Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyzwanie: 100zł dziennie do końca 2018 roku

Autor Wiadomość
Dolce Kabona Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 64
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 52 +

Forum Gold: 0.00
Post: #11
RE: Wyzwanie: 100zł dziennie do końca 2018 roku
Sprawdź:
(27-10-2018 09:12)xmaniek6 napisał(a):  powodzenie oby zarobki były większe od 100zł dziennie Smile

(27-10-2018 09:22)Bartezx1997 napisał(a):  Powodzenia!
I śpij więcej niż 2h ;D

(27-10-2018 10:26)tomek7912 napisał(a):  Coś czuję, że te 100zł/dzień szybko wleci. Powodzenia.

(27-10-2018 12:08)Miluus napisał(a):  Będę obserwował i życzę powodzenia!

(27-10-2018 12:23)Moyzesh napisał(a):  Zapowiada się ciekawie, będę obserwował na pewno. Trzymam kciuki, powodzenia!

(27-10-2018 13:19)KaRoLeK535 napisał(a):  Zapowaida się ciekawie powodzenia ! Smile

Dzięki za wsparcie Big Grin



(27-10-2018 12:20)EfectiveWork napisał(a):  Zarabiasz na fejk contencie ? Zgadza sie ?

Nie wiem co masz na myśli mówiąc fejk. W tym momencie mam 2 nisze i jedna ma realne prawo bytu a druga nie Tongue

(27-10-2018 09:13)Captain napisał(a):  Pracowanie zbyt dużo czasu dziennie przez wiele dni może sprawić, że szybko się wypalisz i nie będzie Ci się chciało już nic robić. Musisz sobie rozplanować ile czasu na to będziesz poświęcał i znaleźć też czas na odpoczynek i inne rzeczy Wink
Na spokojnie, w końcu ,,Nie od razu Rzym zbudowano'' ;p

Ustalanie odgórnych kwot do zarobienia w określonym czasie też nie jest zbyt dobre, wprowadza niepotrzebną presję i zniechęca jeśli w pewnym momencie zorientujesz sie, że nie zdążysz wykonać celu. Lepiej więc zamiast ,,zarobić xxx zł w określonym czasie'' przyjąć postawę ''zarobić jak najwięcej'' Wink

Zgadzam się z tym, że muszę sobie jakoś zaplanować wszystko aby mieć czas na odpoczynek, ale nie z tego powodu, że się wypalę, a z tego, że prawdopodobnie jeśli będę siedział nad tym calutki dzień to efektywność będzie zerowa Tongue Bo jeśli to co będę robił będzie dawało mi codzienny progres w postaci zwiększenia liczby clicków na Ogads - to już samo będzie mnie nakręcało do działania Big Grin Ale masz rację, muszę to wszystko dobrze rozegrać. Jak będę siedział cały dzień zamknięty w pokoju, to głowa może gorzej pracować, dlatego muszę znaleźć czas na treningi, do których zbieram się od kilku miesięcy. Zawsze gdy ćwiczę to mój mózg chodzi na kilka razy wyższych obrotach i umiejętność koncentracji jest nie do porównania lepsza.
A co do ustalania celów to są różne szkoły Big Grin Jedna mówi to co Ty, a druga aby jasno określić cel i zapisać go na kartce wraz z terminem realizacji Big Grin Ja aktualnie korzystam z tej drugiej szkoły i bardziej w nią wierzę, ale każdy jest inny i na każdego działa co innego.

Ale to co mnie najbardziej jara i nakręca to wizja, że dokonam "niemożliwego" Big Grin

----------------------------------------------------

MASAKRA jaki odzew, jestem w szoku, dzięki wszystkim za komentarze i za wiarę, że się uda!
Glosy: Captain (+1)
27-10-2018 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
patttson Offline
Banned
*

Liczba postów: 945
Dołączył: Mar 2016
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #12
RE: Wyzwanie: 100zł dziennie do końca 2018 roku
Po prostu pytal czy zarabiasz na hackach Big Grin
Glosy: Dolce Kabona (+1)
27-10-2018 14:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dolce Kabona Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 64
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 52 +

Forum Gold: 0.00
Post: #13
RE: Wyzwanie: 100zł dziennie do końca 2018 roku
Nie zarabiam na hackach, ale nie wykluczam takiej możliwości Big Grin
27-10-2018 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EfectiveWork Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 980
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 654 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #14
RE: Wyzwanie: 100zł dziennie do końca 2018 roku
Chodzi mi oto czy oferujesz coś realnego co użytkownik faktycznie dostaję czy też nie Big Grin
27-10-2018 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dolce Kabona Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 64
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 52 +

Forum Gold: 0.00
Post: #15
RE: Wyzwanie: 100zł dziennie do końca 2018 roku
EfectiveWork
Na razie mam 2 nisze testowe, w jednej dostaje a w drugiej nie, ale jakie to ma znaczenie? Nie wpływ to w żaden sposób na konwersję

Captain
Dziś stwierdzam, że masz dużo racji w tym co poprzednio napisałeś i nie mogę lecieć tam jak do tej pory bo dostanę na głowę Big Grin Pracowanie po 16 dziennie nie ma sensu. Jak to zacznie przynosić realne zyski, to wtedy się maksymalnie poświęcę.

@Dziennik
Wczorajszy dzień poświęciłem na rozkminianie, obieranie strategii, szukanie ciekawych nisz i domen... Znalazłem kilka ciekawych, co z tego będzie - zobaczymy. Kupiłem nową domenkę, nowa strona zacznie dziś powstawać.
Doszedłem do tego, że nie ma co tworzyć kilkudziesięciu stron na raz, bo rozpocznę i nigdy nie skończę. Strona, która generuje mi w tym momencie zyski powoli wbija się na pozycje. Mam także w tym momencie 2 filmiki na YT, nie nabijałem jeszcze żadnych lajków bo w sumie to za bardzo nie wiem czym Big Grin Dam im jeszcze z tydzień i zajmę się tym, tak aby wszystko wyglądało naturalnie. Może coś polecicie darmowego? Nie chcę szaleć, moje nisze to nie są jakieś oblegane hacki, tylko coś bardziej "niszowego" Wink Masło maślane Wink Co do wczoraj to dzień łądnie się rozpoczał - 2 clicki i 2 konwersje, a potem wszystko jakby stanęło.. Ale nie ma co się spuszczać, nawet jeszcze pozycji ani w Google ani na YT nie mam, zacznę generować ruch to wtedy będę zawracał sobie głowę konwersją.

Wczoraj:
[Obrazek: sC2WNPa.png]

Dziś jak na razie:
[Obrazek: gMnf8N2.png]

Podsumowując, nabrałem pokory do tego co robię i stwierdziłem, że muszę bardziej siebie szanować. Hmm dziwnie to brzmi Big Grin Ale za siedzenie przed kompem nikt mi nie zapłaci. Work smart, not hard, hard tylko gdy jest sens i wiesz co robisz Big Grin

Pozdro
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2018 16:16 przez Dolce Kabona.)
Glosy: Bartezx1997 (+1), Bob5634 (+1)
28-10-2018 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dolce Kabona Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 64
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 52 +

Forum Gold: 0.00
Post: #16
RE: Wyzwanie: 100zł dziennie do końca 2018 roku
Wczorajszy dzień zakończył się super konwersją.
[Obrazek: Ijom9AJ.png]

Strona #1 coraz bardziej widoczna w Google. Filmiki generujące ruch na tą stronę wygląda, że też zaczynają być widoczne bo wygenerowały po kilkadziesiąt viewsów bez mojej ingerencji. Niedługo czas zacząć nabijać po 2-3 lajki dziennie, tylko czym?
Strona #2 dla której zakupiłem ostatnio domenkę podpięta pod serwer, SSL wgrane aby wszystko wyglądało "legitnie" a nie "januszowo" Smile

Wymyśliłem kilka ciekawych domen dla przyszłych stronek.

Bardzo się cieszę, bo Bartezx1997 dołączył do mojego wyzwania Big Grin Nie wiem jak to działa, ale automatycznie poczułem się bardziej zmotywowany Big Grin Jeśli ktoś jeszcze jest chętny, to niech się nie zastanawia.

Do jutra forumowe mordy! Sex
Glosy: Nikola Tesla (+1)
29-10-2018 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dolce Kabona Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 64
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 52 +

Forum Gold: 0.00
Post: #17
RE: Wyzwanie: 100zł dziennie do końca 2018 roku
Wczorajszy dzień zakończył się rekordem ponieważ zrobiłem 10% celu, którym jest 100zł.
[Obrazek: NcSXGSA.png]

Fajnie, ale nie cieszę się zbytnio ponieważ konwersja stosunkowo słaba jak na moje możliwości, a rekord zarobków tylko i wyłącznie dlatego, że wpadł lead za 2.50$.

Spijam yerbę i lecę do wpłatomatu wpłacić hajs na nową domenę, którą dziś będę się zajmował, bo pustka na koncie. Od razu podepnę ją pod serwer i niestety będę musiał poczekać minimum kilkanaście godzin na podpięcie SSL, inaczej się nie da.

Mam też pewien pomysł, który chcę przetestować i nakręcę dla niego dzisiaj filmik i wrzucę na YT.
Są 3 opcje:
- będzie to straszna lipa
- będzie to dodatkowy pasywny dochód
- będzie to strzał w 10 i wtedy się temu poświęcę
30-10-2018 11:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czainik111 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 341
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 21 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #18
RE: Wyzwanie: 100zł dziennie do końca 2018 roku
Możesz podać adres swojej stronki ?
30-10-2018 15:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

adilat92 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 19
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 10.00
Post: #19
RE: Wyzwanie: 100zł dziennie do końca 2018 roku
Podoba mi sie Twoje podejście, powoli do celu powodzenia!Big Grin
Glosy: Dolce Kabona (+1)
30-10-2018 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichaelOneDollar Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 21 +

Forum Gold: 0.00
Post: #20
RE: Wyzwanie: 100zł dziennie do końca 2018 roku
Siemka,

1. Może to mylne wrażenie, ale piszesz że musisz się zorganizować, rozplanować działania itd. A za chwilę wpadasz na pomysł i już rejestracja domeny, filmik na YouTube itd. Nie uważasz, że to się trochę gryzie?

2. Masz fajny, luźny styl pisania. Fajnie się Ciebie czyta i mam nadzieję, że do końca roku osiągniesz swój cel. Co jakiś czas będę zaglądał i sprawdzał jak Ci idzie realizacja celu.
Glosy: Dolce Kabona (+1)
01-11-2018 04:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information 100000 zł do końca roku! kolorpurpury 7 4,353 22-05-2021 22:08
Ostatni post: Kryptofan
  Dropshipping , Allegro. Wyzwanie 90 dni na uzyskanego przychodu jarlvakr 20 15,990 19-01-2021 16:50
Ostatni post: sezam1
  Cel : z 20tysięcy wolnych środków, 100 tysięcy do końca roku Arturebiznes 2 3,976 18-05-2020 22:09
Ostatni post: GoldsteinEm
Heart Kryptowaluty | Sposób Na Milion W 2018 Adrian_krypto 63 24,805 31-03-2020 16:16
Ostatni post: zyziekcoins
  Cel - stabilne 100zł/dzień mathiubx 21 8,387 31-01-2020 18:55
Ostatni post: mathiubx

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: