Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Warto? (/Temat-Warto-96666)

Strony: 1 2 3


Warto? - Zemix - 23-08-2014 18:08

Czy nadal polecacie eforse? Warto tutaj zarabiać? Smile


RE: Warto? - VoreCC - 23-08-2014 18:11

Jeśli chodzi o sub-sms to teraz góruje FireSub Smile


RE: Warto? - Panix - 23-08-2014 18:54

Eforsa ma chwilowe problemy, co nie znaczy że gdy już wszystko ogarną nie warto do nich wrócić. Obecnie polecam freebiz.


Odp: Warto? - broofie - 23-08-2014 22:00

Dlaczego macie taka opinie o eforsie i w jakich aspektach firesub wypada lepiej?

Tapniete z telefonu


RE: Warto? - dawidzcs - 23-08-2014 22:16

tak, polecam.


RE: Warto? - Zemix - 24-08-2014 09:19

FREEBIZ

Strona w budowie. W e-forsie gorzej programy wyglądają, ale firesub ma co chwile jakieś problemy i to mnie denerwuje, dlatego pytam o eforse.


RE: Warto? - piotrekprorok - 24-08-2014 09:21

@up: ten link do freebiz: http://pp.freebiz.pl/pp.php
Ale ja polecam dalej zarabiać w eforsie. Ewentualnie firesub. Zależy co promujesz.


RE: Warto? - szybkakasa - 24-08-2014 09:23

Ja polecam osobiście eforse ze względu, że dla mnie ma najlepsze programy jest możliwość ich edytowania do tego wybór za jaką stawkę pracujemy ja cały czas jadę na stawce 7,50 zł, a co jest najlepsze generowanie dochodu pasywnego wybierając stawkę 7,50 zł (oczywiście inne też tylko musi być subskrypcja SMS) otrzymujesz pieniądze za osoby które nie wpisały się ze subskrypcji tego nie oferuje żaden serwis ja tak otrzymuje 200 zł co poniedziałek.


RE: Warto? - piotrekprorok - 24-08-2014 09:25

Dokładnie tak jak napisał szybkakasa, zapomniałem o tym, a to przecież największy plus eforsy Smile


Odp: RE: Warto? - broofie - 24-08-2014 09:29

(24-08-2014 09:19)Zemix napisał(a):  FREEBIZ

Strona w budowie. W e-forsie gorzej programy wyglądają, ale firesub ma co chwile jakieś problemy i to mnie denerwuje, dlatego pytam o eforse.

pp.freebiz.pl to jest poprawny adres. W eforsie masz najlepsza pusta oferte pod wzgledem edycji, wiec jesli chcesz byc oryginalny i stworzyc cos swojego, wybierz eforse. Jesli wolisz spamowac konkursem z airmaxami na glupich stronach na fb i lubisz konkurencje to zapraszam na FS.
I ponawiam pytanie, dlaczego twierdzicie, ze eforsa wypada gorzej przy firesubie? Robienie zlej reklamy bez konkretnych argumentow jest co najmniej nie w porzadku.
Tapniete z telefonu