Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 13 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej

Autor Wiadomość
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #401
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
Sprawdź:
jak będziesz miał swój to nie będziesz wydawał na wynajmowanie, a mając kolejne możesz na nich zarabiać samemu je wynajmując Smile
19-10-2012 07:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #402
RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(19-10-2012 05:52)mmichal013 napisał(a):  
(18-10-2012 21:37)tomazzi napisał(a):  mmichal013 jeszcze konkretne info co do sprzedanych przez ciebie udziałów w twojej firmie Smile
więc tak 100 udziałów ( 10 % ma państwo) więc te podatki od wszystkiego idą do kasy państwa i masz 900 udziałów do rozdysponowania
jak sprzedałeś 100 udziałów( to ktoś ma 10% ) i od wypłacanych przez ciebie środków z konta firmy na konto gracza osoba co ma udziały otrzyma 10% z tej kwoty za każdym razem przy każdej twojej wypłacie

Czyli najpierw muszę ja wypłacić ale kiedy to nastąpi to sam nie wiem

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

a jak w ogóle statystyki firmy ? idzie do góry produkcja i sprzedaż ?
bo pracujące osoby raczej masz bo nie ma twoich ofert pracy więc musisz mieć na full pracowników w pracy na tą chwilęSmile
chciałem po 24 iść do ciebie ale nie było twojej oferty

za to bartex89 ładnie płaci, 12 pln - jak twoja firma się rozwija produkcji drzewa? jakie koszty produkcji, jaki zarobek na czysto po sprzedaniu produktu ? masz jakieś zainteresowanie, bo widzę drewno na razie ci leży na rynku Tongue
19-10-2012 09:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
UmCyK Offline
Banned
*

Liczba postów: 2,541
Dołączył: Jan 2012
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 15.00
Post: #403
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
Monotonia na starcie to wypożyczenie domu -> Praca -> Spotkania
Tak jest non stop Tongue

Na co zbierać najlepiej na początku ?
19-10-2012 10:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #404
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(19-10-2012 10:01)UmCyK napisał(a):  Monotonia na starcie to wypożyczenie domu -> Praca -> Spotkania
Tak jest non stop Tongue

Na co zbierać najlepiej na początku ?

najlepiej jak najszybciej zmierzać do swojej firmy i firm - mając je będziesz znacznie szybciej zarabiał, z inwestycją własnych środków szybciej się rozbudujesz bez inwestycji troszkę z tym zejdzie
19-10-2012 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartex89 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,938
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 179 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 16.00
Post: #405
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
na chwileobecna sam produkuje ok 8 na stan , a inni strasznie kiepsko i blokuja innym miejsca pracy. wczoraj drewno cale zeszlo do valentina bez przycisku sprzedazy a dzis lezy i tez nic nie wciskalem. nie rozumie tego jeszcze do konca
19-10-2012 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #406
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(19-10-2012 10:17)bartex89 napisał(a):  na chwileobecna sam produkuje ok 8 na stan , a inni strasznie kiepsko i blokuja innym miejsca pracy. wczoraj drewno cale zeszlo do valentina bez przycisku sprzedazy a dzis lezy i tez nic nie wciskalem. nie rozumie tego jeszcze do konca

natychmiast po wyprodukowaniu trafia na rynek być może wszedł w tej chwili i zakupił od razu, nie wiem szczerze mówiąc ...
może mmichał jakiś szczegółów będzie w stanie powiedzieć

ja max do godziny zapewne ruszę z masarnią Big Grin produkujących bułek nie brak, sam mmichał więc myślę, że klientów na mięso nie będzie brakowało Big Grin
19-10-2012 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartex89 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,938
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 179 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 16.00
Post: #407
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
ale jak tak obserwuje wasze postacie, to mmichał013 co wszedł z gotowka wczesniej niz ja to ma produktywnosc na poziemie 1/3 tego co ja, tzn ze produkuje ok 3,2 , Ty masz tez mało.

Powinniscie sie skupic na rozwijaniu statystyk, wtedy bedziecie mieli i lepsza produktywnosc (szczegolnie jak bedziecie pracowac w swojej firmie, bo na innych ciezko liczyc jak wyrabiaja 0,32 np) i lepsza kase za to dostawać.

grunt to karmic 1-2 razy dziennie, raz na dobe napoj, ubranie , i dobra luksusowe zeby mec na stałe. im szybciej rozwiniecie postac tym lepiej. bo co z tego jak kupisz dzis fabryke jak mało bedzie produkowac. widze to po sobie, sam jeden nie pociagne produkcji i jeszcze troche zajmie zanim sie wszystko rozkreci.
19-10-2012 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #408
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(19-10-2012 10:33)bartex89 napisał(a):  ale jak tak obserwuje wasze postacie, to mmichał013 co wszedł z gotowka wczesniej niz ja to ma produktywnosc na poziemie 1/3 tego co ja, tzn ze produkuje ok 3,2 , Ty masz tez mało.

Powinniscie sie skupic na rozwijaniu statystyk, wtedy bedziecie mieli i lepsza produktywnosc (szczegolnie jak bedziecie pracowac w swojej firmie, bo na innych ciezko liczyc jak wyrabiaja 0,32 np) i lepsza kase za to dostawać.

grunt to karmic 1-2 razy dziennie, raz na dobe napoj, ubranie , i dobra luksusowe zeby mec na stałe. im szybciej rozwiniecie postac tym lepiej. bo co z tego jak kupisz dzis fabryke jak mało bedzie produkowac. widze to po sobie, sam jeden nie pociagne produkcji i jeszcze troche zajmie zanim sie wszystko rozkreci.

okej rzeznia u tomazziego ruszyła Big Grin
3 miejsca pracy w małopolsce i 1 w mazowieckim - to na początek, będzie więcej
mmichał będziesz miał o 1 pln tańsze mięso Tongue

w postać też "inwestuję" Smile
mam swój domek ( nie płacę za wynajem) plus mam 2 domek który wynajmuję Big Grin wczoraj za 6 pln za dzień poszedł na 7 dni Big Grin myślę, że swoje zarobi a i cenę można spokojnie podnieść bo zapotrzebowanie jest Big GrinBig Grin

ubranie mam również ( szkoda, że po miesiącu trzeba zmieniać )

jeszcze kilka rzeczy zostało do zakupienia : tv, aktówka, lodówka no i wiadomo od czasu do czasu papu Smile

licz się z tym, że michał zainwestował w firmę nie inwestował jeszcze w postać, bo ty od postaci zacząłeś a potem reszta - każdy ma swoją taktykę działania Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-10-2012 10:41 przez tomazzi.)
19-10-2012 10:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
UmCyK Offline
Banned
*

Liczba postów: 2,541
Dołączył: Jan 2012
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 15.00
Post: #409
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
Kto z was coś zainwestował ??
19-10-2012 11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartex89 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,938
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 179 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 16.00
Post: #410
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
ja 25 ojro, ale jeszcze trzeba bedzie
19-10-2012 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Airdrop - BGB - Handluj, by kopać i zarabiać BGB - do 20 maja 2024 marek505 1 118 09-06-2024 07:20
Ostatni post: Hybrid1990
  ByBit 5 euro + 10$ za transakcję kartą Czachy 1 66 02-06-2024 09:29
Ostatni post: Hybrid1990
  MyGuava - 5 euro - za samo założenie konta i weryfikację. NowyUser 1 639 09-04-2024 13:11
Ostatni post: Hybrid1990
  Za Darmo 15 Euro Od Razu Do Wypłaty androlo 1 241 03-04-2024 08:43
Ostatni post: Hybrid1990
  Kurs euro Janek8192 4 312 27-02-2024 10:32
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości