Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 3.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla » Wydobywaj wirtualny węgiel, zarabiaj prawdziwe złotówki

Autor Wiadomość
antykt Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 598
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 397 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 11.00
Post: #1931
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Sprawdź:
ambusz albo gra ma regulamin albo go nie ma ..a mod rachman coś wody w usta nabrał..z regulaminu
8. ODPOWIEDZIALNOŚĆ

8.1. Coalco.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia lub awarie, które nie są bezpośrednio związane z Coalco.pl, a zatem są poza naszą kontrolą.

8.2. Coalco.pl zastrzega sobie prawo do zmiany warunków świadczenia usług w dowolnym czasie, w tym opłat, ofert specjalnych, świadczeń i zasad.

8.3. Coalco.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty swoich użytkowników lub reklamodawców.

antykt, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2016.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2018 11:53 przez antykt.)
Glosy: ambusz (+1)
25-07-2018 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
ambusz Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 6
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1932
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Niby Coalco ma regulmin, ale zmienia się on dosyć często. Choć z tego co widzę to od 3.07 nie był zmieniany.
Wygląda to coraz gorzej, jeśli Rachman zniknął to musiał się czegoś dowiedzieć Wink poczekajmy do jutra, może nie ma czasu zajrzeć tutaj.

Czyli wedle regulaminu może wstrzymać wypłaty bez podania przyczyny. To się nazywa regulamin na korzyść gracza Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2018 12:07 przez ambusz.)
25-07-2018 11:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonimowy55 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1933
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Ja zlecilem wyplate 2018-07-09 do dzis PRZETWARZANIE. A mialo byc 2 dni robocze heh. Z tego co widze co ludzie pisza to wplaty ksieguja sie automatem blyskawicznie Smile Ale Wyplaty juz nie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2018 12:12 przez Anonimowy55.)
Glosy: ambusz (+1)
25-07-2018 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1934
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Co rachman zniknął, wczoraj byłem, co wy myślicie że ja etat mam i co dzień muszę na ZC siedzieć czy jak Wink nie mam czasu. Wpadam pisałem wtedy kiedy mam czas i ochotę. Potem poczytam co pisaliście dokładniej to ewwntualnie odpiszę. Jestem na wyjeździe i nic nie wiem tak samo jak Ty ambusz bo niby skąd. Jestem zwykłym graczem któremu nadano moda na forum. Nie jestem w tzw. Radzie Nadzorczej. Po obiadku może wpadnę.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
25-07-2018 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dudson666 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 58
Dołączył: May 2018
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1935
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
(22-07-2018 17:34)rachman napisał(a):  Admin teraz wraca to przelewy puści choć pewnie trochę ich jest więc liczył bym do połowy tygodnia pewnie obrobi...
Nie będzie to możesz krzyczeć z kolegami że scam.
Póki co gra płaciła, wiele rzeczy będzie wdrożone, wiele zmienionych, jak Ci się nie podoba to pewnie że lepiej wypłacić i szukać czego innego. Nie wiem co ma się poprawić więc napiszę tylko że nie wiem czy to się poprawi ale ma wyglądać wiele rzeczy zupełnie inaczej...

Jest połowa tygodnia 'srachman' więc "krzyczę" SCAM! SCAM! SCAM! ale bez kolegów. Taki odważny jestem, a co!

Może dla potwierdzenia niech ktoś kto WYPŁACAŁ pokaże dowód, że "nie ma lipy"?

dudson666, dumny członek http://zarabiam.com od May 2018.
Glosy: Anonimowy55 (+1), antykt (+1)
25-07-2018 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1936
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
To sobie krzycz jak ci to coś da ale bez przezwisk.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
25-07-2018 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
antykt Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 598
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 397 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 11.00
Post: #1937
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
no to jest ktoś co pokaże??może ty rachman pokaż... jako mod miej odwagę napisać jak jest naprawdę licze na ciebie że napiszesz wreszcie prawdę....tak broniłeś wyjasniałeś obśmiewałeś każdego kto napisał negatywnie o grze ....proszę napisz prawdę chcę abyś to w końcu napisał.....liczę na cb

antykt, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2016.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2018 13:20 przez antykt.)
25-07-2018 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1938
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Antykt dowiedz się jakie uprawnienia ma mod w coalco.pl a potem wymagaj... Mod tam ma TYLKO możliwość edytować i usuwać offtopy itp. Nic ponad to.
Nie wiem niestety więcej od Ciebie. Może ktoś z tzw. Rady Nadzorczej coś wie ale nie wiem kto w niej jest. Mod to funkcja tylko forumowa. Jakbym miał możliwość pacnął bym Ci funkcję ale nagle jakichś tajemnic byś dzieki temu nie poznał.
Ide poczytać co pisaliście od rana.

Edit:
Marek nikogo nie przekonywałem do cudzej matematyki. Mam kupnych refów, osobiście zdobytych - a im zawsze mówiłem traktuj projekt jako grę, część weszła z refa sama. Kto pytał zawsze to samo czytał - dla mnie to gra i tak sugeruję ją traktować. Nie kombinuj więc z wyliczeniami bo nigdy ich nie robiłem.

Antykt jak przywołujesz to oznaczaj prawidłowo. Tak to możesz sobie pisać - powiadomień nie ma wtedy. Ja nie siedzę tu cały czas byś od razu domysły snuł że jak nie wstałem od rana to znikam. Nie mam powodów. Wyjechałem, lecze nery, prawie nie siadam do kompa. Też czekam i mam nadzieję nie tyle że wypłata wyjdzie co że gra jednak będzie żyć bo jak pisałem zawsze chciałem coś podobnego stworzyć ale za słaby jestem w te klocki...

Ambusz nie obserwowałem ale regulamin zmienił się tylko raz z tego co ja zauważyłem a admin tu potwierdził czy na forum gry. Marek chyba zarzucał częste zmiany i Coalco mu wkleił co było dodane. Znajdziesz.

Nic mam nadzieję że to jednak nie upadek projektu i osobiście zaczekam do konca tygodnia. Mam nadzieję że admin albo ktoś z rady nadzorczej da znać co jest powodem obsuwy czasowej Undecided

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2018 13:40 przez rachman.)
25-07-2018 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
antykt Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 598
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 397 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 11.00
Post: #1939
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
rachman co ty za bzdury piszesz...jaka rada ???o czym ty piszesz ???powinieneś mieć choć trochę odwagi , wstydu i ludzi przeprosić za to że im pisałeś takie głupoty.... broniłeś admina i dzięki temu pomogłeś mu a nie nam na forum ... . nikt ciebie nie zmuszał abyś był modem zgodziłeś się a więc o co masz żal??? nie wierzę że nie znasz admina .....dobrze wiedziałeś jaki jest regulamin gry ...ludzie potracili kasę i chyba jej nie odzyskają a ty pisałeś ,że admin na urlopie ,że zmęczony ...aby dać mu szansę...co skleroze masz?? ??wstyd rachman

antykt, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2016.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2018 13:40 przez antykt.)
25-07-2018 13:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1940
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Przeczytaj ten temat to będziesz wiedział jaka rada a nie się rzucasz. Nikt mnie nie zmuszał ale też już ktoś pytał jak nim zostałem sobie poszukaj a nie czytasz temat na wyrywki. Włączono mi tą funkcję, nie dostałem jej jak inni. Nawet się zdziwiłem czemu mam pod każdym postem możliwość usunięcia. Zgłosiłem bug a potem zauważyłem że nadano mi po prostu moda.
Na nic się więc nie zgodziłem. Mam to mam i tyle a żal to Ty jakiś masz bo nie odróżniasz funkcji moderatora forum od osób kierujących projektem pokerface
Nie musisz wierzyć że znam go tyle co ty. Tak samo mogę o Tobie napisać że pewnie znasz a odwracasz kota ogonem.
Pisałem że jest na urlopie. Gdzie niby się wypieram tego? Skończ domysły albo zakończę rozmowę. Podawałem info z komunikatów na forum. Wielu je tu podawało tym którzy nie widzieli go. Posługiwałem się oficjalnymi informacjami podawanymi przez admina. Wg ciebie miałem podawać jakieś zmyślone czy o co ci chodzi?

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2018 14:11 przez rachman.)
25-07-2018 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 31,835 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: