Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪ » Dobrze znane frameworki: Laravel, CookiePHP, ExpressJS | Profesjonalne i rozbudowane aplikacje internetowe w niskich cenach! | BOTY

Autor Wiadomość
coffee Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 259
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 53 +

Forum Gold: 10.00
Post: #11
RE: ✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪
Sprawdź:
[Obrazek: kLEceZZ.png]
To żart?

coffee, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2016.
19-03-2018 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
useSession Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 63
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 29 +

Forum Gold: 70.00
Post: #12
RE: ✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪
(19-03-2018 16:19)coffee napisał(a):  [Obrazek: kLEceZZ.png]
To żart?

Ale dostałbym po głowie od teściowej...
Polonistka...
Na ogół, nie mam z tym problemu, nie wiem czemu, tam mi się wkradł tak karygodny błąd... Pewnie miałem za sobą trochę nieprzespanych godzin.
Wybacz.
Glosy: Czaq (+1)
19-03-2018 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
antykt Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 598
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 397 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 11.00
Post: #13
RE: ✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪
słuchaj kiedy skończysz stronę

antykt, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2016.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2018 11:51 przez antykt.)
06-04-2018 11:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
useSession Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 63
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 29 +

Forum Gold: 70.00
Post: #14
Sad RE: ✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪
(06-04-2018 11:50)antykt napisał(a):  słuchaj kiedy skończysz stronę

Cześć, strona jest skończona, funkcjonalności które dokupiłaś zostaną dodane to kwestia tygodnia, półtora. To nie takie hop siup. Co do wczytywania obrazka od góry to jutro to ogarnę.

Następnym razem proszę cierpliwie poczekać na odpowiedź na GG, nie jestem robotem który siedzi 24h przy komputerze.

Pozdrawiam serdecznie Smile
06-04-2018 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lerum Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 153
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 93 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 33.00
Post: #15
✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪
Ze swojej strony jak najbardziej polecam. Modyfikacja wtyczki do Wordpressa i stworzenie nowej zrobione sprawnie i w rozsądnej cenie Smile Kontakt szybki, a ewentualne drobne poprawki wykonane raz dwa. Na pewno jeszcze skorzystam, dzięki!
09-04-2018 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
gugson Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 62
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #16
RE: ✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪
Witam, napisze krótko gówniarz nie mający żadnych zasad i umiejętności, kompletnie nie polecam, jestem pośrednikiem wielu firm, koordynuje prace ludzi nad projektami typu sklep itd. napisałem do właściciela tematu, ze chodzi o zwykły prosty sklep bez wyglądu uzgodniliśmy, ze 1500 będzie ok, ja miałem skontaktować się z inwestorem (exellmoda.pl) jednak później napisał mi, ze będzie robić gotowca wtyczka woocommerc a tam sklep prosty, który sam umiem stworzyć. Chodziło mi o stworzenie prostego własnego skryptu a nie o zrobienie sklepu z gotowej wtyczki. Na dodatek obrażał mnie na gadu-gadu i skontaktował się z moim klientem, do którego również miał pretensje, o to, iż mój klient powinien się kontaktować z nim sam, bez pośredników. Poczuł się obrażony, że właściciel exellmoda nie wyda więcej tylko mniej, bo możemy to zrobić sami, co przedstawił on. Klienta wykradł mi z informacji, które mu wcześniej podałem. Nie polecam kontaktów z autorem postu i uważajcie na dane jakie mu podajecie, bo może próbować was oszukać tak jak mnie, kontaktując się za plecami z waszymi klientami. Nam chodziło tylko i wyłącznie o wszystkie funkcje i stworzenie tego w php html itd a nie wgranie gotowca i przeróbki szablonu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2018 13:43 przez gugson.)
10-04-2018 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
useSession Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 63
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 29 +

Forum Gold: 70.00
Post: #17
RE✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪
(10-04-2018 13:42)gugson napisał(a):  Witam, napisze krótko gówniarz nie mający żadnych zasad i umiejętności, kompletnie nie polecam, jestem pośrednikiem wielu firm, koordynuje prace ludzi nad projektami typu sklep itd. napisałem do właściciela tematu, ze chodzi o zwykły prosty sklep bez wyglądu uzgodniliśmy, ze 1500 będzie ok, ja miałem skontaktować się z inwestorem (exellmoda.pl) jednak później napisał mi, ze będzie robić gotowca wtyczka woocommerc a tam sklep prosty, który sam umiem stworzyć. Chodziło mi o stworzenie prostego własnego skryptu a nie o zrobienie sklepu z gotowej wtyczki. Na dodatek obrażał mnie na gadu-gadu i skontaktował się z moim klientem, do którego również miał pretensje, o to, iż mój klient powinien się kontaktować z nim sam, bez pośredników. Poczuł się obrażony, że właściciel exellmoda nie wyda więcej tylko mniej, bo możemy to zrobić sami, co przedstawił on. Klienta wykradł mi z informacji, które mu wcześniej podałem. Nie polecam kontaktów z autorem postu i uważajcie na dane jakie mu podajecie, bo może próbować was oszukać tak jak mnie, kontaktując się za plecami z waszymi klientami. Nam chodziło tylko i wyłącznie o wszystkie funkcje i stworzenie tego w php html itd a nie wgranie gotowca i przeróbki szablonu.

Na początek proponowałbym zapoznanie się z zasadami interpunkcji.
Ale specjalnie dla Ciebie przejdę przez tę bolączkę i odpowiem na zarzuty.

Zacznijmy od tego że użytkownik gugson jest osobą mało kompetentną i jest zwykłym cebulaczkiem. Wiem, że w Polsce nie mamy najlepiej, ale jeszcze z taką osobą się nie spotkałem.

Umawiamy się, wypytuje o szczegóły, prosi o zarezerwowanie terminu w terminarzu, ja podaje dane do wpłaty zaliczki - na następny dzień ma puścić przelew. Kontakt się urywa, a po dwóch dniach odpisuję że on to woocomerce wgra na serwer, a ja TYLKO dopiszę funkcje według zaleceń klienta.

Odpisałem, że nie tak się umawialiśmy i nadal nie otrzymałem zaliczki, dostałem odpowiedź...

Cytat:wpisany zaliczka nie doszla
nie napisalem ze wyslana

Cytat:pracy zadnej nie zaczales
ale skrypt na woocommerce za 1500 to mnie nie interesuje bez urazy
pozdrawiam

Choć wcześniej sami dogadywaliśmy się co do ceny i CMS.
Okazuje się jednak, że gugson za 1500PLN oczekiwał autorskiego CMS dla aplikacji e-commerce. beka

Cytat:Klienta wykradł mi z informacji, które mu wcześniej podałem.

Nie wykradłem Ci, żadnego klienta - nie współpracuje z nim, nie dokonuje z nim żadnych transakcji, a dla niego zleceń.

Cały zapisek rozmów z twoim "klientem".

[Obrazek: exelmoda.png]

Nie napisał bym do niego wcale, gdybyś najpierw nie truł mi dupy żebym wpisał Cię w terminarz i obiecywał wpłatę zaliczki, a potem kręcił nosem i nie odpisywał.

Jedyne co zrobiłem to dobry uczynek. Idea

Nigdy w rozmowie z Tobą nie byłem wulgarny i nie próbowałem Cię obrazić. Chyba, że nie przyjmujesz krytyki, bo jedyne co Ci napisałem, to fakt, że jesteś mało kompetentną osobą.

Łukasz (gugson) natomiast nie trwonił wulgaryzmów i gróźb karalnych...

[Obrazek: gugson.png]

Wystarczy spojrzeć w jego profil i wątki - człowiek awantura.
No ale nie ma co być na niego złym. To nie jego wina. Inteligencji się nie wybiera.

Pozdrawiam serdecznie, useSession.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2018 16:21 przez useSession.)
10-04-2018 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
foulprune Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #18
RE: ✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪
Świetna robota! Polecam gorąco Smile
12-04-2018 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Lerum Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 153
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 93 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 33.00
Post: #19
✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪
useSession, odezwij się na GG :c Minęły 4 dni od momentu, kiedy mówiłeś że skończysz modyfikację, a od 2 dni brak kontaktu. Tutaj widzę, że byłeś dzisiaj aktywny, więc się odzywam - może GG szwankuje

@edit 22.04: Wciąż bez kontaktu, od 5 dni już. A 7 dni temu minął termin zrobienia modyfikacji... Raz po raz wchodzisz na forum, np. wczoraj byłeś. Jeśli do wtorku (za 2 dni) sprawa się nie wyjaśni, poproszę administrację o interwencję

@edit 23.04: Kontakt nawiązany, sprawa wyjaśniona między nami Wink

@edit 29.05: Po miesiącu testowania wtyczki muszę powiedzieć, że wszystko nadal działa jak powinno. Wordpress i Woocommerce były aktualizowane wiele razy, a wtyczka się tym nie przejmuje i chodzi jak powinna Smile Raz jeszcze polecam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2018 16:58 przez Lerum.)
18-04-2018 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
yazir Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,114
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2447 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 75.61
Post: #20
RE: ✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪
antykt zapraszam z dowodami o winie na moje PW
useSession zapraszam z dowodami na niewinność na moje PW.
Miło by było gdybym widział daty konwersacji.
Tymczasowo posty zostały ukryte, ale wciąż istnieje możliwość ich ewentualnego przywrócenia.

xD
dX
29-05-2018 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Kupię] Portale internetowe / fora / blogi / strony www 6844 4 851 02-01-2024 10:14
Ostatni post: Hybrid1990
  Kupię zarabiające strony internetowe, sklepy internetowe, działające biznesy. Xaimeer 2 571 21-05-2023 11:42
Ostatni post: Hybrid1990
  Kupię: strony internetowe, blogi, fora 6844 2 798 21-05-2023 11:42
Ostatni post: Hybrid1990
  Kupię strony internetowe / blogi / fora/ fanpage JamePERS 1 545 21-05-2023 11:40
Ostatni post: Hybrid1990
  Wykonam strony internetowe (landing page), loga, bannery TANIO sh4kr 4 2,145 06-07-2022 08:38
Ostatni post: Majka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: