Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania

Autor Wiadomość
adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #71
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
Sprawdź:
(03-02-2017 08:09)DodoKato napisał(a):  Jak założę, dziś konta i zastrege te karty po 2 tyg. To bank nie odrzuci prowizji? Bo do rozliczen od dzis to trochę czasu jeszcze

DodoKato
Jak spełnisz warunki i zastrzeżesz karte (czyli np przy niektórych kontach trzeba wykonać transakcje kartą) to prowizje i tak dostaniesz, ważne jest żeby konta zamknąć (jeśli nie chcesz ich używać) dopiero po wypłaceniu pieniędzy, wtedy masz pewność że dostaniesz pieniądze lub ewentualnie masz prawo złożyć reklamacje[/b]
03-02-2017 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pawekat Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 2
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #72
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
Słuchajcie, mam pytanie. W regulaminie Comperii jest coś takiego:

Cytat:"gdy Partner oferuje osobom trzecim jakiekolwiek korzyści materialne lub niematerialne w zamian za złożenie wniosku lub dokonanie zakupu j) gdy Partner lub inne podmioty na jego zlecenie podejmują czynności pozornego zainteresowania produktem (w tym podają nieprawdziwe dane bądź podają dane celem pozornego zainteresowania produktem), a także inne czynności mające na celu wyłudzanie wynagrodzenia od instytucji współpracujących z Comperia.pl. Działania takie będą wykrywane i zgłaszane do prokuratury, a dotychczasowy zarobek nie zostanie wypłacony z powodu naruszenia Regulaminu. W przypadku, gdy wynagrodzenie zostało wypłacone Partnerowi przed ustaleniem zaistnienia działań niedozwolonych, Comperia.pl podejmie kroki, mające na celu odzyskanie nienależnie wypłaconych kwot. "

I teraz moje pytanie. Jeżeli zrobię tak, jak to jest przedstawione, co więcej namówię do tego x osób i każda z nich po tych 2 miesiącach zastrzeże i/lub usunie konta, to czy w ten sposób nie narażamy się na ściganie?
04-02-2017 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #73
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
(04-02-2017 16:47)Pawekat napisał(a):  Słuchajcie, mam pytanie. W regulaminie Comperii jest coś takiego:

Cytat:"gdy Partner oferuje osobom trzecim jakiekolwiek korzyści materialne lub niematerialne w zamian za złożenie wniosku lub dokonanie zakupu j) gdy Partner lub inne podmioty na jego zlecenie podejmują czynności pozornego zainteresowania produktem (w tym podają nieprawdziwe dane bądź podają dane celem pozornego zainteresowania produktem), a także inne czynności mające na celu wyłudzanie wynagrodzenia od instytucji współpracujących z Comperia.pl. Działania takie będą wykrywane i zgłaszane do prokuratury, a dotychczasowy zarobek nie zostanie wypłacony z powodu naruszenia Regulaminu. W przypadku, gdy wynagrodzenie zostało wypłacone Partnerowi przed ustaleniem zaistnienia działań niedozwolonych, Comperia.pl podejmie kroki, mające na celu odzyskanie nienależnie wypłaconych kwot. "

I teraz moje pytanie. Jeżeli zrobię tak, jak to jest przedstawione, co więcej namówię do tego x osób i każda z nich po tych 2 miesiącach zastrzeże i/lub usunie konta, to czy w ten sposób nie narażamy się na ściganie?
Pawekat
Powiem tak, ten sposób co jest tutaj, jest już praktykowany od wielu lat i ludzie na tym grube tysiące zarabiali/ dalej zarabiają w taki sposób:
Jak założysz dla mnie 3-5 konta bankowe z moich linków, to pokaże Ci sposób, dzięki któremu zarobisz od 500zł + bez wychodzenia z domu. 90% ludzi co w tym działa, tak robią od wielu lat w podobnych programach i polecają to dalej, jakoś nie słyszałem o takich problemach, a zawsze możesz powiedzieć, że po prostu chciałeś wybrać najlepsze konto dla siebie i każde przetestowałeś sam na sobie, a zostawiłeś tylko te które Ci się najbardziej spodobało. Nie widziałem nigdzie, żeby ktoś z tej racji zarobienia '1000zł' na samym sobie miał jakiś problem od programu partnerskiego. Smile
04-02-2017 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawekat Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 2
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #74
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
Okej, a czy oni później to z bankiem jakoś konsultują? Jeżeli będę miał założonych (przez ludzi) 100 kont i wszystkie będą potem pozamykane, to to i tak na nic nie wpływa?
04-02-2017 17:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #75
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
(04-02-2017 17:32)Pawekat napisał(a):  Okej, a czy oni później to z bankiem jakoś konsultują? Jeżeli będę miał założonych (przez ludzi) 100 kont i wszystkie będą potem pozamykane, to to i tak na nic nie wpływa?

Pawekat
Powiem Ci tak, nie spotkałem się z sytuacją, w której po wypłaceniu pieniędzy, program by chciał je odzyskać, ponieważ zrezygnowałeś z produktu.
To jest czysta konwersja, będziesz miał założonych 100 kont przez różne osoby i z pewnością znajdzie się kilka osób, które tych kont nie zamkną lub je zaczną używać, także zapłacenie im za faktyczne założenie konta jest dla nich dużo lepszą opcją, niż wydawanie milionów na reklamy w Polsacie, po których i tak nie mają pewności, że ktokolwiek wejdzie na stronę i założy konto.. Smile
Ta opcja ma się od kilku lat bardzo dobrze, jakby nie było to opłacalne to by ten system dawno zniknął z rynku, a póki działa to znaczy że te banki i firmy pożyczkowe muszą na tym zyskiwać, skoro tyle kasy płacą za 1 takie konto. Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2017 18:46 przez adrian018.)
04-02-2017 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
m1kie Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 110
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #76
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
Sposob jak najbardziej dziala, ale czy ktos chce sie wpedzac w kilkanascie pozyczek, kont bankowych itd dla 1000 zlotych? Sprawa wyglada fajnie jak sie ma 15-17 lat w innym wypadku trzeba czytac umowy i uwazac na kruczki.
09-02-2017 01:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #77
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
(09-02-2017 01:47)m1kie napisał(a):  Sposob jak najbardziej dziala, ale czy ktos chce sie wpedzac w kilkanascie pozyczek, kont bankowych itd dla 1000 zlotych? Sprawa wyglada fajnie jak sie ma 15-17 lat w innym wypadku trzeba czytac umowy i uwazac na kruczki.

Tyle, że jak się ma 15-17 lat to tych kont nie można założyć.. Wink
A co to za problem założyć 5-7 kont bankowych, za które i tak nic nie płacisz, zastrzegasz karty (lub spełniasz drobny warunek typu 1 transakcja kartą i zastrzegasz) - a po 2 msc zamykasz konta, których nie chcesz?
-Kasa się zgadza, a konta zamykają bez problemu. Smile

Sporo osób korzysta z tego sposobu co widać po poniższym screenie (rejestracje w ciągu 3 ostatnich tygodni, 90% tych osób dołączyło do grupy na FB i pisali do mnie na fb/ email, więc mam pewność że coś działają):

[Obrazek: SHU_1486673811120_773.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2017 22:12 przez adrian018.)
09-02-2017 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sheko12 Offline
SEO
*

Liczba postów: 978
Dołączył: Apr 2013
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 274.54
Post: #78
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
Odnośnie płacenia kartą w sklepach, to mam taką ciekawostkę dla was.
W żadnym sklepie/markecie itd nie ma czegoś takiego jak MINIMUM przy płatnościach, nie ma, że 5 zł, 2, 3, czy 4 zł minimum. Sprzedawcy jeżeli mówią o płatności "minimum" to was oszukują, bo nadawanie jakiegoś minimum nie jest legalne.

Sprzedawcy gadają o minimum, bo oni maja chyba większą prowizje do zapłaty systemowi płatności, czy jakoś tak, a czym większa platność karta od waszej strony, tym dla nich korzystniej.

Jest takie prawo i można płacić nawet 1 zł kartą. Bez znaczenia.
Glosy: adrian018 (+1)
12-02-2017 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #79
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
sheko12 Dzięki za info ziomeczku Wink
Kiedyś tak własnie wyjeżdżali z tym minimum to pamiętam, nie wiem czy zawsze było tak jak piszesz, ale tak jak wyżej pisałem, już się z tym od dawna nie spotkałem.. Tongue
12-02-2017 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
plem Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 369
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #80
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
Hej,
stosujcie się dokładnie do regulaminu, dostałem informację że comperia dla nowych używtkonków rozesla taką oto wiadomość:

Cytat: przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Programu Partnerskiego ComperiaLead.pl, akceptowanym w momencie rejestracji do Programu, w myśl paragrafu 7.4. niedozwolone jest oferowanie osobom trzecim jakiejkolwiek korzyści materialnej lub niematerialnej w zamian za złożenie wniosku lub dokonanie zakupu.

Tym samym, pozyskiwanie przez Wydawców użytkowników zakładających konta lub nabywających inne produkty z linku Wydawcy w zamian za określone korzyści (obietnica pracy, zarobków, udostępniania wiedzy), m.in. za pośrednictwem portali ogłoszeniowych jest niezgodne z regulaminem. Działania takie będą skutkowały usunięciem konta w Comperialead, oraz w dalszej konsekwencji, w uzasadnionych przypadkach, wstąpieniem przez spółkę Comperia.pl S.A. na drogę prawną.

Pamiętaj, że możesz w sposób efektywny promować na swoich stronach produkty dostępne w ComperiaLead.pl poprzez ukazywanie ich wyjątkowych cech, atrakcyjnych cen czy unikalnych korzyści.

Pozdrawiamy,
Zespół ComperiaLead


Zapewne jest to spowodowane, procederem "Januszy ebiznesu" reklamujących swoje systemy na fb gdzie każą zakładać konta a dopiero potem opisują metodę zarobku na prowizji.

Co generalnie o tym myślicie ? Przez takich ludzi rynek może się popsuć...
Glosy: adrian018 (+1)
16-02-2017 08:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
 
Poradnik
 "Rosyjskie usługi", czyli jak tanio pozyskać konta social, tel i wiele innych!
xdax1 19 11,970 31-08-2020 14:11
Ostatni post: bartas993
 
Poradnik
 Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą
Atharion 31 20,917 02-07-2020 10:57
Ostatni post: cezar78
Star
Poradnik
 Ponad 2500 PLN w 5 godzin
Workis 217 76,977 28-03-2020 00:58
Ostatni post: osk4rr
  SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy Vasaki 47 27,581 24-09-2019 10:15
Ostatni post: bossos
 
Poradnik
 Kawałek mojego poradnika czyli "Google" bez tajemnic
Vasaki 27 26,272 25-06-2019 17:22
Ostatni post: trushi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: