Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozycja w Google » powyżej 1 000 000

Autor Wiadomość
Dan14NR Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Pozycja w Google
Sprawdź:
Witam Was
Zabrałem się za projekt stronki. W pozycjonowaniu jestem zielony, ale staram się codziennie uczyć czegoś nowego.
Jakoś przed 10tym (koło 7-8) sierpnia włączyłem indeksację swojej strony w Google, przesłałem sitemapę i stronka jakoś po dwóch dniach została zaindeksowana. Wpisując site:stronka.pl/ wyrzuca mi moją stronkę i jej podstrony. To samo przy wpisaniu adresu bez http:// do przeglądarki, razem z kilkoma stronami, na których zostawiłem backlinki.

Na webpozycja.pl "Pozycja w Alexa: powyżej 1 000 000", nie idzie znaleźć stronki po keywordach. OnPage SEO chyba jest w porządku - audyty mam na poziomie 90%, mam linkowanie wewnętrzne, mam 1.2-3% gęstości KW zależnie od podstrony. Tych z kolei jest niewiele, bo główna + dwie i na razie chyba tyle pozostanie.

Od kilku dni również linkuję stronkę. Raczej nie robię tego na zaspamionych forach - tylko w profilach na niezaspamionych, w miejscach podanych w poradniku vasakiego (sociale, web 2.0). W GWT pokazuje mi tylko 1 backlink, ale raczej się tym nie sugeruję.

Moje pytanie, jak się domyślacie, brzmi - co robię nie tak, że strona nie wpadła jeszcze w jakieś ludzkie wyniki? Konkurencja na tej frazie, jeśli ufać keyword revealerowi, jest raczej nieduża. Właściwie to tylko półtorej strony w Google to jakieś sensowne stronki, reszta to fora, na których dane słowo kluczowe padło w temacie dyskusji.

Nie bardzo wiem co robić, żeby to ruszyło. Może powinienem po prostu dalej sobie linkować (5-6 linków ręcznych dziennie, jakieś wpisy na webach + fora) i czekać na jakiś efekt? Może to za wcześnie na obawianie się czegokolwiek?

Dodam, że w działaniach ręcznych nie ma filtra, a cały content strony pisany od zera pod polski target i nie są to żadne hacki i generatory Smile

Dan14NR, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2015.
16-08-2017 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
RoyMaster Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 412
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 48 +

Forum Gold: 5.00
Post: #2
RE: Pozycja w Google
Poczekaj 3-6 miesiące i zobaczysz efekty. Pozycjonowanie to długi okres i nawet po roku może Ciebie nie być w TOP.
Glosy: hosezbsk (+1), Dan14NR (+1), piotrekprorok (+5)
16-08-2017 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piotrekprorok Niedostępny
Banned
*

Liczba postów: 4,401
Dołączył: Dec 2013
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #3
RE: Pozycja w Google
(16-08-2017 15:47)Dan14NR napisał(a):  Może powinienem po prostu dalej sobie linkować (5-6 linków ręcznych dziennie, jakieś wpisy na webach + fora) i czekać na jakiś efekt? Może to za wcześnie na obawianie się czegokolwiek?

Na 99% za wcześnie. 5-6 linków dziennie to generalnie malutko no ale po dłuższym czasie coś powinno dać.
Glosy: Dan14NR (+1)
16-08-2017 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
WhiteNigga Niedostępny
Bywalec
*

Liczba postów: 369
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 100 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 60.00
Post: #4
RE: Pozycja w Google
Linkuj cały czas, a po jakimś czasie sam się zdziwisz jak nagle strona ci wskoczy do top 10.
Glosy: Dan14NR (+1)
16-08-2017 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #5
RE: Pozycja w Google
j.w. bądź świadom że aby się piąć w oczach gogla musisz być lepszy od tych których przeskakujesz. Oni są dłużej, mają więcej linków, itd. także proces nie zawsze przebiega zadowalająco szybko Wink Jak zdobywasz dobrej jakości linki to pracuj dalej i czekaj na efekty - będą na pewno ale cierpliwości. Gogiel musi "przelecieć" też te strony na których te linki zostawiasz by je zauważyć Wink

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
Glosy: piotrekprorok (+5), Dan14NR (+1)
16-08-2017 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dan14NR Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: Pozycja w Google
Staram się linkować na raczej dobrych jakościowo stronach i forach + własne zaplecza w postaci imgurów, tumblrów itp.

W sumie przeczytałem dokładnie to co już wiedziałem, ale przynajmniej upewniłem się w swojej teorii Smile Bardzo dziękuję za taką ilość odpowiedzi - puszczam reputa Smile

W tej chwili mam kilkadziesiąt backlinków, ale dużo z nich pochodzi własnie z np. kilku postów na webach. Postaram się linkować regularnie i to indexować. Póki co niestety jedyna opcja to submit-url lub zwykłe czekanie na indeksację.

Bardziej chodziło mi o fakt, że spodziewałem się zobaczyć stronkę chociaż w jakimś top 200, a nie "nigdzie". No ale rzeczywiście - zacznę się martwić, jeśli nie znajdę jej w pierwszych setkach za jakiś miesiąc Smile Wszelkie efekty będę publikował w dzienniku, który założyłem jakiś czas temu Smile Dziś chyba zrobię jego update, co czynię rzadko z uwagi na mało "akcji" w mojej obecnej pracy.

Dan14NR, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2017 18:41 przez Dan14NR.)
16-08-2017 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #7
RE: Pozycja w Google
Gogiel lubi regularny wzrost. Bez akcji typu szał a potem cisza, także pozycjonuj sobie tak jak piszesz - wzrostowo, jakościowo a efekt jak już przyjdzie to będzie stabilniejszy. Wejść na szczyt a potem spaść jak minie "okres dla nowicjusza" to nie bardzo, jak już wejść to się utrzymać Wink Także działaj bez spiny - efekty będą.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
16-08-2017 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lechoo Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 456
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 118 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 25.00
Post: #8
RE: Pozycja w Google
Same linki z profili i zaplecz na publicznych platformach to za mało, pomyśl nad zrobieniem zaplecza na własnych domenach (najlepiej pozyskać takie z historią i dobrymi parametrami seo).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2017 19:35 przez lechoo.)
Glosy: rachman (+1)
16-08-2017 19:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #9
RE: Pozycja w Google
Stworzyć zaplecze to gitarrrra ale jak zaplecze nowe to niestety też będzie musiał czekać aż zaplecze trochę podskoczy by dawało moc Wink Niech zdobywa dobre linki z różnych miejsc - na forum parę pomysłów znajdzie, w między czasie dobrze by tworzył zapleczówki ale na tą chwilę i tak nie ma sensu od razu ich linkować na domenę główną, myślę dopiero jak zostaną "docenione".

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
Glosy: lechoo (+1)
16-08-2017 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

lechoo Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 456
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 118 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 25.00
Post: #10
Smile RE: Pozycja w Google
(16-08-2017 20:57)rachman napisał(a):  Stworzyć zaplecze to gitarrrra ale jak zaplecze nowe to niestety też będzie musiał czekać aż zaplecze trochę podskoczy by dawało moc Wink Niech zdobywa dobre linki z różnych miejsc - na forum parę pomysłów znajdzie, w między czasie dobrze by tworzył zapleczówki ale na tą chwilę i tak nie ma sensu od razu ich linkować na domenę główną, myślę dopiero jak zostaną "docenione".
Dobrze gada, wódki trza polać
16-08-2017 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytanie o dodatkowe informacje w wyszukiwarce google Morwa 3 2,493 14-06-2021 17:55
Ostatni post: bubu93
  Spadek w pozycji google Blasterm92 14 3,640 07-05-2021 19:13
Ostatni post: Oskarqq
  Opinie Google - problem z dodawaniem marta88 0 2,578 16-04-2021 09:49
Ostatni post: marta88
  Jak w ogóle być dostrzeżonym przez google? Ziem 3 3,456 14-02-2021 09:05
Ostatni post: Oskarqq
  Google Natural Language API kontars 0 3,877 19-11-2020 10:18
Ostatni post: kontars

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: