Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 3.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla » Wydobywaj wirtualny węgiel, zarabiaj prawdziwe złotówki

Autor Wiadomość
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #2041
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Sprawdź:
Ok dzięki za info Smile

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
08-08-2018 07:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Anonimowy55 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2042
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Tak sobie czytam Discorda i wlasnie widze jak Teyrox nadal broni zlodzieja Coalco.Widac ze to jeden z jego znajomych.Nawet z grupy na FB go ******** bo tam tez probowal.Eh. Teyrox banuj wszystkich tam jak chcesz bo i tak nikt juz z toba nie chce gadac.Potrafisz to samo co i Coalco.A moze Teyrox to Coalco.Mniejsza z tym.Nie zmienia to faktu ze Coalco jest scamem a admin ukradl ludziom pieniadze.

Hybrid1990 dodał notatkę do tego postu 08-08-2018 14:34 ponieważ:

Ale nie przeklinamy.

08-08-2018 09:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
antykt Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 598
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 397 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 11.00
Post: #2043
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
tak to wygląda jak piszesz

antykt, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2016.
Glosy: Anonimowy55 (+1)
08-08-2018 09:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

FreeDoge Offline
OSZUST
*

Liczba postów: 285
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 0.00
Post: #2044
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
(08-08-2018 04:25)loryn222 napisał(a):  
(07-08-2018 21:05)rachman napisał(a):  @FreeDoge z ciekawości tylko zapytam - to jakie tam się kwoty zarabia że ktoś pisze że znów nie wypłaca? Aż takie kwoty czy czasowo nie wyrabia? Miałem kiedyś konto muszę hasło poszukać Wink



Różnie się od coalco tym ze się nie ukrywam i chetnie podejmuję rozmowę bo najczęściej dobre rzeczy z tego wychodzą a czego nie robił coalco . Nawet w memencie gdy serwisy maja wydłużony czas na wypłatę to zawsze powtarzałem i będę powtarzać ze u mnie nigdy nie będzie tak ze przestanę płacić o czym świadczy np. Suma wypłaconych pieniędzy na obu jak i BTC na 4zeta .

loryn222 Odpowiadasz ale nie odpowiadasz bo niby się nie ukrywasz ale firma krzak nie podaje nigdzie danych o podmiocie który według giodo i rodo operuje danymi osób zlecających wypłaty, brak informacji o działalności więc przyganiał kocioł garnkowi. Przyganiasz coalco a sam działasz w "mroku"
Nim rzucisz w kogoś kamieniem to bądź w porządku a jak widać masz wiele za uszami
08-08-2018 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #2045
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Spoko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2018 16:54 przez loryn222.)
09-08-2018 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonimowy55 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2046
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Tak sobie obczajam i smiem stwierdzic ze Coalco lamie najwazniejszy chyba przepis RODO ktory gwarantuje nam usuniecie konta wraz zdanymi z jego zescamionej strony.Coalco niestety olal ten przepis dajac tylko zawieszania czasowe a nastepnie stale konta.Nawet jak zbanuje to go nie usuwa.


1.7. Coalco.pl nie będzie modyfikował żadnego konta użytkownika. Wnioski o zmianę nazw użytkowników zostaną odrzucone.

No sorry ale mamy prawo do modyfikacji swoich danych.

6.2. Zawieszone konta będą archiwizowane i nie można zarejestrować się przy użyciu tej samej nazwy, nazwy użytkownika lub adresów e-mail.

6.3. Po 60 dniach bezczynności Twoje konto zostanie tymczasowo zawieszone i trwale zawieszone po 90 dniach bezczynności.

A wiec nie usuniete.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2018 10:34 przez Anonimowy55.)
10-08-2018 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Morwa Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 83
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2047
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Ty tu piszesz o łamaniu zasad RODO, a Coalco z pieniędzmi zwiał : ) Przepisy RODO nie są teraz ważne. Chociaż nie przeczę, że regulamin jest niezgodny z przepisami.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2018 12:05 przez Morwa.)
10-08-2018 12:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hatake00 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 44
Dołączył: May 2010
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2048
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Wiedziałem, że to będzie scam. Autor był oburzony zgłaszaniem jakichkolwiek błędów czy pomysłów na poprawki - nawet napisał mi po którymś z moich PW z wypunktowanymi bugami: "to nie Twoja gra, tylko moja". Kiedy zrezygnowałem ze zrobienia poradnika, bo nie wyrabiałem się z uczelnią i zaproponowałem, że zrobię go później, autor gry od razu zabrał mi "certyfikat" oraz moderatora na forum. Big Grin
11-08-2018 07:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonimowy55 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2049
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
No to bylo wlasnie dziwne ze strasznie atakowal ludzi ktorzy cokolwiek napisali nie tak.Dopoki zgadzalo sie ze slowami Coalco bylo ok ale w momencie kiedy ktos mial odmienne zdanie to stawal sie agresywny,arogancki i dla wielu skonczylo sie to banem. No ale zawsze to przeciez my bylismy BEE haha.
Co do scamu pisalem juz pod koniec maja ze tak bedzie.Coalco ladnie zaplanowal swoja ucieczke. 1 urlop ok a drugi zapewne aby dac mu czas nawiac Big Grin Bo wiedzial ze bedzie zadyma jak zniknie dlatego mial 2 tygodnie przewagi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2018 07:37 przez Anonimowy55.)
11-08-2018 07:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Morwa Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 83
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2050
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Ja zacząłem podejrzewać scam jak Coalco na urlopie przestał wypłacać i udzielać się na forum. Wszyscy pisali, że to dlatego, że ma wolne, a Coalco sam pisał, że będzie miał mniej czasu, a nie całkowicie się odetnie od gry. Jak widać dla niego było to coś więcej niż tylko gra : |
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2018 08:02 przez Morwa.)
11-08-2018 08:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 31,766 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: