Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Stawka 7,50 jest obecnie najlepszą z uwagi na odnowienia.Możesz sobie ustawić 10 zł za lead ale trafiając na potencjalnego "klienta",który nie będzie miał 30 zł na koncie tracisz go.W stawce 7,50 nawet gdy nie będzie miał kasy a zapisze się do sub a następnie się doładuje to w poniedziałek dostaniesz z niego leada przy rozsyłce.Wybieraj
Jak co miesiąc, 20 dnia zlecam wypłatę. Jak i tym razem, tylko że nie chciało mi się wysyłać rachunku. Wchodzę na pocztę, przeglądam, wiadomość od eforsy:
Cytat:Chcieliśmy zrealizować Pana przelew przed weekendem więc już dzisiaj został wykonany
Nie dostaliśmy jednak jeszcze rachunku od Pana, więc proszę o jego dosłanie.
wchodzę do banku, pieniądze są już na koncie, a rachunek wysłałem im kilka minut po przeczytaniu wiadomości
myślę, że żaden serwis nie dba tak o swoich klientów jak eforsa, a te ostatnie ataki to po prostu chamska konkurencja, a nie cięcie leadów jak niektórzy myślą
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2014 17:28 przez themate0.)
Ledwo co zacząłem promować nową niszę a tutaj strona nie działa ^^
@Edit
Pomyliłem tematy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2014 19:05 przez adam064732.)
Glosy:
24-08-2014 18:49
szykiryki
Lojalny Forumowicz
Liczba postów: 2,803
Dołączył: Feb 2013
Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 258.01
(24-08-2014 18:07)dawidzcs napisał(a): dokładnie, jesteśmy źli na eforse, ale oni też tego nie chcą, ale powinni sobie poradzić
To już nie "straszysz" ucieczką do konkurencji?
Myślę, że osoby, które są z eforsą od kilku dobrych miechów, a nie dołączyły kilka tygodni temu, są w stanie więcej wybaczyć i naprawdę tysiące, które są na naszych kontach rekompensują trochę uciekające setki teraz...
Moja rada.
Nie uzależniajcie swojego zarobku od działania serwisu w konkretnych godzinach. Jeśli nisza/strona zarabia 24 h to nie odczuje aż tak bardzo przerw i ataków...
Nie, tylko jestem wkurzony, jestem z eforsą juz 1miesiąc, i az takich problemów nie bylo
Glosy:
24-08-2014 20:05
szykiryki
Lojalny Forumowicz
Liczba postów: 2,803
Dołączył: Feb 2013
Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 258.01
(24-08-2014 18:07)dawidzcs napisał(a): dokładnie, jesteśmy źli na eforse, ale oni też tego nie chcą, ale powinni sobie poradzić
To już nie "straszysz" ucieczką do konkurencji?
Myślę, że osoby, które są z eforsą od kilku dobrych miechów, a nie dołączyły kilka tygodni temu, są w stanie więcej wybaczyć i naprawdę tysiące, które są na naszych kontach rekompensują trochę uciekające setki teraz...
Moja rada.
Nie uzależniajcie swojego zarobku od działania serwisu w konkretnych godzinach. Jeśli nisza/strona zarabia 24 h to nie odczuje aż tak bardzo przerw i ataków...
Ale to jest nieprofesjonalne podejście, oni działają najdłużej i zapewne mają największe obroty - pomyśl sobie jak portale typu wp.pl, onet.pl czy chociaż płatności typu cashbill, dotpay miałyby mieć takie przerwy. Osobiście to wczoraj miałem dużo mniejszy ruch a dwa razy większe zarobki a mówimy tu o tysiącach złotych... Wątpię czy kiedyś będę miał taką niszę jak dziś.
Choć i tak u konkurencji miałbym góra tyle co zarobiłem tutaj z przerwami więc można wybaczyć Ale trzeba coś z tym zrobić... A przede wszystkim zmienić IP serwera i je ukryć w rekordach DNS!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2014 20:16 przez domin_dz.)
Glosy:
24-08-2014 20:09
szykiryki
Lojalny Forumowicz
Liczba postów: 2,803
Dołączył: Feb 2013
Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 258.01
Ja to wszystko rozumiem, ale nie zapominajmy o tym, że konkurencja nie śpi i chyba sami widzicie, że tego typu serwisy powstają jak grzyby po deszczu...
Chociaż oczywiście zgadzam się, że warto zatrudnić kogoś biegłego w kwestii zabezpieczeń...
Mysle, ze eforsa spina mocno dupkę, zeby jednak problem rozwiazać, zwłaszcza, że utrzymuje sie już ciągiem od kilku dni.
Jak jednak ktoś ma spadek z 8 do 3 leadów dziennie to niech nie straszy, że pojdzie do konkurencji (zadna personalna wycieczka z mojej strony! )