Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 13 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej

Autor Wiadomość
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #2021
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
Sprawdź:
(07-12-2012 22:48)misza02 napisał(a):  ci ludzie sa poje...i! po jaki ... tak mocno winduja ceny skoro wystarczy dac taka sama kwote jak poprzednik i cierpliwie czekac! powiem wam jedno panowie - rumuni sa 100 lat przed nami w kwestii wychowania ekonomicznego. koniec.

btw

chyba za duzo browarkow na rozpoczecie weekendu impreza

uspokoi się myślę, jak paru idiotów naprodukuje towaru i będzie leżeć na rynku w x ilościach i nie szedł, niestety pod uwagę musisz brać, że w gry w polsce grają nie dorozwinietę dzieci przede wszystkim także gra w grach ekonomicznych wygląda w większości ilości aktywnych jak wygląda - dziecko nie ma pojęcia o popytu i podaży - oni się bawią za pieniądze taty i mamy
07-12-2012 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
misza02 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 512
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 10 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #2022
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
wazne ze gonia kupuje domki. a od kogo? Lol a mam ich jeszce 16 na stanie, wiec jak wplacila 25 euro to jest 84813 PLN, niech polowe wlozy w firme ktora generuje tylko straty a za reszte moze wykupi moje domki, ktorych znowu sprowadze sporo, a cene za wynajem da hmmmm ... min 10 PLN jak na gonie przystalo. i to mi sie zaczyna podobac Big Grin
07-12-2012 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
buch Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 308
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 25.00
Post: #2023
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
misza wez pod uwage ze nie kazdy ma wglad na to co dzieje sie w innych wojewodztwach i ustala ceny "na oko"
kazdy ma swoj styl gry i nic nikomu do tego, zreszta kazdy z tego forum juz robil przebitki i to dosc znaczace zapewne nie majac o tym nawet pojecia.
krotko mowiac uwazam, ze obrazanie kogokolwiek jest nie na miejscu jak nie zna sie sytuacji w ktorej sami obecnie sie znajdujemy
07-12-2012 23:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
misza02 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 512
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 10 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #2024
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(07-12-2012 23:33)buch napisał(a):  misza wez pod uwage ze nie kazdy ma wglad na to co dzieje sie w innych wojewodztwach i ustala ceny "na oko"
kazdy ma swoj styl gry i nic nikomu do tego, zreszta kazdy z tego forum juz robil przebitki i to dosc znaczace zapewne nie majac o tym nawet pojecia.
krotko mowiac uwazam, ze obrazanie kogokolwiek jest nie na miejscu jak nie zna sie sytuacji w ktorej sami obecnie sie znajdujemy
to po to jest mozliwosc poruszania sie po regionach. a na oko to chlop ...
przebitki byly ale kazdy bardzo szybko zrozumial, ze to moze trwac w nieskonczonosc i nie na tym polega ekonomia gry. trzeba byc twradym a nie miekkim (jak to bylo w jedny wspanialym filmie) i odpowiednio ustalic swoje ceny wynagrodzenia za prace a nie za wszelka cene byc pierwszym. co to daje? ustawie sobie powiedzmy na 89,6 tak jak teraz mam i ci "koledzy/kolezanki" wyprodukuja towar i ustala cene na podstawie systemu, poniewaz koszta pracy byly x wieksze od moich. ja poczekam, wyprodukuje towar duzo taniej i go sprzedam, a ich towar jest o ok 15% drozszy od towaru z budzetu panstwa, gdzie stok jest w granicach 800+. I o czym my mowimy? Ja nie oceniam ludzi tylko stwierdam ich zachowanie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2012 00:05 przez misza02.)
07-12-2012 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
buch Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 308
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 25.00
Post: #2025
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(07-12-2012 23:58)misza02 napisał(a):  
(07-12-2012 23:33)buch napisał(a):  misza wez pod uwage ze nie kazdy ma wglad na to co dzieje sie w innych wojewodztwach i ustala ceny "na oko"
kazdy ma swoj styl gry i nic nikomu do tego, zreszta kazdy z tego forum juz robil przebitki i to dosc znaczace zapewne nie majac o tym nawet pojecia.
krotko mowiac uwazam, ze obrazanie kogokolwiek jest nie na miejscu jak nie zna sie sytuacji w ktorej sami obecnie sie znajdujemy
to po to jest mozliwosc poruszania sie po regionach. a na oko to chlop ...
przebitki byly ale kazdy bardzo szybko zrozumial, ze to moze trwac w nieskonczonosc i nie na tym polega ekonomia gry. trzeba byc twradym a nie niekkim (jak to bylo w jedny wspanialym filmie) i odpowiednio ustalic swoje ceny wynagrodzenia za prace a nie za wszelka cene byc pierwszym. co to daje? ustawie sobie powiedzmy na 89,6 tak jak teraz mam i ci "koledzy/kolezanki" wyprodukuja towar i ustala cene na podstawie systemu, poniewaz koszta pracy byly x wieksze od moich. ja poczekam, wyprodukuje towar duzo taniej i go sprzedam, a ich towar jest o ok 15% drozszy od towaru z budzetu panstwa, gdzie stok jest w granicach 800+. I o czym my mowimy? Ja nie oceniam ludzi tylko stwierdam ich zachowanie.
haha dobry zart
mozliwosc poruszania po regionach^^
to moze mi podpowiesz jak mam to szybko i sprawnie zrobic zeby np rano ustawic sobie miejsca pracy w 9 regionach zeby byc jako pierwszy i nie windowac? oczywiscie nie mam zamiaru sobie skakac placac 0,2e

cos mi sie wydaje ze chyba naprawde za duzo tych browarow wypiles
zreszta co ja bede duzo sie rozpisywal, sam wczoraj w mazowieckim wyskoczyles z cena ok100zl kiedy byla conajmniej o 5zl nizsza, to czy mi teraz rowniez przysluguje prawo nazwania Cie poje....? ogarnij sie!
swoich miejsc pracy masz zapewne z 50, dlatego Twoje oferty moga sobie wisiec cly dzien, ale biorac pod uwage kogos kto ma 4 miejsca pracy w 2 regionach bez walki o pracownika moze firme zamykac juz teraz!
mysle ze doskonale zdajesz sobie z tego sprawe (wkoncu caly czas czytam o Twoich planach, obnizkach itd) takze dla tak "oblatanego" inwestora jak Ty takie windowanie cen przez graczy "drugorzednych" (jedna mala firma) starajacych sie cos osiagnac powinno byc jak najbardziej zrozumiale
takze panowie, przestancie pierdolic farmazony!
08-12-2012 00:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #2026
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
buch powiem krótko - ogarnij się bo nie masz fiołkowego pojęcia co piszesz
waląc stawkami fakt, będziesz miał produkt ale nie będziesz miał klienta bo za duża cena - to każdy cię oleje poczeka na tańsze rzeczy
hahaha dobre misza i 50 miejsc pracy w jego firmie - pomyśl nim kolejną swoją "mądrość" napiszesz

widzę, że jesteś kolejną osobą jak wieś-mak indyk, gonia którzy pierwsze muszą się wziąść za naukę ekonomi, pojęć i podaż a wtedy znając zasady brać się za grę ekonomiczną


nikt ci nie zabrania mieć x stanowisk pracy - trzeba tylko wpłacić euro, nie masz = nie bierz się za grę i firmę a jeśli już się porwałeś to nie płacz co ty masz a czego nie masz, bo szczerze mówiąc mało to kogo interesuje

daj na luz i idź może już lepiej spać
08-12-2012 00:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
misza02 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 512
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 10 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #2027
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(08-12-2012 00:18)buch napisał(a):  
(07-12-2012 23:58)misza02 napisał(a):  
(07-12-2012 23:33)buch napisał(a):  misza wez pod uwage ze nie kazdy ma wglad na to co dzieje sie w innych wojewodztwach i ustala ceny "na oko"
kazdy ma swoj styl gry i nic nikomu do tego, zreszta kazdy z tego forum juz robil przebitki i to dosc znaczace zapewne nie majac o tym nawet pojecia.
krotko mowiac uwazam, ze obrazanie kogokolwiek jest nie na miejscu jak nie zna sie sytuacji w ktorej sami obecnie sie znajdujemy
to po to jest mozliwosc poruszania sie po regionach. a na oko to chlop ...
przebitki byly ale kazdy bardzo szybko zrozumial, ze to moze trwac w nieskonczonosc i nie na tym polega ekonomia gry. trzeba byc twradym a nie niekkim (jak to bylo w jedny wspanialym filmie) i odpowiednio ustalic swoje ceny wynagrodzenia za prace a nie za wszelka cene byc pierwszym. co to daje? ustawie sobie powiedzmy na 89,6 tak jak teraz mam i ci "koledzy/kolezanki" wyprodukuja towar i ustala cene na podstawie systemu, poniewaz koszta pracy byly x wieksze od moich. ja poczekam, wyprodukuje towar duzo taniej i go sprzedam, a ich towar jest o ok 15% drozszy od towaru z budzetu panstwa, gdzie stok jest w granicach 800+. I o czym my mowimy? Ja nie oceniam ludzi tylko stwierdam ich zachowanie.
haha dobry zart
mozliwosc poruszania po regionach^^
to moze mi podpowiesz jak mam to szybko i sprawnie zrobic zeby np rano ustawic sobie miejsca pracy w 9 regionach zeby byc jako pierwszy i nie windowac? oczywiscie nie mam zamiaru sobie skakac placac 0,2e

cos mi sie wydaje ze chyba naprawde za duzo tych browarow wypiles
zreszta co ja bede duzo sie rozpisywal, sam wczoraj w mazowieckim wyskoczyles z cena ok100zl kiedy byla conajmniej o 5zl nizsza, to czy mi teraz rowniez przysluguje prawo nazwania Cie poje....? ogarnij sie!
swoich miejsc pracy masz zapewne z 50, dlatego Twoje oferty moga sobie wisiec cly dzien, ale biorac pod uwage kogos kto ma 4 miejsca pracy w 2 regionach bez walki o pracownika moze firme zamykac juz teraz!
mysle ze doskonale zdajesz sobie z tego sprawe (wkoncu caly czas czytam o Twoich planach, obnizkach itd) takze dla tak "oblatanego" inwestora jak Ty takie windowanie cen przez graczy "drugorzednych" (jedna mala firma) starajacych sie cos osiagnac powinno byc jak najbardziej zrozumiale
takze panowie, przestancie pierdolic farmazony!
nie chce sie z toba klocic ale widze, ze nie kumasz bazy. wiadome jest ze nie jestesmy w stanie ogarnac az 9 regionow. ale czasem warto zainwestowac w samochod (skoro piszesz o 2 regionach moge sie domyslec ze poza nie nie wykraczasz - moge sie mylic). ale po jakie licho jezdzic az po 9 regionach skoro mozna w ciagu dnia ogarnac 3-4 regiony i na ich podstawie wyciagnac odpowiednie wnioski? to nie jest takie trudne . wystarczy czysta kartka, dlugopis i jakies pojecie ekonomiczne, ktorego ucza w szkole sreniej. nic poza tym. to co napisales ze cos tam o 5 PLN bylo ponad - owszem moglo sie zdazyc - dlatego pisze ze warto nizsza cene dac i poczekac - aktulnie jestem w malopolsce? przed 24 byly ceny w granicach 92 PLN, nagle ktos sie wylamal i dal 104 (bylo chyba z 3 oferty). ja pozostalem z 89,6 i po 24:00 moje oferty zostaly WYKOZYSTANE! Wiec mi tu nie pisz, ze faktycznie za duzo browarow wypilem skoro mam racje.
08-12-2012 00:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
misza02 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 512
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 10 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #2028
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
indyk sam siebie przebija w cenach za prace. nie czaje o co "kaman". czy ten czlowiek mysli racjonalniie?
sam sobie szkodzi
08-12-2012 01:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #2029
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(08-12-2012 01:55)misza02 napisał(a):  indyk sam siebie przebija w cenach za prace. nie czaje o co "kaman". czy ten czlowiek mysli racjonalniie?
sam sobie szkodzi

mądry głupiego nie zrozumie
nie mam pojęcia co on sobie w swoim infantylno debilnym umysłku uroił i nie mam nawet czasu i ochoty by rozkminiać to co on robi bo szkoda zajmować się idiotami
niech robi co chce
jak to ruskie mówią : przyszedł do gry z piz.... i pójdzie w piz.... bo tym co robi daleko nie zajedzie
08-12-2012 07:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #2030
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
Teczki. cena - pm ma tańsze aktówki od ciebie misza Tongue
i jeszcze na tej cenie i tak zarabia
także z aktówkami chyba biznesu nie zrobisz Tongue
08-12-2012 09:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Airdrop - BGB - Handluj, by kopać i zarabiać BGB - do 20 maja 2024 marek505 1 126 09-06-2024 07:20
Ostatni post: Hybrid1990
  ByBit 5 euro + 10$ za transakcję kartą Czachy 1 79 02-06-2024 09:29
Ostatni post: Hybrid1990
  MyGuava - 5 euro - za samo założenie konta i weryfikację. NowyUser 1 657 09-04-2024 13:11
Ostatni post: Hybrid1990
  Za Darmo 15 Euro Od Razu Do Wypłaty androlo 1 266 03-04-2024 08:43
Ostatni post: Hybrid1990
  Kurs euro Janek8192 4 330 27-02-2024 10:32
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości