweryfikowany profil na IG.
Zapamiętujemy jego nazwę, w moim przypadku jest to "castleclash.igg"
Składamy nowe zamówienie w panelu. Add Orders -> Instagram [ Mentions ] -> IG Mentions User Followers -> Link (nasz link do posta który wcześniej skopiowaliśmy) -> Quantity (ja zazwyczaj testując niszę wybieram na początku 5000, jeśli $ się zwraca lub zarobiona kwota nie odbiega od wydanych pieniędzy zaczynam ją skalować) -> Username (wpisuję nazwę profilu: castleclash.igg) -> Submit i czekam.
Zanim na naszym profilu zacznie pojawiać się zakupiona aktywność może minąć trochę czasu, warto uwiarygodnić naszego posta kupując "Serduszka" które są stosunkowo tanie.


Temat nie jest odkrywczy, jednak moim zdaniem ma duży potencjał i przy odpowiednim targetowaniu może nas nieraz zaskoczyć a z tego co widzę, na forum nie ma poświęconego wątku tej metodzie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2019 23:21 przez broofie.)
Glosy: lolek95 (+1), danoneksss (+1), VoreCC (+1), domi11997 (+1)
19-02-2019 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Dante_/ Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,407
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 359 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 101.00
Post: #2
RE: IG Mentions
Metoda jest dość stara, a udostępniona na BlackHatWorld też ładny kawał czasu temu.
Ceny za 1000 oznaczeń poszły w górę w porównaniu do najlepszych momentów z tej metody, ale wciąż są niskie. Jedyny minus jaki jest to brak refill'i, a Instagram w porównaniu do początków tej metody to kasuje te komentarze z oznaczeniami dość szybko.

Ostatni raz kiedy korzystałem z Instagram Mentions to było jakieś 3 miesiące temu i z 10,000 mention'ów jakie zamawiałem to po 24h zostawało może 2k.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2019 23:44 przez Dante_/.)
19-02-2019 23:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
broofie Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,546
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 1177 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 14.01
Post: #3
RE: IG Mentions
Ja zacząłem działać 3 dni temu i spadków nie zauważyłem. Być może przez te 3 miesiące się coś zmieniło.
Prawda, temat poruszany na innych forach był, ale co w związku z tym? Smile IG jest na tyle duży, że każdy znajdzie dla siebie miejsce.
Moje statystki:
Zainwestowane 8$ (5k mentions pod moim zdjęciem): 6$ zarobione, 2$ na minusie
Zainwestowane 1,6$ (1k mentions pod moim filmem): 3,5$ zarobione, 1,9$ na plusie z czego wciąż wpadają leady, usługa dodana koło północy.
Zauważyłem potencjał, podrasowałem wiarygodność za pomocą filmiku z działającego hacka i jak na razie inwestycja się zwraca. Dodałem kolejne 5k mentions, dam znać co z tego wyszło.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2019 09:20 przez broofie.)
20-02-2019 09:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Klin Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,237
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 4074 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.24
Post: #4
RE: IG Mentions
Czekam na aktualizację Wink

[KUPIE] Reklama facebook/instagram/snapchat/inne - dowolna kategoria KLIK
20-02-2019 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
broofie Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,546
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 1177 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 14.01
Post: #5
RE: IG Mentions
Tak więc z 1,6$ zainwestowanych udało mi się wyciagnąć 6$, zwrócę uwagę na fakt, że większość leadów pochodziła z nisko płatnych krajów, od 0,04$ do 0,15$ za lead.
Ktoś niemiły dodał mi 10k niskiej jakości like pod filmem i zdjęli mi cały profil. Wcześniej zakupiłem 5k mentions za 8$ na szczęście udało mi się odzyskać całą kwotę, tak więc inwestycja zwróciła się ponad 3-krotnie.
Pamiętajcie, zadbajcie o dobry Landing Page i najlepiej filmik uwiarygodniający działanie waszej oferty.
Na jednej i tej samej niszy byłem z początku na minusie, pobawiłem się Landing Page, nagrałem wiarygodny filmik i tym oto sposobem moje ROI nagle wywaliło w orbitę.
Zamierzam skalować metodę i testować inne nisze.

Jeśli ktoś jest zainteresowany tańszymi usługami IG mentions niech uderza do mnie na priv.

Wniosek: imo jest to świetna metoda na pozyskanie ruchu. Wymaga jednak inwestycji dlatego aby zacząć liczyć zyski należy dopiąć wszystko na ostatni guzik.
21-02-2019 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dom3lek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 509
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 117 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: IG Mentions
Jak ma się dużo kont IG to wszystko można ogarnąć za darmo z pomocą InstaPY.

dom3l3k, członek http://zarabiam.com od Oct 2010.
21-02-2019 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
broofie Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,546
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 1177 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 14.01
Post: #7
RE: IG Mentions
Nie wszyscy znają pythona. Poza tym "za darmo" w tym przypadku to pojęcie względne. W panelu z którego aktualnie korzystam mam 1000 oznaczonych osób pod postem za 1,2$.
21-02-2019 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Real420Ways Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2019
Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: IG Mentions
Jestem ciekawy metody i oczekuję na aktualizację. Może i temat wałkowany wiele razy na różnych forach, aczkolwiek tutaj tego na forum nie widziałem a z tego co przypuszczam to nie każdy czyta posty na BHW Big Grin
21-02-2019 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
broofie Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,546
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 1177 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 14.01
Post: #9
RE: IG Mentions
Aktualizować raczej nie ma czego (nie będę prowadzić tutaj dziennika zarobków) Wink Wszystko znajduję się w głównym poście, do was należy dobranie odpowiedniej niszy. Oczywiście jeśli ktoś ma pytania to śmiało strzelać na pw lub w tym temacie.
22-02-2019 00:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,623
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #10
RE: IG Mentions
IG mentions idzie kupić od kogoś na seoclerks?
22-02-2019 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: