Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 3.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla » Wydobywaj wirtualny węgiel, zarabiaj prawdziwe złotówki

Autor Wiadomość
Patryczeski Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1641
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Sprawdź:
Działa jeszcze ta gierka,da się na niej coś zarobić i czy ponosi się jakieś koszty?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
01-07-2018 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1642
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
(01-07-2018 15:34)FroZenOS napisał(a):  
(01-07-2018 15:30)coalco napisał(a):  1. Raz wystarczy, nie musisz w każdym poście pisać o tym samym, narzucając w ten sposób jedyną i niepodważalną rację. Nie na forum coalco.
2. Pamięć wybiórcza
3. Działając na szkodę coalco łamiesz regulamin, a pisząc o tonących statkach i adminie działającym na szkodę - bezpodstawnie naruszasz dobro serwisu. Także, ten tego. Rozumiem, że zainwestowanie środków daje Ci prawo do robienia i mówienia wszystkiego bez względu na okoliczności. Ja włożyłem tysiące godzin swojego czasu i środki i nie pozwolę na to abyś dawał sobie prawo do psucia swoimi dyrdymałami tego wszystkiego, nawet pozornego psucia - bo taki jest Twój cel w ramach zemsty pazernego użytkownika.

[Obrazek: PPZjeZS.jpg]

"po uprzednim zapowiedzeniu zmian" na koleczku wspolnej adoracji o tym mowiles? bo chyba malo kto o tym wiedzial przed wprowadzeniem licencji?

ciekawe sa znikajace posty z forum "te niewygodne"
[Obrazek: pNXlQ4J.jpg]

ciekawi mnie rowniez czy coalco ma zarejestrowana dzialalnosc gospodarcza Smile trzeba bedzie to sprawdzic!

Chłopaku cytujesz moje frytki to proszę nie wyrywać ich z kontekstu i nie usuwać buźki.
Albo pisz prawdę całą albo chodzi ci tylko o g...burzę. Ktoś zrobił szyderę to mu odpowiedziałem i dodałem żart. Z czym masz problem?

Co do strachów twórcy instytucjami to nie wiem co i jak ale uważaj bo już była sytuacja taka i pan policjant przepraszał publicznie tu na forum za bezpodstawne straszenie i podejrzenia o podobne rzeczy. Może wpierw sprawdź a potem strasz ludzi kontrolami. Będzie rozsądniej Wink

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2018 20:10 przez rachman.)
01-07-2018 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
boss_nass Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 23
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1643
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Czy tylko ja mam dziś rano pecha i nie mogę zgłosić gotowości i dostać punktów doświadczenia, czy też dolegliwość jest powszechniejsza?
02-07-2018 06:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Serkownik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 722
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 51 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1644
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
przed 8 pobralem, po 8 juz nie moglem pobrac pkt dos tak samo
02-07-2018 07:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adiif1 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 56
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1645
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Ww błąd z brakiem możliwości odbioru PD został już naprawiony
Zawinił cron

adiif1, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2014.
02-07-2018 08:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1646
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Serwery nie wytrzymują, cron czasem szwankuje dlatego gra będzie zmieniać maszynę. Wtedy też mogą być przejściowe problemy. Weźcie to pod uwagę by znów paniki nie było że... Wink

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
02-07-2018 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
motywator2703 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1647
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Myślałem, że moja wypowiedz była od razu usunięta, ale widzę że niektórzy zdążyli przeczytać Wink Nie piszę już nic więcej bo na dodatek zostałem zbanowany. Czy kogoś uraziłem? Nie sądzę...

Coalco, myślałem że ja tylko mam takie wrażenie, ale widzę że także inni, że Twoje zachowanie czasami jest porywcze i nerwowe. Wystarczy, że nie będziesz tak emocjonalnie odbierał argumentów innych, a każdą najmniejszą krytykę, lub pytanie, nie traktował jako personalnego ataku na Ciebie, a wszystko będzie w porządku.

Zdania co do licencji nie zmienię, ,ale już przywykłem i chyba da się z nią żyć, jeśli oczywiście cena surowców będzie rosła, a punktów spadała Wink

I tak kończąc, pamiętaj, że często walczysz z osobami, które bardzo wspierają Twój projekt i doceniają, jak ciężką pracę musiałeś w niego włożyć. Za to należą Ci się wielkie brawa i nasz podziw, którego mimo naszych krytycznych uwag, nam, a przynajmniej mi nie brakuje.
03-07-2018 09:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1648
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Zauważ że w stronę twórcy gry idą oskarżenia, straszenie, na forum pojawiają się przekleństwa, w prywatnych wiadomościach podobno ostro już całkiem.
Ktoś się nie zgadza ale wyraża zdanie to nie widzę by dostawał bany. Parę osób niestety przegina ze słownictwem, wycieczkami osobistymi i co do rodziny nawet coś było, także nie dziwi mnie że dostają odpoczynek od forum.
Insynuatorzy którzy bawią się w jasnowidzów też są śmieszni bo niektórzy podburzają innych a sami korzystają potem ze spowodowanego zamieszania na giełdzie. Poobserwuj. Siać zamęt i korzystać ze zmian które dają ostro zarobić to można tak? Ale zaczekać miesiąc za ciężko czy testy będą pozytywne - bo póki co NIKT jeszcze nic nie stracił na wprowadzeniu licencji - pierwsze punkty za miesiąc dopiero będziemy musieli wydać.
Korzystać z uwolnionych cen można, z możliwości odbierania podwójnych a max nawet x6 punktów też ale to co już utrudnia to be... Hmmm
Licencje są testowane i tego nie zmienimy. Coś się zmieni być może za miesiąc.
Na forum gry osoby powtarzające w kółko to samo lub nie umiejące się powstrzymać od "tekstów" w każdym temacie są strofowani lub dostają bana. Coalco tak założył że tam akurat ma być bez agresji i powtarzania w kółko tego samego i tego pilnuje. Niektórym jakoś wystarczy zwrócić uwagę i wracają do wyrażania uwag a nie kontynuują domysły by siać panikę a potem wystawiać oferty zarabiając na tym bez utraty póki co choćby punkta...
Facet też już ma dosyć dziwi Cię to? W kółko to samo a w temacie wszystko już dawno wyjaśnione... Nie zgadza się ktoś? Ok. Może napisać ale te jazdy co chwila dobrze że są gaszone.
Co innego dyskusja i wyrażanie zdania a co innego naciski czy insynuacje by potem na tym korzystać Wink

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-07-2018 11:06 przez rachman.)
03-07-2018 11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
korlim Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 359
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 10.00
Post: #1649
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Czytaliście forum? Moim zdaniem pomysł z licencją jest dobry, ale widziałem go trochę inaczej. Wypowiedziałem się i tyle. Nie wmawiam komuś, że nie ma racji, wiadomo każdy musi trochę pomyśleć nad większą zmianą albo z nią się ,,przespać``. Większość użytkowników piszę non stop o tym samym nawet post po poście a w między czasie ktoś zarzuci coś albo zagrozi Coalco czy Moderatorom, więc jak tu prowadzić wymianę zdań i poglądów skoro nie dacie się zastanowić i zaobserwować sytuacje rynkową a sporo osób wyprowadza oponenta z równowagi. Może macie rację, może nie. Dajcie chociaż tydzień a nie od razu każdy wyciąga wnioski, chociaż było pewne, że ceny skoczą bo i nie którzy podtrzymują skok specjalnie podbijając cenę. Będzie brakować PD n rynku.Spotka się to z reakcją i wtedy trzeba będzie znaleźć rozwiązanie. Chociażbyś liczył czy obserwował, nie wiem sam, wszystko dopracował na ostatni guzik. 1 rzecz pójdzie inaczej i cały plan, obliczenia mogą pójść na marne mamy jeszcze miesiąc. Myślę, że za tydzień 2 będzie można wrócić do rozmowy jak już trochę uspokoi się rynek.

Graj w grę zarabiaj
https://myprofitland.com/game/Hesperos
Darmowy BTC Box 42 sat/h
https://betfury.is/?r=LUCKYKorlim
03-07-2018 11:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Roben Offline
Football is my life
*

Liczba postów: 12,759
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 11367 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 637.69
Post: #1650
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Patrząc na fale krytyki jaka sie przelała chyba nikt się tego nie spodziewał. Gołym okiem widać jakie wywołało to emocje i jak wielu użytkowników/graczy miało swoje plany co do Coalco.
Ja akurat swój punkt widzenia i to co myślę zostawie dla siebie i nie bedę tu podawał argumentów.Ale starajcie się nie używac wulgaryzmów i bez spinek tylko normalna dyskusja.
Glosy: rachman (+1)
03-07-2018 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 31,447 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: