Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Zrobić konto na FB i je stracić tego samego dnia... Ale to nic. Na drugim koncie zaczynam się uczyć spamować 2
Jutro zakończenie roku szkolnego... Pochwalicie się jutro ocenami?
Co dzisiaj zrobiłem?
Standardowo parę punktów wpadło za pomocą bota do AMF,
Stworzyłem konto na FB, które straciłem
Spróbowałem dziś na większą skalę pospamować na fejsie i przy okazji zobaczyłem moją konkurencje.
Zarobki:
MintCoins: 0,47$
Adf.ly: 0,00783$
Firesub: 0 zł
Cel Miesięczny: 1,45 zł / 150 zł
Screen z Dashboard-a
Odpowiedzi na wasze posty:
@WujRock Ja bym się umęczył gdybym miał ręcznie klikać na AMF I tak korzystam z tego bota, który jest na forum, bo życie trzeba sobie jakoś ułatwiać
Pozdrawiam i życzę miłych snów
Glosy:
26-06-2014 22:08
WujRock
Stały Bywalec
Liczba postów: 656
Dołączył: Jun 2012
Reputacja:
126 Forum Gold: 58.71
Dzisiaj już wakacje oficjalnie rozpoczęte! Nie pochwaliliście się świadectwami, raczej nikt już nie czyta tego wstępu . Dziś znowu straciłem konto, które zrobiłem do spamowania w grupach, trzeba się przenieść na FP.
Co dzisiaj zrobiłem?
(STAŁY PUNKT )Wbite parę punktów za pomocą bota do AMF,
Stworzyłem dziś rano konto na FB, które straciłem dziś wieczorem
Chyba znalazłem sposób na promowanie nisz, lecz niszy dalej nie mam :<
Zarobki:
MintCoins: 0
Adf.ly: 0
Firesub: 0 zł
Cel Miesięczny: 1,45 zł / 150 zł
Screen z Dashboard-a
Odpowiedzi na wasze posty:
@WujRock To znaczy tak, skończyłem podstawówkę i idę do gimbazy, który jest od mojego domu ok. 25 km. Wyliczyliśmy ile bym wydał na bilety i wyszło blisko 3 tysięcy. Dlatego zarabiam właśnie na motor aby te 3 tysie które miałbym przeznaczyć na dojazd, były na paliwo, które będzie starczyło na bardzooo długo
Pozdrawiam i życzę miłych snów. Jutro postaram wam się wrzucić screena na rozbawienie z mojego spamowania
Glosy:
27-06-2014 22:24
poduszka12
Stały Bywalec
Liczba postów: 678
Dołączył: Feb 2013
Reputacja:
145 Forum Gold: 114.00
Bądź kreatywny, staraj się myśleć, wymyśl coś oryginalnego, coś niepowtarzalnego. To szybko zarobisz parę $. Konwersja na pewno wzrośnie.
Nie pisz rzeczy typu "Wejdź w link, możesz wygrać"..
1-3 zdania to zdecydowanie za mało!
Sorki, że nic wczoraj nie wstawiłem, dzisiaj mam nadzieje, że coś wstawię pod wieczór. Jeżeli nic nie będzie to nadal nic nie zarobiłem .
Krótkie wyjaśnienie: Wczoraj wkurwiłem się, bo zrobiłem trzy konta i od razu jak stworzyłem wywaliło mi weryfikację :/. Jutro muszę do sklepu zasuwać chociaż po jeden starter.
Do was mam jedno pytanie. Orientujecie się jaka sieć ma darmowe startery do rozdania? Czy od Play-a startery za darmo są nadal aktualne?
Jeszcze odpowiedzi na wasze posty
@poduszka12 Dzięki za poradę, na pewno przyjmę ją do serca. Masz plusika ode mnie za nią
@WujRock A pro po tego motoru, ja też mam gimnazjum 6 kilosów od domu i nawet szkolniak przyjeżdza, ale nie chcę chodzić do szkoły, która znajduję się w top 3 najgorszych szkół. Dlatego będę zasuwać ok. 20 kilosów i tam niestety po mnie gimbus nie będzie przyjeżdzał, a to się równa PKS. Możesz sobie taki cel postawić Szybciej wyrwiesz jakąś dziewczynę Yamahą niż Komarkiem Wiem, że mnie ucieszy najbardzie mój pierwszy lead ale niech on najpierw wpadnie :/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2014 16:02 przez Miciu.)
Glosy:
29-06-2014 16:00
poduszka12
Stały Bywalec
Liczba postów: 678
Dołączył: Feb 2013
Reputacja:
145 Forum Gold: 114.00
(29-06-2014 16:00)Miciu napisał(a): Krótkie wyjaśnienie: Wczoraj wkurwiłem się, bo zrobiłem trzy konta i od razu jak stworzyłem wywaliło mi weryfikację :/. Jutro muszę do sklepu zasuwać chociaż po jeden starter.
Zrób sobie 1 konto baze, ok. 50-80grup (dodawaj po kilka grup dziennie, tak aby nie dostać bana na dodawanie do grup)
To konto sobie zweryfikuj telefonem a resztę kont to tylko dodawaj do grup.
Co do weryfikacji to polecam robić 1konto na 1adres ip.
Potem wyczyść ciasteczka. Polecam też nie dodawać popularnych zdjęć na profilowe.
(29-06-2014 16:00)Miciu napisał(a): Krótkie wyjaśnienie: Wczoraj wkurwiłem się, bo zrobiłem trzy konta i od razu jak stworzyłem wywaliło mi weryfikację :/. Jutro muszę do sklepu zasuwać chociaż po jeden starter.
Zrób sobie 1 konto baze, ok. 50-80grup (dodawaj po kilka grup dziennie, tak aby nie dostać bana na dodawanie do grup)
To konto sobie zweryfikuj telefonem a resztę kont to tylko dodawaj do grup.
Co do weryfikacji to polecam robić 1konto na 1adres ip.
Potem wyczyść ciasteczka. Polecam też nie dodawać popularnych zdjęć na profilowe.
A jeżeli mam stałe ip (niestety :<)? Coś mi da na tym stałym ip jak wyczyszczę ciasteczka? I ile tak mniej więcej można wysłać zaproszeń do grup dziennie? Orientujesz się może czy tak na czuja lecisz
Glosy:
29-06-2014 16:30
poduszka12
Stały Bywalec
Liczba postów: 678
Dołączył: Feb 2013
Reputacja:
145 Forum Gold: 114.00
(29-06-2014 16:00)Miciu napisał(a): Krótkie wyjaśnienie: Wczoraj wkurwiłem się, bo zrobiłem trzy konta i od razu jak stworzyłem wywaliło mi weryfikację :/. Jutro muszę do sklepu zasuwać chociaż po jeden starter.
Zrób sobie 1 konto baze, ok. 50-80grup (dodawaj po kilka grup dziennie, tak aby nie dostać bana na dodawanie do grup)
To konto sobie zweryfikuj telefonem a resztę kont to tylko dodawaj do grup.
Co do weryfikacji to polecam robić 1konto na 1adres ip.
Potem wyczyść ciasteczka. Polecam też nie dodawać popularnych zdjęć na profilowe.
A jeżeli mam stałe ip (niestety :<)? Coś mi da na tym stałym ip jak wyczyszczę ciasteczka? I ile tak mniej więcej można wysłać zaproszeń do grup dziennie? Orientujesz się może czy tak na czuja lecisz
możesz spróbować, masz gg?
Glosy:
29-06-2014 16:34
Miciu
Bywalec
Liczba postów: 346
Dołączył: Jan 2014
Reputacja:
50 Forum Gold: 51.00
Dzisiaj nie będę już pisał oficjalnego posta, tylko tak na szybko napiszę co i jak aktualnie się dzieje. Znalazłem stronkę dzięki której będę mógł zweryfikować konta (i to nie są numery jednorazowe!) i muszę wam przyznać, że działa . Później będzie trzeba interes z tym zrobić , lecz na razie konta będzie trzeba ogarnąć. Pierwsze już zweryfikowane! Dlatego tylko czeka mnie spam
Zrobiłem FP, mam zamiar powbijać parę tysięcy like'ów na nim.
Pozdrawiam i życzę dobrej nocy, mam nadzieje, że od jutra startujemy z koksem
@edit i się zacznie z nowym kontem, postaram się teraz robić ss-y jak ochrzaniają ludzie w komentarzach jak zacznę spamować , a na dobranoc macie zboczucha http://scr.hu/0po7/596k6
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2014 20:48 przez Miciu.)