Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik młodzieńca co nie lubi pracować :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik młodzieńca co nie lubi pracować :) (/Temat-Dziennik-mlodzienca-co-nie-lubi-pracowac-93120)

Strony: 1 2 3 4 5


Dziennik młodzieńca co nie lubi pracować :) - Miciu - 24-06-2014 19:10

Witam Serdecznie wszystkich odwiedzających mój dziennik.

Na samym początku chcę Cię Pozdrowić i Życzyć miłego czytania i oglądania tego dziennika Smile.
Jestem jednym z młodszych użytkowników tego forum. Nazywam się Szymon i Mam 13 lat.
Głównie robię ten dziennik aby mieć motywację do codziennego siadania przed komputer i zarabiania przez internet.

A teraz czas na najistotniejsze informacje. Obecnie moim głównym źródłem dochodów jest PPA. Nie mam zamiaru siedzieć na buxach, bo to według mnie strata czasu (Chyba, że podzielicie się jakimś sposobem aby zarabiać na buxach gruby hajs Jerk).

Co do tej pory zrobiłem?

Wgłębiłem się trochę w tajniki PPA,
Na Facebooku trochę poszperałem,
Założyłem konta na serwisach z których zamierzam czerpać zyski,
Ponabijałem troszkę punktów na AMF (http://adf.ly/ppk8w) i
Szukałem botów do pomocy.

Cel Główny:
Zdać na Prawo Jazdy kategorii AM (ok. 1 000 zł) i kupić sobie Yamahę TZR 50 (zależy ile zarobię, ale min. 5 000). Czyli 6 000 zł do końca roku.

Cel Miesięczny:

Nie chcę na sam koniec miesiąca i jednocześnie szkoły pisać cel. Ten cel będzie już od razu na Lipiec. A będzie to 150 zł


RE: Dziennik młodzieńca co nie lubi pracować :) - WujRock - 24-06-2014 19:20

Powodzonka! Będe zaglądał.

To te AM już weszło? Dziwne to wszystko.. Kiedyś jak mój brat zdawał kartę motorowerową płacił 20- kilka zł. A i w szkołach nawet zdawac mozna było. A teraz 1000zł? ahh Rolleyes

Ale w wieku 13 lat na AM będziesz mógł jechac takim cackiem? Wiem że ma silnik poniżej 50cm3 , lecz jest chyba te ograniczenia 45 km /h. Chyba, że coś się zmieniło Tongue


RE: Dziennik młodzieńca co nie lubi pracować :) - yakuzapl - 25-06-2014 12:49

Zdejmuje blokade i jedzie ile moze Smile Napewno bede sledzil dziennik .Tongue


RE: Dziennik młodzieńca co nie lubi pracować :) - MrocznyKILL - 25-06-2014 14:41

Powodzenia i wysokich zarobków życzę Smile


RE: Dziennik młodzieńca co nie lubi pracować :) - poduszka12 - 25-06-2014 14:44

(24-06-2014 19:10)Miciu napisał(a):  Jestem jednym z młodszych użytkowników tego forum. Nazywam się Szymon i Mam 13 lat.

Skąd się na tym forum, teraz tylu "najmłodszych użytkowników" namnożyło?
Co 2dni jakiś zakłada dziennik i pisze "Jestem jednym z najmłodszych użytkowników..." lub "Mam 13 lat" . Undecided
Zaczyna to być irytujące.. no ale cóż?


RE: Dziennik młodzieńca co nie lubi pracować :) - hertia - 25-06-2014 16:05

To raczej wspaniała wiadomość że młodzi zamiast grać w Maincrafta i marnować czas biorą się za swoją własną finansową niezależność.


RE: Dziennik młodzieńca co nie lubi pracować :) - Kenzema - 25-06-2014 16:28

Niekoniecznie. Mogą być tego i złe konsekwencje, ale to nie o tym tutaj..

Powodzenia w realizacji celów Smile


RE: Dziennik młodzieńca co nie lubi pracować :) - erykziele12 - 25-06-2014 17:44

Powodzenia, będę zaglądał Wink


RE: Dziennik młodzieńca co nie lubi pracować :) - Miciu - 25-06-2014 20:50

Wstęp:

Na samym początku chcę napisać, że będę starał się wstawiać codziennie posta pod sumującego dzień.
Powiedzcie co myślicie aby tak wstawiać te "kartki z dziennika"? Mam nadzieje, że są w miarę ok.
Jeszcze jedno. Mam do was pytanie, czy opłaca się zarabiać na telefonie? Wiecie może coś na ten temat?

Co dzisiaj zrobiłem?

Nabiłem trochę punktów na AMF,
Poczytałem trochę poradników na temat PPA
Pobrałem na smartphona MintCoins i dowiedziałem się jak na niej zarabiać, oraz
Dodawałem do grup moje fake konto.

Aktualnie zarabiam na:

Android - MintCoins
Windows - Firesub
Windows - Adf.ly

Zarobki:

MintCoins: 0,10$
Adf.ly: 0,00243$
Firesub: 0

Cel Miesięczny: 0,31 zł / 150 zł


Odpowiedzi na wasze posty:


@WujRock : Prawo Jazdy Kategorii AM Weszło w lutym 2013 roku. A ceny takie duże, bo ośrodki sobie liczą za naukę niestety...
@yakuzapl : A jak Smile
@MrocznyKILL : Dziękuje i nawzajem.
@poduszka12 : Zostawię bez komentarza, ponieważ zabrakło mi słów :/
@hertia : W Minecrafta już nie gram od dawna bo to gu*wo, lecz racja Smile
@Kenzema : Co masz na myśli? Dziękuję i powodzenia w swych realizacjach celów.
@erykziele12 : Dzięki. Mam nadzieje, że chociaż moje wypociny będą ciekawe Smile

Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku


@edit: Zapomniałem dodać adf.ly Tongue, lecz już to zrobiłem.


RE: Dziennik młodzieńca co nie lubi pracować :) - WujRock - 26-06-2014 14:31

Kolego, nie męcz się z nabijaniem pkt w addmefast. Odpal se bota z tego forum. Logujesz się na konto w amf i fb a on sam nabija punkty klikając lubie to, udostępniając itd. Smile