Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 40 Głosów - 2.48 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyPay - zarabianie za wykonywanie akcji

Autor Wiadomość
pawlex Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 627
Dołączył: May 2016
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 60.00
Post: #411
RE: MyPay - zarabianie za wykonywanie akcji
Sprawdź:
Na chrome nie mam nic. Czysta instalka i też czasami tak jest.
13-07-2017 22:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
pawlex Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 627
Dołączył: May 2016
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 60.00
Post: #412
RE: MyPay - zarabianie za wykonywanie akcji
Czy ktoś z Was wypełniał te 2 akcje ?. Czy akcje wygraj tak samo jak reszte na fake dane robimy ? nie dostane bana ? :-) ? Oraz na które akcje można używać tego samego maila ? wiem ,że na Nivea na każdą akcje trzeba nowego. Oraz gdzie najbardziej opłaca sie robić maile ?. Robiłem na interii do tej pory ale może gdzieś na innych lepiej zalicza ? .

Oraz które akcje zaliczają się do BONUSU ? bo widze ,że nie wszystkie


[Obrazek: akcje.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2017 18:39 przez pawlex.)
14-07-2017 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Online
Zbanować Hybrida
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 882.65
Post: #413
RE: MyPay - zarabianie za wykonywanie akcji
Ja osobiscie nie robie akcji gdzie opis jest pisany capsem Lol
Nie rob tych samych akcji na 1 mail, po prostu.

Akcje do bonusu to glownie te gdzie trzeba zalozyc konto, podac maila czy cos zrobic.
Niektore kliki zalicza do bonusu... roznie bo roznie, ja robie tylko piwo i mcd, wiec nie wiem.
14-07-2017 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlex Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 627
Dołączył: May 2016
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 60.00
Post: #414
RE: MyPay - zarabianie za wykonywanie akcji
Łatwo powiedzieć ,żeby nie robić tych samych akcji na 1 mail :-). A kto założy te wszystkie maile i je wpisze ? robie wszystko na komórce bo nie mam zmiennego IP i już coś mnie trafia. Z nivea dostałem maila ,że jak nie wyśle im paragonu oryginalnego to czegoś tam nie zaliczą xD. No ale kij zobaczymy dalej 8.39zł na liczniku jest . Ale nie wszystko pozaliczało lub pozalicza za ileś godzin. A czemu nie robisz akcji pisanych capsem ?
14-07-2017 18:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

patrolpxd Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 669
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 189 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 43.00
Post: #415
RE: MyPay - zarabianie za wykonywanie akcji
Jak nie chcesz lub nie możesz maili zakładać to uderzaj na priv! 0,11zl/sztuka więc zapraszam! Big Grin

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
14-07-2017 18:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlex Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 627
Dołączył: May 2016
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 60.00
Post: #416
RE: MyPay - zarabianie za wykonywanie akcji
Na obecną chwile gdybym skorzystał to bym więcej wydał niż zarobił :-). Ale będę pamiętał jak coś :-) A jakiś sposób jest na maile z róznych stron ,żeby podpiąć pod jeden lub jakiś program ?. Bo na każdego sie logować i czekać to też schodzi. A tak ,żeby wszystko przychodziło z różnych maili na jeden ?. Czy lepiej program pocztowy np thunderbird czy coś podobnego ?
14-07-2017 18:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlex Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 627
Dołączył: May 2016
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 60.00
Post: #417
RE: MyPay - zarabianie za wykonywanie akcji
Mam pytanie odnośnie akcji McDonalds z kuponami. Robie na telefonie i po kliknięciu w akcje ,żeby pobrać kupony przerzuca mnie do sklepu play do aplikacji mcdonalds. To te kupony z aplikacji trzeba kliknąć na 120sek ?.
14-07-2017 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Online
Zbanować Hybrida
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 882.65
Post: #418
RE: MyPay - zarabianie za wykonywanie akcji
Nie masz tam opcji "wydrukuj"?
14-07-2017 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pablo1878 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,844
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 948 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #419
RE: MyPay - zarabianie za wykonywanie akcji
(14-07-2017 21:34)pawlex napisał(a):  Mam pytanie odnośnie akcji McDonalds z kuponami. Robie na telefonie i po kliknięciu w akcje ,żeby pobrać kupony przerzuca mnie do sklepu play do aplikacji mcdonalds. To te kupony z aplikacji trzeba kliknąć na 120sek ?.

To dziwne bo mi normalnie wyświetla się strona McDonalds. Co do akcji to wykonuje ją poprzez "Udostępnij znajomym", wklepuje e-mail i gotowe. Smile

[Obrazek: 79InhLR.png]
14-07-2017 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlex Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 627
Dołączył: May 2016
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 60.00
Post: #420
RE: MyPay - zarabianie za wykonywanie akcji
A to ciekawe bo ja nie mam żadnych z tych rzeczy Big Grin. Po kliknieciu odrazu sklep play do aplikacji mnie przerzuca. Robie na chromie na telefonie. Żadnego maila ani nic tam nie ma
14-07-2017 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  GAIN.GG -otrzymuj nagrody za oglądanie filmów i wykonywanie zadań miron830 24 6,311 11-04-2024 22:10
Ostatni post: miron830
  LootUp - zdobywaj nagrody za wykonywanie prostych zadań miron830 22 6,835 06-03-2024 15:00
Ostatni post: miron830
  Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji zyznos321 723 141,929 24-06-2019 17:14
Ostatni post: FreeDoge
  DollarClix - wykonywanie zadań, klikanie, MinuteStaff, duże stawki - wypłata od 1$ mostow 64 24,411 20-01-2017 16:31
Ostatni post: mostow

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości