Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opisz swój "początek w zarabianiu" i wygraj tablet!

Autor Wiadomość
treepay.pl Offline
Banned
*

Liczba postów: 352
Dołączył: Feb 2015
Forum Gold: 1,820.00
Post: #1
Opisz swój "początek w zarabianiu" i wygraj tablet!
Sprawdź:
Zaczynamy zabawę która potrwa od 27.08.2016 do 15.09.2016.
Opisz swoje pierwsze początki zarabiania w sieci i zgarnij tablet!
Zasady:
Wygrywa post który otrzyma jak najwięcej +
[Obrazek: konkurs2.jpg]
Zapraszamy również do naszego drugiego konkursu gdzie pula nagród to ponad 5 tyś. zł.Do wygrania między innymi iphone 6.
Więcej szczegółów tutaj:
http://zarabiam.com/Temat-TreePay-pl-V2-...27?page=17
27-08-2016 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Karewer Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,867
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 1164 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 354.00
Post: #2
RE: Opisz swój "początek w zarabianiu" i wygraj tablet!
Swoje początki w zarabianiu przez internet datuję gdzieś na marzec/kwiecień 2014 roku. Miałem wtedy prawie ukończone 24 lata. Trafiłem na forum zarabiam.com po wpisaniu w google hasła: "zarabianie w internecie" i tak właśnie jako gość zacząłem studiować i pomału przyswajać wiedzę. Wtedy natrafiłem na skracanie i zacząłem działać na shorte i ad.fly. Prowadziłem kilka fp ero i działałem pod okiem MKlikacza (przepraszam jeśli przekręciłem nick). Była też specjalna grupa s4s, gdzie "sharowaliśmy" swoje FP wzajemnie. Zarabiałem wtedy jakieś 25-40$ dolarów miesięcznie i siedziałem w tym jakieś pół roku. Wtedy jeszcze jako młody kawaler miałem na swoje małe wydatki i potrzeby, ale niestety szybko okazało się, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, a człowiek był coraz bardziej "łasy" na łatwe pieniądze, bo takie są najprzyjemniejsze, nie oszukujmy się. Po skracaniu nadszedł czas na suby (tak, tak, zaczynałem na subach, jak wiele osób na tym forum. Swoją przygodę z subami u Kiljana zacząłem gdzieś w listopadzie. Pierwszym wydarzeniem, które akurat odbywało się w tym czasie i postanowiłem trochę na nim zarobić, to było na pewno KSW i bodajże gala numer 28 (poprawcie mnie jeśli się mylę). Zaczynałem oczywiście od spamu linkami gdzie popadnie, bo nie posiadałem żadnej konkretnej wiedzy, a jedyną radę jaką można było wtedy otrzymać to: bierz linki i spamuj. Niby banalne, ale spam pod koniec 2014 roku uważam, że był jeszcze wtedy "opłacalny" i internet czy FB nie był aż tak przesiąknięty tym wszystkim. Boże pamiętam tą nerwówkę, kiedy nic nie wpadało, a dopiero wtedy przeczytałem w wątku firesuba, że są kosmiczne opóźnienia i że leady przy takich wydarzeniach wpadają nawet z 24 godzinnym opóźnieniem i to paczkami. Tak dokładnie się stało, a dokładnie leady zaczynały spływać przed północą, a wszystko wpadło do południa następnego dnia. Było to Moje pierwsze zarobione 116 zł na subach. Takie były początki, ale każdy od czegoś zaczynał i trzeba włożyć na prawdę sporo pracy, żeby dojść do czegoś konkretniejszego. Tak właśnie zarabiam na subach i premium, można powiedzieć "na poważnie" od pamiętnego listopada 2014 roku do dnia dzisiejszego.

Przy okazji pozdrawiam ekipę Treepay.pl Smile

Karewer, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2016 12:12 przez Karewer.)
Glosy: DzejkobPL (+1), Noozer (+1)
27-08-2016 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Magisterek Offline
Banned
*

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2016
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 15.00
Post: #3
RE: Opisz swój "początek w zarabianiu" i wygraj tablet!
Trochę mało szczegółów ale mimo wszystko wystarczająco, jest polecenie - a piszę bardziej dla posta niż tableta.. Big Grin

Krótko i prawdziwie. Smile

W sumie dalej są moje początki, ale byłem ciekaw jak wszyscy to robią itp, itd, jak oznajmiłem znajomemu że zacznę przez neta zarabiać chociażby grosze ale jednak - może nie był to śmiech ale niedowierzanie i by coś udowodnić znalazłem ClixSense, Neobux, z czasem ciekawiło mnie to trochę bardziej więc dział kryptowalut, dowiedziałem się o miningu który teraz doszkalam, w sumie tyle. Smile

Pozdrawiam, i powodzenia. Smile
Glosy: Noozer (+1)
28-08-2016 04:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pilonek Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 148
Dołączył: May 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: Opisz swój "początek w zarabianiu" i wygraj tablet!
w wieku 16 lat usłyszałem od taty, że różne kasyna itp dają kilka euro. Troche sie w to wciągnąłem trafiałem na różne fora z tym związane brałem udziały w konkursach czesto zajmowałem płatne miejsca ogólnie swojego nie przegrywam na - nie jestem ale przez 3 lata jakieś 2tysiące zarobiłem a ogólnie miałem 2razy powyżej 20tysiecy ale szukałem systemu w ruletce może jako tako by szło ale ja odrazu tysiące rzucałem potem bo taka kasa mnie gubiła... w te wakacje miałem też zarobione tym razem na bukmacherce z bonusowego 100pln ponad 20tysiecy ale postanowiłem potem pobawić sie na wirtualnych sportach wiec po godzinie zabawy poszła katastroficzna seria 10pln przegrane 30pln,100,300,1k,3k,10k i reszte postawiłem 2kupony i oczywiście nie uratowało to mnie na zarabiam.com mam konto od maja ale bliżej zacząłem sie przyglądać tematom po tej przegranej Sad teraz w mxr 11adpacków bez inwestycji jest, clixsense,neobux jakieś centaki, ee30m,paidverts,adstimer w adstimer wpłacone kilkanaście $ jeśli wygrałbym tablet a byłaby możliwość zamiany na gotówke to przydałoby sie jakieś BTC Big Grin bo jak wygram to itak go sprzedam beka
Glosy: Noozer (+1)
28-08-2016 05:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Captain Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,600
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 1235 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 341.50
Post: #5
RE: Opisz swój "początek w zarabianiu" i wygraj tablet!
Swoją przygodę z zarabianiem w internecie zacząłem jak chyba wielu nowicjuszy szukających w Google od buxów... W dodatku polskich buxów.


W jednym wyklikałem aż 30zł.



Także ten...


Potem próbowałem różnych rzeczy ale długo nie mogłem znaleźć nic odpowiedniego. W koncu się coś ruszylo jak trafilem na serwisy typu mypay i kubigo.
A potem na Traffic Moonsoon i programy revshare oraz inne inwestycje.

Profesjonalna pomoc w zarabianiu
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2016 10:02 przez Captain.)
Glosy: Noozer (+1), xdax1 (+1)
28-08-2016 10:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
arekjuc123 Offline
Banned
*

Liczba postów: 252
Dołączył: Mar 2010
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.50
Post: #6
RE: Opisz swój "początek w zarabianiu" i wygraj tablet!
Cześć , mam na imię Dawid.Pierwszą taką moja inwestycją był obiecujący program Banners Broker gdzie kupowaliśmy tzw. panele o różnej wartości, które wypracowywały zysk. Były one różne zależne od panelu. Nawet nieco promowałem ten program i nagrałem kilka filmików.
Niestety płynność tej firemki została zachwiana. Zaczęli kombinować, zmieniać politykę zarabiania. Dodano różne obowiązki do wykonywania. Jakaś instytucja doczepiła się zarządu itd. Program padł. Znam ludzi, którzy zainwestowali wiele pieniędzy i czasu w ten projekt. Ja miałem tyle szczęścia, że zdążyłem w chyba w ostatnim momencie zamówić ich kartę płatniczą i wypłacić mój wkład Smile
Potem był kolejny nieudany Profit clicking. Podobna historia. Tylko tutaj była strata z mojej strony. Niewiele włożyłem więc tak nie płakałemSmile
Następnie programik który płacił za wykorzystywanie mocy obliczeniowej procesora w komputerze. Niestety nie pamiętam nazwy. Przestał płacić po czasie. Na tym chyba zarobiłem 20$ z kawałkiem Smile.
Złota firma – Emgoldex (teraz zmieniła nazwę) MLM oparty o kupno sztabek złota. Na początku ludzie się rzucali. Zainwestowałem sporo bo niecałe 3000zł. Tym razem jednak się udało. Zamknąłem tzw. stół i 10 000 zł przyszło mi na konto. Pierwszy sukces i wiara, że się da. jednakże dzisiaj ten MLM stoi. Spora inwestycja odstrasza ludzi. Tym bardziej polaków a rynek się nasycił. Nie mniej myślę, że potencjał tam dalej jest
W między czasie klikałem w reklamy w Libertagia. Kupiłem tam srebrny pakiet. Coś podobnego do dzisiejszych revenue share. Wypłaciłem sobie trzy wypłaty po średnio 800 zł. Całego wkładu nie odzyskałem. Wkład pochodził z zysków z Emgoldex, wiec nie zabolało aż tak.
I największa porażka. Assets Integrity. 6700 zł wkładu. Wszystko stracone. To już zabolało. Program bez żadnego produktu. Inwestujesz i czekasz. Nigdy więcej takich programów…Czysty HYIP Ponzi.
Na dzień dzisiejszy wychodzę powoli z My Advertising Pays z zyskami (i mam nadzieję ,że zdążę wyjść całkiem Smile ) Jeżeli tak będzie to mniej więcej potroiłem wkład. Podobnie z HQ Revshare, gdzie też podwoiłem wkład i już go wyciągnąłem. Tam dalej reinwestuje chodź wygląda na to, że program ostatnio mocno się zachwiał. Do tego promocja All In One Profits – konkretnej firmy MLM z konkretnym produktem wirtualnym z której też już mam pieniądze. Na tym zakonczę moją historię zarabiania inwestycjami w internecie . Pozdrowienia dla użytkowników HQ Revshare i ekipy zc Smile
Glosy: Noozer (+1)
28-08-2016 10:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sulliwan93 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 800
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 264 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 82.00
Post: #7
RE: Opisz swój "początek w zarabianiu" i wygraj tablet!
Witajcie, mam na imie Marcin. Swoją karierę z zarabianiem zaczynałem w 2014 roku. Klikałem w buxach, kupowałem tanio i sprzedawałem drożej, handlowałem kontami w grach bo było to moje hobby. Nie znałem wtedy for o tematyce zarabiania i jakoś ich nie szukałem - zarabiałem ile zarabiam, mimo to byłem z siebie dumny! Huh

I pewnego dnia na początku tego roku trafiłem na jakiś ciekawy poradnik na zarabiam.com o subsms'ach. Temat mnie wciągnął, chodź to tej pory nie zarobiłem grosza na premium sms'ach i nie mam zamiaru Big Grin Znalazłem za to masę informacji o tym, jak wyciągać pieniądze z internetu i dostałem kilka innych serwisów z których do dziś korzystam. Forum nauczyło mnie zarabiać oraz wiem więcej o internecie, niż typowy Janusz, no i oczywiście poznałem wielu wspaniałych ludzi! impreza
Glosy: Noozer (+1)
28-08-2016 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SurpriseYT Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 484
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 127 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 224.00
Post: #8
RE: Opisz swój "początek w zarabianiu" i wygraj tablet!
Cześć!
Moja przygoda z zarabianiem w necie (YouTube) zaczęła się od przypadku (a nawet dwóch) które zawdzięczam młodszemu bratu w 2012/13 roku.

Pierwszy przypadek, to chciałem zrobić gnojkowi przyjemność (3 lata miał wtedy) i kupiłem cała paletę Kinder Niespodzianek. Usiedliśmy na kanapie, włączyliśmy kamerę i zaczęliśmy otwierać i pokazywać do kamery jakie mamy zabawki. Po wszystkim film wrzuciłem na swojego YT na publicznym i zostawiłem. Zero montażu, tagowania , opisywania, linkowania NIC! Wrzuciłem i zapomniałem.
Po paru miesiącach wszedłem i zobaczyłem, że własnie ten film zapierdziela po 500wyś dziennie! Smile Główka zaczęła pracować i pomyślałem, że jak zrobię więcej filmów to coś mogę ugrać np. 10 filmików to już jest 5k wyś dziennie itd.

Na dany moment mam ponad 200 filmów i spokojnie się z tego utrzymuje Smile

Drugi przypadek to moja rodzina i ten brat własnie mieszkają sobie zagranicą i mieli problem z bajkami polskimi u siebie. Nie wiele myśląc ściągnąłem bajki i wrzuciłem na YT. Tych czasów już nie ma, ale zarobiłem ogromne pieniądze w tamtych latach na tym sposobie;-) też za pośrednictwem mojego młodszego brata ;-)

Niestety na tamten czas działałem sam i nie znałem tego forum :/

Dziękuje za chwilę uwagi! Smile
SurpriseYT
Glosy: Junior77 (+1), skibixd (+1), piotrekprorok (+3), PaidMoney (+1), Senior (+1), Noozer (+1), Miedziany (+1), dzejkobs (+1), Zawadson (+1), Obamakiller (+1), Gremquen (+1)
28-08-2016 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Norman Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 234
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 86 +

Forum Gold: 10.00
Post: #9
RE: Opisz swój "początek w zarabianiu" i wygraj tablet!
Moja historia zaczęła się od czytania forum zarabiam.com, czytałem poradniki, próbowałem klikać w buxach, zajmowałem się copywritingiem i marketingiem szeptanym, szło mi bardzo kiepsko aż rachunek za oferty marketingu na Allegro mnie przerósł i wiedziałem że szybko go nie spłacę a miałem w głowie całkiem niezłą niszę do przetestowania. Idąc do sklepu zostało mi 5 zł reszty, którą wrzuciłem w tzw automat, kliknąłem raz i okazało się, że stawka była przestawiona... i wygrałem ponad 200 zł, na drugi dzień uregulowałem swoje zobowiązanie, rozpocząłem zarabianie dzięki tej niszy i obecnie potrafię się z tego całkiem nieźle utrzymać, dodatkowo zainteresowałem się revshare, sub-sms i tak jest do dzisiaj.
Glosy: Noozer (+1)
28-08-2016 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Zarobiony_Koles Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,223
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1055 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 115.03
Post: #10
RE: Opisz swój "początek w zarabianiu" i wygraj tablet!
Spodobało Ci się? Daj reputacje!
Moja historia z zarabianiem w sieci rozpoczęła się od, a tu mała niespodzianka bo akurat od serwisu jakim jest chomikuj. Dziennie zarabiałem po 200-300 Tys. punków, co sprzedawałem za pieniądze, do momentu aż przelewy punktowe były możliwe. Owa zabawa potrwała chomikuj, pozwoliła mi zarobić na sprzęt, na którym zarabiałem swoje pierwsze tysiące na Easysub. Przez liczne seriwsy partnerskie, sieci aliflacyjne w internecie siedzę do teraz, a to już 4 a może nawet 5 lat Smile Nie liczę godzin..

Dziennik pracy: http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-Pracy...0?page=192
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2016 17:22 przez Zarobiony_Koles.)
Glosy: twardy (+1), szykiryki (+1), fato (+1), konrad123456789 (+1), Lanserek (+1), asiorek (+1), Pocket (+1), NapalonaOla16 (+1), Pitek236 (+1), Miedziany (+1), JOK3R (+1), kamil5576 (+1), Ziomek999 (+1), nykkusek (+1), Noozer (+1), Szaman1644 (+1)
29-08-2016 17:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: