Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik pracy Grubego - PPI

Autor Wiadomość
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #111
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Sprawdź:
Dzień 30

Dzień trzydziesty, czyli czas na podsumowanie całego miesiąca istnienia mojego dziennika! Od czego by tu zacząć? Hmmm... Może pierw zacznę od tego wczorajszego dnia, bo trochę roboty wczoraj było z podmiana linków z Cinstallera, ale takie rzeczy się zdarzają i trzeba się z tym liczyć. Ponadto dodałem około 5 postów na bloga, trochę popracowałem nad innymi rzeczami i to chyba na tyle z wczoraj. Początek dnia nie zapowiadał się zbyt optymistycznie, myślałem, że dniówka będzie bardzo marna, ale maszyna w końcu ruszyła i nabiło całkiem pokaźną sumkę!

Jeśli chodzi o mój cel z zeszłego miesiąca, to można powiedzieć, że wykonałem go prawie w 200% - nawet przez chwile nie myślałem, że taka sztuka może mi się udać, jak dotąd moje miesięczne zarobki osiągały $40-$80, a tutaj taka niespodzianka. Za nisko postawiony cel? Nie, po prostu nie lubię stawiać sobie celów nie do osiągnięcia, tym razem się udało zarobić fajną sumkę, ale jak będzie w najbliższym miesiącu? Tego nikt nie wie, ale wiem jedno - będę starał się z całych sił, aby zarobić jeszcze więcej, lub utrzymać takie zarobki jak w poprzednich 30 dniach! Na początku dziennika pisałem o subsms, ale stwierdziłem, że lepiej skupić się na jednej metodzie zarabiania i w tym kierunku iść.

Wrzucam jeszcze podsumowanie wczorajszych zarobków, oraz ile udało mi się zarobić przez 30 dni!

PerInstallBucks/Cinstaller/Ogads - $7,94

Cel: $186,99/$100

A teraz przyszła kolej, aby postawić sobie kolejne cele na najbliższe 30 dni! Hmmm... Myślę, że $200 będzie odpowiednim celem na te 30 dni... Czy uda mi się go osiągnąć? Nie mam pojęcia, może być ciężko, ale jedno mogę obiecać - będę się starał z całych sił!

Na koniec podziękowania dla wszystkich którzy obserwują mój dziennik i wstawiają posty w tym temacie, dzięki wam - zawsze to większa motywacja dla mnie! Wink
Glosy: ErgePL (+1), Crausher (+1), adamcio99922 (+1)
27-10-2016 07:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #112
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Powodzenia! Big Grin Twój dziennik motywuje mnie samego jesli o PPI chodzi Jerk
Glosy: Grubykesz (+1)
27-10-2016 08:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #113
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
(27-10-2016 08:00)adamcio99922 napisał(a):  Powodzenia! Big Grin Twój dziennik motywuje mnie samego jesli o PPI chodzi Jerk

Dzieny! Fajnie słyszeć, że kogoś motywuje mój dziennik! Tobie również powodzenia życzę, jakbyś potrzebował jakiejś pomocy przy PPI, to śmiało możesz pisać, postaram się pomóc. Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2016 08:08 przez Grubykesz.)
Glosy: adamcio99922 (+1), Crausher (+1)
27-10-2016 08:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Crausher Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 120
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 41 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 50.00
Post: #114
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Nie poddawałeś się, gratulacje! Big Grin Obserwuję dziennik od samego początku i sam coś próbuję działać na OGads ale na razie jedyne co zdobyłem to bany na kontach na IG beka No cóż, również się nie poddaję i zobaczymy co z tego wyjdzie. Powodzenia w dalszym zarabianiu!
Glosy: Grubykesz (+1)
27-10-2016 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
master4 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 338
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 35 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #115
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Powiem tyle na twoje możliwości to przynajmniej 250$ powinno być celem! Smile

Masz zaniedbane FP? Zaopiekuję się nimi, w zamian za promocję swoich stronek
Link do tematu :LINK
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2016 16:42 przez master4.)
Glosy: Grubykesz (+1)
27-10-2016 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #116
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
(27-10-2016 15:11)Crausher napisał(a):  Nie poddawałeś się, gratulacje! Big Grin Obserwuję dziennik od samego początku i sam coś próbuję działać na OGads ale na razie jedyne co zdobyłem to bany na kontach na IG beka No cóż, również się nie poddaję i zobaczymy co z tego wyjdzie. Powodzenia w dalszym zarabianiu!

Dzięki bardzo! U mnie na ogads także bez rewelacji, jakoś dużo tego ruchu mobilnego nie mam.

(27-10-2016 16:42)master4 napisał(a):  Powiem tyle na twoje możliwości to przynajmniej 250$ powinno być celem! Smile

No właśnie nie byłbym taki pewny, bo coś wyświetlenia zaczynają mi spadać na blogu i liczba pobrań też mniejsza, ale tragedii nie ma. Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2016 17:03 przez Grubykesz.)
27-10-2016 17:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #117
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Dzień 31

Cześć wszystkim, czas zacząć kolejne 30 dni mojego dziennika, miejmy nadzieję, że będzie jeszcze lepsze niż poprzednie! Zacznę od tego, że wczoraj wziąłem się ostro za pracę i działałem na dwóch blogach, ten nowy blog póki co jeszcze zysków nie przynosi, ale mam nadzieję, że niedługo zacznie. Smile Wczoraj zaczęła mi spadać liczba wyświetleń na blogu, pobrania też są w mniejszej ilości, oby to nie był początek jakiegoś kryzysu... Udało mi się wczoraj zarobić ponad pięć dolarów, więc tragedii nie ma, ale patrząc na poprzednie dni, to jednak całkiem spory spadek zanotowałem. Pracuję dalej i mam nadzieję, że niedługo uda mi się wrócić do tych zarobków z wcześniejszych dni! Smile

PerInstallBucks/Cinstaller/Ogads -$5,33

Cel: $5,33/$200
Glosy: adamcio99922 (+1)
28-10-2016 06:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #118
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
(28-10-2016 06:50)Grubykesz napisał(a):  Dzień 31

Cześć wszystkim, czas zacząć kolejne 30 dni mojego dziennika, miejmy nadzieję, że będzie jeszcze lepsze niż poprzednie! Zacznę od tego, że wczoraj wziąłem się ostro za pracę i działałem na dwóch blogach, ten nowy blog póki co jeszcze zysków nie przynosi, ale mam nadzieję, że niedługo zacznie. Smile Wczoraj zaczęła mi spadać liczba wyświetleń na blogu, pobrania też są w mniejszej ilości, oby to nie był początek jakiegoś kryzysu... Udało mi się wczoraj zarobić ponad pięć dolarów, więc tragedii nie ma, ale patrząc na poprzednie dni, to jednak całkiem spory spadek zanotowałem. Pracuję dalej i mam nadzieję, że niedługo uda mi się wrócić do tych zarobków z wcześniejszych dni! Smile

PerInstallBucks/Cinstaller/Ogads -$5,33

Cel: $5,33/$200



U mnie też wczoraj znacząca różnica na mniej, więc przynajmniej widzę, że to jakieś większe perturbacje..
Glosy: Grubykesz (+1)
28-10-2016 07:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #119
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
No ciekawe właśnie. Tongue Miejmy nadzieję, że wszystko wróci na dobrą drogę. Smile
28-10-2016 07:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #120
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Tamten weekend był wyborny, wiec myślę, że ten będzie jeszcze lepszy! Smile
Glosy: Grubykesz (+1)
28-10-2016 08:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 244 57,760 02-04-2024 10:54
Ostatni post: dzemba
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 46,993 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,717 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,913 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  [PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie Bodho 10 5,337 14-04-2020 06:33
Ostatni post: Bodho

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: