Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
Sprawdź:
I co z tego, że rejestrujesz się bez refa skoro i tak przyporządkowują Cię jakiemuś najstarszemu playerowi bo każdy nawet najbardziej pro w tej grze ma kogoś nad sobą, można nawet tym handlować np Ty rejestrujesz się podemną a ja Cie moge sprzedać na rynku niewolników za ileś golda i jak ktoś Cię kupi to już będziesz zarabiał dla niego a nie dla mnie.
Ja zrobiłem sobie 2 konto na necie w komórce(Play) i wszystko działa tyle, że mam obywatelstwo USA i troche kicha bo na razie obywatelstwa między oficjalnymi państwami zmieniać nie można, można za to przenieść się do prywatnych państw i zarabiasz grubszą kasę niż np w Polsce.
Gra powstała w Rumunii i jest tylko w tym języku lub angielskim.
Jak się wie gdzie grać i jak to spokojnie można bez wkładu własnego zarobić tutaj kase, ale lepiej zarobiona kase w grze inwestowac w wynajecie domku czy zakup ciuchow czy chociazby broni i juz kasa szybciej leci.
Gra jest wciągająca ale nie trzeba siedzieć przy niej dłużej niż 15 minut dziennie chyba że będziesz siedział i atakował ludzi co 20 min ale zarobek z tego jest groszowy.
Jak ktoś chce dowiedzieć się więcej o tej grze, proszę o PW jeśli regniecie się podmną wytłumaczę jak grać żeby zarabiać.
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
Na pytanie odnośnie języka odpowiedział już kolega wyżej. Nie sądzę żeby w dzisiejszych czasach ludzie mieli problemy z rozumienia podstaw Angielskiego. Jeżeli chodzi o wypełnianie profilu, to wygląda to tak, że nic nie tracisz, jeżeli go nie wypełnisz. Po prostu jeżeli jednak się go wypełni, to raz dziennie można odebrać bonus tak zwany "twarzowy".
Odnośnie jeszcze postu kolegi wyżej, jadąc za granicę, będąc Polakiem nie można zarabiać np. poprzez pracę nie mając obywatelstwa danego państwa. Podobno ma wejść ta opcja, jednak jeszcze jest nie dostępna.
PS: Właśnie zobaczyłem pytanie odnośnie dowodów wypłat. Pomijam fakt, że gdyby firma była nie wypłacalna, to znaczy zwykły scam, wiadomość o tym rozeszła by się błyskawicznie i ludzie w mgnieniu oka by zrezygnowali. Po wejściu na stronę, z prawej widać tabelę z ostatnimi wypłatami, oraz największymi wypłatami. Z kolei już po zalogowaniu się można dokładnie obejrzeć listę osób, które zleciły wypłatę i które już otrzymały. Wszystko odbywa się jawnie.
Pozdrawiam - Kalbur.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2011 17:35 przez kalbur.)
Glosy:
08-10-2011 17:25
jabolek1991
Bywalec
Liczba postów: 281
Dołączył: Sep 2011
Reputacja:
35 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 0.00
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
Tak jest ludzie inwestują tu prawdziwą i to grubą kasę, jest fajna funkcja jak "Shares" coś jakby kupujesz akcje tej gry i co uzbierane 10 000 Euro, za każdą akcję otrzymujesz 0,01 E, ludzie mają tam akcji wartości 7 tys Euro, co mówi samo za siebie o wypłacalności gry
Glosy:
08-10-2011 17:55
kalbur
Świeżak
Liczba postów: 13
Dołączył: Oct 2011
Reputacja:
0 Forum Gold: 0.00
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
Chciałem potwierdzić po raz kolejny wypłacalność firmy, dlatego musicie mi wybaczyć tak długi okres od ostatniego postu. Mój znajomy wypłacił 10 Euro. Chciał jedynie zobaczyć, czy to prawda, zanim sam coś zainwestuje. Fakt faktem, to dzięki inwestycjom graczy to najbardziej się kręci. Zwraca się po kilku miesiącach, a potem już tylko zarabia. Ja bawię się w to od miesiąca, mam może ze 2 Euro, ale to dlatego, że wszystko co tam zarobiłem, od razu zainwestowałem, z czasem zysk rośnie, nie ma nic od razu ;] Dodam jeszcze tylko, że z samej Polski w ciągu tego miesiąca dołączyło ponad 250 graczy, ze świata kilka tysięcy. Mówię o tym, aby przypomnieć, że gra istnieje bardzo krótko i teraz jest najlepszy czas, aby zacząć. Puki nie ma dużej konkurencji ;]
W grze można mnie zaleźć pod tym samym nickiem. Odpowiem na pytania, które mogą was jeszcze dręczyć, można tam oczywiście wysyłać prywatne wiadomości.
PS: Zapomniałbym. Udało mi się ustalić, czemu jeden z Panów powyżej nie mógł się zarejestrować. Dzieje się tak w dniu wyborów na prezydenta (każdy kraj ma swojego w grze, tak jak normalnie) Poza prezydentem tego samego dnia są wybierani Gubernatorzy prowincji. Nie wiem wprawdzie czemu nie można się wtedy rejestrować, ale fakt faktem wystarczy poczekać.
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
Wiadomo, że nie dam Ci żadnej gwarancji, ale wszystko wskazuje na to, że twórcy gry w dupie mają, czy faktycznie masz 18 lat. Chodzi raczej o to, aby byli czyści wobec prawa, jako że cała struktura gry opiera się na realnych pieniądzach.
Glosy:
31-10-2011 15:16
Qwik
Lojalny Forumowicz
Liczba postów: 2,446
Dołączył: Jan 2011
Reputacja:
1234 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.00