Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zaświadczenie dla uczelni

Autor Wiadomość
lucass9600 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 213
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 1.00
Post: #1
zaświadczenie dla uczelni
Sprawdź:
Witam Smile
Mam taki problem i rozmyślam jak go rozwiązać ,może ktoś tu coś podpowie.
A więc sytuacja wygląda tak ,jakiś czas temu po napisaniu matury zdecydowałem się na studia Huh kierunek tutaj nie ma znaczenia ,uczelnia też.
zapisałem się na studia dziennie rozmyślając długo czy postąpiłem właściwie , po pewnym czasie doszedłem do wniosku ,że dzienne studia to nie do końca najlepszy pomysł , pomijając fakt ,że zajęcia rozwalone czasami godzina jedna w ciągu dnia i koszty utrzymania bardzo duże ,a praca ograniczona byłaby lekko postanowiłem przejść na tryb zaoczny od razu ,żeby hajsu od rodziców nie ciągnąć. Po telefonie do dziekanatu dowiedziałem się ,że wystarczy napisać podanie ,więc tak też zrobiłem ,ale w dziekanacie powiedzieli mi ,że przydałoby się z racji uargumentowania przeniesienia pracą jakiegoś zaświadczenia nawet niezbyt formalnego o zatrudnieniu.... troszkę mnie to zaniepokoiło ,bo moja praca w chwili obecnej polega na wyjazdach na działkę na wieś i pomocy sąsiadom ,a ,że na wsi zawsze się ktoś znajdzie ,kto tej pomocy potrzebuje pomijając zimę o jakieś pieniądze nie muszę się martwić ,problem w tym ,że jest to na czarno... Ubezpieczony jestem indywidualnie. Do tego dochodzą od jakiegoś czasu np. inwestycje forex intra day ,więc niestety dzień często układam pod to + jakieś programy partnerskie ,więc rozkminiam jaki papierek im dać na tą uczelnie... statement forex ,zaświadczenie od jakiegoś rolnika Big Grin (z tym ,że ja nawet nie miałem umowy) , czy zaprosić ich do jakiegoś programu Big Grin oczywiście żartuję ,ale sytuacja z tym wydaje mi się śmieszna ,nie dość ,że człowiek kombinuje jak tu w miarę powiększać jakieś aktywa ,dorabia jak może , odkłada pieniądze by zapłacić za te studia to jeszcze jakieś papierki chcą Smile

PS: tak szukałem kiedyś normalnej pracy ,ale tu gdzie mieszkam jest problem ,albo płacą śmieszne pieniądze 5 zł/h ,albo poprostu tej roboty nie ma.
03-10-2016 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
vojtec Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 343
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 91 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: zaświadczenie dla uczelni
Zapytaj raz jeszcze, czy dalej są pewni, że potrzebują tego typu zaświadczenie. "Przydałoby się" wcale nie oznacza, że jest ono konieczne, a raczej osoba to mówiąca nie była do końca pewna co będzie potrzebne do takiego wniosku i zapobiegawczo wymieniła wszystkie możliwe załączniki do tegoż wniosku.
Glosy: lucass9600 (+1)
03-10-2016 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lucass9600 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 213
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 1.00
Post: #3
RE: zaświadczenie dla uczelni
@vojtec podobno właśnie dziekan takie coś może chcieć i mam to donieść tylko właśnie myślę czy poprosić kogoś u kogo pracowałem o jakieś zaświadczenie i czy by się zgodzili ,bo pewnie pomyślą ,że jak nie podpisaliśmy nic to jakieś konsekwencje mogą im grozić ,choć wątpię,żeby uczelnia aż tak wnikliwie na to patrzyła...

Dla mnie sytuacja komiczna tak jak mówiłem ,bo naprawdę ciężko zasuwałem ,by odłożyć na te studia ,chce dalej rozwijać się w "internecie' i na forexie przy okazji trochę grosza mieć w miarę "pewnego" ,a tutaj jakieś papierkowe sprawy ,mimo ,że w sumie za te studia płacę sam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2016 18:43 przez lucass9600.)
03-10-2016 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ascoran Online
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 891
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 188 +

Forum Gold: 165.10
Post: #4
RE: zaświadczenie dla uczelni
(03-10-2016 18:23)lucass9600 napisał(a):  [...] przydałoby się z racji uargumentowania przeniesienia pracą jakiegoś zaświadczenia nawet niezbyt formalnego o zatrudnieniu.[...]

Sam sobie napisz i podpisz takie zaświadczenie - jak będą chcieli jeszcze pieczątkę firmy to powiedz że z racji tego że pracujesz "na czarno" firma nie chce się ujawnić.
Po problemie

Ascoran, dumny członek zarabiam.com od Marca 2013.
Glosy: lucass9600 (+1)
03-10-2016 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lucass9600 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 213
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 1.00
Post: #5
RE: zaświadczenie dla uczelni
@Ascoran chyba zagadam z ojcem ,on nie jest z zawodu rolnikiem ,ale ma trochę ziemi i w sumie przy żniwach dzielimy się tam obowiązkami często ,ma na siebie indywidualne gospodarstwo rolne i płaci KRUS ,więc powiedzmy niech on będzie moim pracodawcą Smile

Dzięki za odzew - serio nigdy bym nie pomyślał ,że uczelnia będzie wnikać u kogo pracuję.. ciekawe co by było jakby mnie ktoś zwolnił i kto by mi wtedy zaświadczenie napisał Xpokerface
Ba, mógłbym argumentować pracą i dopiero jej szukać ,nie wiem czemu robiliby problem. Zresztą w następnym roku planuję pojechać do tego "wielkiego miasta" i wzbogacić swoje CV
03-10-2016 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #6
RE: zaświadczenie dla uczelni
Trochę śmieszne... Spytaj czy jak rezygnujesz z dziennych i złożysz podanie na zaoczne czy też coś tak durnego se wymyślą Wink
Napisz uzasadnienie ze dorabiasz sobie w wolnych chwilach w pracach dorywczych - nie posiadasz stałego zatrudnienia dlatego nie możesz przedstawić dokumentu którego wymagają. Opisz że świadczysz pomoc sąsiedzką typu zakupy, prowadzanie piesków, kopanie działek czy inne bzdety więc u nikogo na stałe nie pracujesz co wyklucza takie papierki Wink

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
03-10-2016 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Toskan Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 770
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 213 +

Forum Gold: 8.00
Post: #7
RE: zaświadczenie dla uczelni
@up no przeciez chce sie przeniesc z dzienynych na zaoczne...

Toskan, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2013.
Glosy: lucass9600 (+1)
03-10-2016 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #8
RE: zaświadczenie dla uczelni
Przenieść i wołają papierka to niech szyderę zrobi i spyta czy jak zrezygnuje z dziennych a złoży na zaoczne czy też będą chcieli... przenieść a zrezygnować to co innego.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
03-10-2016 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lucass9600 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 213
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 1.00
Post: #9
RE: zaświadczenie dla uczelni
dokładnie ,szczególnie ,że gdy chciałem złożyć na zaoczne jeszcze raz ,a raczej zastanawiałem się czy składanie po raz kolejny opłaty rekrutacyjnej ma sens to w dziekanacie mi powiedzieli ,że to podanie wystarczy Tongue na forach czytałem ,że nigdy nikt w tą stronę nie utrudniał w drugą gorzej Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2016 20:12 przez lucass9600.)
03-10-2016 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #10
RE: zaświadczenie dla uczelni
Serio napisz że pracujesz dorywczo ale ze względu na sytuację materialną musisz pracować albo ze chcesz pracować. Nie chodzi myślę że masz dostarczyć im taki papier tylko umotywować zmianę trybu - na zaoczne najczęściej chodzą osoby pracujące więc stąd pomysł o zaśw. o pracy. Takie dostaniesz od pracodawcy ale go nie masz więc pisz ze pracujesz dorywczo a stałej szukasz dopiero. Jak chcą to obiecasz dostarczyć jak tylko znajdziesz... może to być nawet za 20 lat hehehe Wink

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
Glosy: lucass9600 (+1)
03-10-2016 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: