Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie » Start 4 Lipca 2016

Autor Wiadomość
Fox90 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,335
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 212 +

Forum Gold: 0.00
Post: #21
RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie
Sprawdź:
(16-08-2016 21:28)twardy napisał(a):  Fox90 ty chyba jestes w z tych revsherowych naiwniakow. Wiesz w ogole po co jest reklama? Ktos ma jakis produkt i chce go sprzedac.... wydaje kase na reklame zeby trafic do odpowiedniej grupy odbiorcow. Tutaj masz grupe osob, ktore chca ogladac reklamy za kase, nie interesuje ich produkt tylko kasa za obejrzenie reklamy... czaisz? Na serio wierzysz w to pierdolololo o porownywaniu revsharow do google i facebooka? 100zl za ogladanie filmow xD Zglaszalem ten temat chyba z 2 razy a ten syf nadal jest na forum. Idz zaloz jeszcze konto w ermailu i szefem.
Chłopie, a co ten program ma wspólnego z revsharami? Nie rozumiesz że jak oglądasz filmik na youtubie to wcześniej musisz obejrzeć reklamę za którą zapłaciła firma która się reklamuje i też teoretycznie przecież nikt nie wchodzi na youtuba żeby obejrzeć reklamę, większość osób ją wyłącza po 5 sekundach, omija czy cokolwiek, ale jednak reklamodawca ją wykupił i youtube kase zgarnął. Tutaj ma być ta różnica że część kasy za reklamę zostaną rozdzielone między użytkowników. Nie wiem do końca na jakiej zasadzie będą płacić ile i za co, ale Ty w ogóle nie ogarniasz jak działa reklama. Według Twojego reklamodawca nie powinien wykupywać sobie reklam na youtubie bo ludzie wchodzą tam tylko po to żeby zobaczyć w większości jakieś głupoty. Ty wiesz wgl jak działa reklama? Po co ona wisi na przystanku autobusowym, przecież gówno Cię ona obchodzi, przychodzisz tam bo chcesz gdzieś dojechać a nie oglądać reklamę Smile Reklama ma Ci się utrwalić dlatego im więcej razy coś obejrzysz tym bardziej prawdopodobne że coś kupisz. Zrobiśz to nieświadomie i bezwiednie, ale tego też nie zrozumiesz i jeszcze mnie zaczniesz wyzywać, ogarnij się Smile Za co tak w goóle zgłaszasz ten program? Działa, działa Smile Kasy tam nie wpłacasz, więc albo coś dostaniesz albo zonk Smile Nie interesuje Cię temat czy program to przestań się udzielać w danym temacie.
16-08-2016 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 957.65
Post: #22
RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie
Tak Tak. Przeciez w ermailu czy innym syfie tez nie wplacasz kasy a kazdy temat leci do kosza. Bo to scamy. Nikt ci nie bedzie placic takich pieniedzy za ogladanie reklam. Dzielenie sie zyskiem z ogladania reklam xD
16-08-2016 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fox90 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,335
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 212 +

Forum Gold: 0.00
Post: #23
RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie
No przecież wiadomo że to nie będę takie kokosy jak piszą ludzie Smile Zakładając że w ogóle będzie płacił, to pewnie będą to znacznie niższe kwoty zwłaszcza dla naszego regionu Smile Nawet jeżeli byłoby to raptem kilka dolarów miesięcznie to i tak dużo. Ale kogoś takiego jak youtube no nie da się przebić, więc jeżeli chcesz część tego tortu, a więc mieć serwis w którym będą chcieli się reklamować potencjalni reklamodawcy to musisz jakoś przyciągnąć użytkowników, najłatwiejszym sposobem jest kasa Smile
Jesteś tam w ogóle zarejestrowany? Widziałeś te filmiki? Bo są w bardzo dobrej jakości, jest ich bardzo dużo i są na bieżąco bo jest już chociażby wywiad ze złotą medalistką w rio w gimnastyce, a zawody skończyły się gdzieś około 20 Smile
Nie wiem jak to będzie wyglądało w ostatecznym rozrachunku, a może jak będzie bardzo dużo ludzi to w ogóle nie będą płacić bo ludzie i tak będą wchodzić jak będą dobre materiały Smile
Porównywanie takiego serwisu z czymś takim ermail jest śmieszne jak Twoje czepianie się tego programu, którego tak jak wspomniałem sam byłem bardzo dużym sceptykiem i nadal ciężko mi uwierzyć żeby dało się z tego coś wyciągnąć, ale Ty nie znając w ogóle projektu, zamysłu, no nie zarejestrowałeś się pewnie nawet od tak jesteś na nie, nie bo nie i już Smile Chodzisz po tym forum i jesteś anty wszystko, bunt dla buntu, cóż to mija Smile
16-08-2016 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Juhas Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,341
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 171 +

Forum Gold: 217.11
Post: #24
RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie
haha nie mogę z typa beka... Kto zapłaci ponad 100zł za godzinę oglądania reklam 10 godzin i masz 1000zł obejrzy milion osób ale co to miliard zapłacą reklamodawcy za reklamę gdzie 99% osób jest tylko po to aby zarobić

Pamiętam jak był jakiś bux było 2 takich co pisało jaki to świetny program 1$ za 30 sekund reklamy potem żeby wypłacić trzeba było mieć premium kupili za 50$ i wypłaty nie było

Co do reklamy to właśnie widać po tobie jak działa na ludzi odpowiednie słowa i można wszystko wcisnąć

Aha znalazłem świetny program polecił mi go znajomy wypłacił już ze 200zł ja klikam kilka dni i mam 81zł za klikanie reklam to nigdy nie było takie proste
przecież to nic nie kosztuje nic nie płacisz a można sporo zarobić wbijaj
http://www.ermail.pl/link/VlTa7aaNaJjeNX...ej2JJVATYN
Jerk2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2016 22:40 przez Juhas.)
16-08-2016 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fox90 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,335
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 212 +

Forum Gold: 0.00
Post: #25
RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie
(16-08-2016 22:15)Juhas napisał(a):  haha nie mogę z typa beka... Kto zapłaci ponad 100zł za godzinę oglądania reklam 10 godzin i masz 1000zł obejrzy milion osób ale co to miliard zapłacą reklamodawcy za reklamę gdzie 99% osób jest tylko po to aby zarobić

Pamiętam jak był jakiś bux było 2 takich co pisało jaki to świetny program 1$ za 30 sekund reklamy potem żeby wypłacić trzeba było mieć premium kupili za 50$ i wypłaty nie było

Co do reklamy to właśnie widać po tobie jak działa na ludzi odpowiednie słowa i można wszystko wcisnąć

Aha znalazłem świetny program polecił mi go znajomy wypłacił już ze 200zł ja klikam kilka dni i mam 81zł za klikanie reklam to nigdy nie było takie proste
przecież to nic nie kosztuje nic nie płacisz a można sporo zarobić wbijaj
http://www.ermail.pl/link/VlTa7aaNaJjeNX...ej2JJVATYN
Jerk2
Po prostu szkoda mi jednak czasu, tutaj tylu znawców tematuSmile Uczepiłeś się tej stówy za godzinę jak rzep psiego ogona, jest to reklama więc określa pewnie maks jaki by się dało wyciągnąć i to pewnie mając poleconych i mieszkając w stanach.
Nie bronię tego programu, ale na Wasz sposób myślenia po prostu brak słów. A co reklamodawce obchodzi po jaką cholerę Ty oglądasz tą reklamę? Masz ją zapamiętać, ma Ci się utrwalić i jak będziesz robił zakupy to na 99% wybierzesz np Powerade chociaż nie jest najlepszy Smile Chodzi o zasięg reklamy i częstotliwość jej oglądania. Większość reklam które są w telewizji to przecież kompletnie Cię nie interesują bo nie kupujesz akurat auta, bo nie masz hemoroidów bo i tak większość przewiniesz. Chodzi o liczbę ludzi! Porównaj stawki jakie biorą stacje za spot reklamowy, wszystko zależy od oglądalności, a nie od tego co leci na tym kanale i reklamodawcy nie obchodzi jakich informacji i treści poszukuje telewidz wchodzący na dany program. Tutaj jest ta różnica że jak już ktoś reklame wykupi to ma gwarancje że ktoś ją obejrzy, nie musisz od razu biec po ten produkt, możesz go kupić nawet za rok albo podsunąć w rozmowie z chorą babcią że na stawy to dobre jest to i to, chociaż Ty pewnie zaprzeczysz i powiesz że na Ciebie żadna reklama nie ma wpływu itp itp Smile Ja już dziękuje, bo o reklamie nie macie zielonego pojęcia, a mądralińskich w tym kraju pełno, szkoda nerwów.
16-08-2016 22:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Verb22 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 830
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 1.00
Post: #26
RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie
Fox90

Gdzie sieją takich naiwniaków???facepalm

Sklep Seo : http://zarabiam.com/Temat-Twoj-Kompletny...rek-155956
Glosy: Juhas (+1)
16-08-2016 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fox90 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,335
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 212 +

Forum Gold: 0.00
Post: #27
RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie
Powiedz mi z którego fragmentu wyczytałeś że ja wierzę w te kwoty które się tu przytacza żeby mnie obrażać? Jeżeli chodzi o zarobki w tym programie to przychylałbym się raczej to stwierdzenia z jednej osób na pierwszej stronie tego temat czyli " Ewentualnie kluczowym będzie wyrażenie "up to" i finalnie stawki osiągną 0,00001 centa za godzinę. Słabo u mnie z angielskim, ale samą ideę rozumiem - tylko że nie kupuję $1000/miesiąc za nic".
Ale po co ja coś tłumaczę tu sami znawcy z niewyparzoną gębą.
16-08-2016 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Juhas Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,341
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 171 +

Forum Gold: 217.11
Post: #28
RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie
(16-08-2016 22:33)Fox90 napisał(a):  
(16-08-2016 22:15)Juhas napisał(a):  haha nie mogę z typa beka... Kto zapłaci ponad 100zł za godzinę oglądania reklam 10 godzin i masz 1000zł obejrzy milion osób ale co to miliard zapłacą reklamodawcy za reklamę gdzie 99% osób jest tylko po to aby zarobić

Pamiętam jak był jakiś bux było 2 takich co pisało jaki to świetny program 1$ za 30 sekund reklamy potem żeby wypłacić trzeba było mieć premium kupili za 50$ i wypłaty nie było

Co do reklamy to właśnie widać po tobie jak działa na ludzi odpowiednie słowa i można wszystko wcisnąć

Aha znalazłem świetny program polecił mi go znajomy wypłacił już ze 200zł ja klikam kilka dni i mam 81zł za klikanie reklam to nigdy nie było takie proste
przecież to nic nie kosztuje nic nie płacisz a można sporo zarobić wbijaj
http://www.ermail.pl/link/VlTa7aaNaJjeNX...ej2JJVATYN
Jerk2
Po prostu szkoda mi jednak czasu, tutaj tylu znawców tematuSmile Uczepiłeś się tej stówy za godzinę jak rzep psiego ogona, jest to reklama więc określa pewnie maks jaki by się dało wyciągnąć i to pewnie mając poleconych i mieszkając w stanach.
Nie bronię tego programu, ale na Wasz sposób myślenia po prostu brak słów. A co reklamodawce obchodzi po jaką cholerę Ty oglądasz tą reklamę? Masz ją zapamiętać, ma Ci się utrwalić i jak będziesz robił zakupy to na 99% wybierzesz np Powerade chociaż nie jest najlepszy Smile Chodzi o zasięg reklamy i częstotliwość jej oglądania. Większość reklam które są w telewizji to przecież kompletnie Cię nie interesują bo nie kupujesz akurat auta, bo nie masz hemoroidów bo i tak większość przewiniesz. Chodzi o liczbę ludzi! Porównaj stawki jakie biorą stacje za spot reklamowy, wszystko zależy od oglądalności, a nie od tego co leci na tym kanale i reklamodawcy nie obchodzi jakich informacji i treści poszukuje telewidz wchodzący na dany program. Tutaj jest ta różnica że jak już ktoś reklame wykupi to ma gwarancje że ktoś ją obejrzy, nie musisz od razu biec po ten produkt, możesz go kupić nawet za rok albo podsunąć w rozmowie z chorą babcią że na stawy to dobre jest to i to, chociaż Ty pewnie zaprzeczysz i powiesz że na Ciebie żadna reklama nie ma wpływu itp itp Smile Ja już dziękuje, bo o reklamie nie macie zielonego pojęcia, a mądralińskich w tym kraju pełno, szkoda nerwów.

Ale masz racje jak działa reklama ale chodzi o zarabianiu nierealnej kasy na ich oglądaniu wspominasz o YT oni dzielą się zyskiem z reklam których ktoś obejrzy w twoim filmiku a nie płacą za oglądanie przez ciebie reklam w TV też nikt nie płaci ci za ich oglądanie....
z tego co wyczytałem to program miał startować w lipcu było pół miliona osób i przenieśli otwarcie na wrzesień była też ankieta do wypełnienie niby żeby dobierać filmiki do zainteresowań niektórzy pisali że mają więcej spamu przez to a na takiej bazie można zarobić....
a jak to taki duży projekt to gdzie dane firmy czy założyciela?
Już z wieloma takimi pisałem ci promujący programy typu ermail też pisali bardzo podobnie do ciebie reklamodawcy dzielenie sie zyskiem itp. i choćby nie wiem co oni i tak nadal "klikali"

"a mądralińskich w tym kraju pełno, szkoda nerwów"
mądraliński nie jestem tak jak i nie jestem naiwny i nie jestem idiotą
dlaczego to cie denerwuje dla mnie to nawet przyjemne Smile
16-08-2016 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fox90 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,335
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 212 +

Forum Gold: 0.00
Post: #29
RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie
Pięć razy już chyba mnie tu obrażono gdzie ja po pierwsze nawet nie promuję tego programu, tak jak już powtarzałem sam jestem raczej sceptycznie nastawiony do tego typu projektów, co do ewentualnych zarobków to też zacytowałem odpowiedź która jest najbliższa temu czego się spodziewam. Dostrzegam jednak ewentualne możliwości w takim projekcie, rynek reklam jest na prawdę ogromny, sam również nie wierzę w mannę z nieba i $100 za godzinę, tyle że mi tu chodziło raczej o teoretyczne możliwości jakie daje reklama i może stworzyć podobny serwis, a nie nawet konkretnie o ten serwis a już na pewno stawki.
Problem polega na tym, że większość ludzi albo nawet nie czyta tego co napisałem, albo robi to tak jak już chyba coraz większa liczba osób czyli bez zrozumienia i jedyne co robi to mnie obraża Smile
Nawet nie można spokojnie podyskutować, od razu krytyka, nawet nie krytyka tylko totalny hejt haha, nie lubię używać tego słowa Smile
Denerwuje mnie brak możliwości swobodnej dyskusji i wymiany poglądów bez głupich docinków i mądro-głupich tekstów Smile
A co dla Ciebie jest nawet przyjemne? Utarczki słowne? Dla mnie również, jeżeli są na poziomie Smile

(16-08-2016 23:04)Juhas napisał(a):  Ale masz racje jak działa reklama ale chodzi o zarabianiu nierealnej kasy na ich oglądaniu wspominasz o YT oni dzielą się zyskiem z reklam których ktoś obejrzy w twoim filmiku a nie płacą za oglądanie przez ciebie reklam w TV też nikt nie płaci ci za ich oglądanie....
Ale kto powiedział, że schemat działania tego programu ma być taki sam jak youtube? Youtube płaci użytkownikom za treści które wstawiają, a które przyciągają ludzi dzięki czemu chcą się u nich reklamować, ten serwis zaś chce przyciągnąć ludzi nie tyle treścią(chociaż jest spoko) a możliwością zarobienia. Chodzi o to że musisz mieć dużą liczbę użytkowników żeby ktoś chciał się u Ciebie reklamować, oni wymyślili to tak że będą się dzielili jakąś częścią zysków z reklam, youtube wymyślił to sobie inaczej Smile Tak może to nie wypalić i się okazać scamem itp., itd. ale sam projekt moim zdaniem ciekawy Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2016 23:23 przez Fox90.)
16-08-2016 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
yazir Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,114
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2447 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 75.61
Post: #30
THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.

xD
dX
17-08-2016 01:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  GLOBAL CRYPTOBOT – zarabiaj 4 % dziennie przez 40 dni ! rexu12 2 1,737 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  Jak zarobić 2,3 lub 4 tysiące miesięcznie przez internet? matiin 1 174 03-12-2023 16:59
Ostatni post: Hybrid1990
  Afiliacja. Jest 4k miesięcznie. Cel to 10k. Automatyzacja Uczciwoscpoplaca 9 1,297 13-11-2023 21:02
Ostatni post: Hybrid1990
  Binance- nowa gra do 1000$- wydarzenie zakończone krocze_szatana 1 1,325 28-07-2023 13:32
Ostatni post: Hybrid1990
  Tap Global unknwdeath 1 328 31-05-2023 10:47
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: