Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Wątek zamknięty 
anno1777.com - pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!

Autor Wiadomość
Post: #11
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
Sprawdź:
I co z tego, że rejestrujesz się bez refa skoro i tak przyporządkowują Cię jakiemuś najstarszemu playerowi bo każdy nawet najbardziej pro w tej grze ma kogoś nad sobą, można nawet tym handlować np Ty rejestrujesz się podemną a ja Cie moge sprzedać na rynku niewolników za ileś golda i jak ktoś Cię kupi to już będziesz zarabiał dla niego a nie dla mnie.
Ja zrobiłem sobie 2 konto na necie w komórce(Play) i wszystko działa tyle, że mam obywatelstwo USA i troche kicha bo na razie obywatelstwa między oficjalnymi państwami zmieniać nie można, można za to przenieść się do prywatnych państw i zarabiasz grubszą kasę niż np w Polsce.
Gra powstała w Rumunii i jest tylko w tym języku lub angielskim.
Jak się wie gdzie grać i jak to spokojnie można bez wkładu własnego zarobić tutaj kase, ale lepiej zarobiona kase w grze inwestowac w wynajecie domku czy zakup ciuchow czy chociazby broni i juz kasa szybciej leci.
Gra jest wciągająca ale nie trzeba siedzieć przy niej dłużej niż 15 minut dziennie chyba że będziesz siedział i atakował ludzi co 20 min ale zarobek z tego jest groszowy.
Jak ktoś chce dowiedzieć się więcej o tej grze, proszę o PW jeśli regniecie się podmną wytłumaczę jak grać żeby zarabiać.
Post: #12
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
Jakies dowody wyplat?

adkam12, członek http://zarabiam.com od Nov 2010.
Post: #13
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
Na pytanie odnośnie języka odpowiedział już kolega wyżej. Nie sądzę żeby w dzisiejszych czasach ludzie mieli problemy z rozumienia podstaw Angielskiego. Jeżeli chodzi o wypełnianie profilu, to wygląda to tak, że nic nie tracisz, jeżeli go nie wypełnisz. Po prostu jeżeli jednak się go wypełni, to raz dziennie można odebrać bonus tak zwany "twarzowy".

Odnośnie jeszcze postu kolegi wyżej, jadąc za granicę, będąc Polakiem nie można zarabiać np. poprzez pracę nie mając obywatelstwa danego państwa. Podobno ma wejść ta opcja, jednak jeszcze jest nie dostępna.

To jest link do forum o tej grze odnośnie pierwszych kroków, mam nadzieję że to komuś się przyda :
http://www.anno1777.pl/viewtopic.php?f=2&t=2

Przyspamuję raz jeszcze swoim reflinkiem, z którego możecie się zarejestrować :
http://www.anno1777.com/index.php?i=187531

PS: Właśnie zobaczyłem pytanie odnośnie dowodów wypłat. Pomijam fakt, że gdyby firma była nie wypłacalna, to znaczy zwykły scam, wiadomość o tym rozeszła by się błyskawicznie i ludzie w mgnieniu oka by zrezygnowali. Po wejściu na stronę, z prawej widać tabelę z ostatnimi wypłatami, oraz największymi wypłatami. Z kolei już po zalogowaniu się można dokładnie obejrzeć listę osób, które zleciły wypłatę i które już otrzymały. Wszystko odbywa się jawnie.

Pozdrawiam - Kalbur.
Post: #14
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
Tak jest ludzie inwestują tu prawdziwą i to grubą kasę, jest fajna funkcja jak "Shares" coś jakby kupujesz akcje tej gry i co uzbierane 10 000 Euro, za każdą akcję otrzymujesz 0,01 E, ludzie mają tam akcji wartości 7 tys Euro, co mówi samo za siebie o wypłacalności gry Wink
Post: #15
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
Chciałem potwierdzić po raz kolejny wypłacalność firmy, dlatego musicie mi wybaczyć tak długi okres od ostatniego postu. Mój znajomy wypłacił 10 Euro. Chciał jedynie zobaczyć, czy to prawda, zanim sam coś zainwestuje. Fakt faktem, to dzięki inwestycjom graczy to najbardziej się kręci. Zwraca się po kilku miesiącach, a potem już tylko zarabia. Ja bawię się w to od miesiąca, mam może ze 2 Euro, ale to dlatego, że wszystko co tam zarobiłem, od razu zainwestowałem, z czasem zysk rośnie, nie ma nic od razu ;] Dodam jeszcze tylko, że z samej Polski w ciągu tego miesiąca dołączyło ponad 250 graczy, ze świata kilka tysięcy. Mówię o tym, aby przypomnieć, że gra istnieje bardzo krótko i teraz jest najlepszy czas, aby zacząć. Puki nie ma dużej konkurencji ;]

W grze można mnie zaleźć pod tym samym nickiem. Odpowiem na pytania, które mogą was jeszcze dręczyć, można tam oczywiście wysyłać prywatne wiadomości.

PS: Zapomniałbym. Udało mi się ustalić, czemu jeden z Panów powyżej nie mógł się zarejestrować. Dzieje się tak w dniu wyborów na prezydenta (każdy kraj ma swojego w grze, tak jak normalnie) Poza prezydentem tego samego dnia są wybierani Gubernatorzy prowincji. Nie wiem wprawdzie czemu nie można się wtedy rejestrować, ale fakt faktem wystarczy poczekać.

Zapraszam serdecznie

http://www.anno1777.com/index.php?i=187531
Post: #16
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
Cóż, zarejestrowałem się i zobaczymy Smile
Post: #17
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
Jak nie mam 18 lat a podam swój PP mam podany swój wiek to wypłacą ? xd
Post: #18
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
Wiadomo, że nie dam Ci żadnej gwarancji, ale wszystko wskazuje na to, że twórcy gry w dupie mają, czy faktycznie masz 18 lat. Chodzi raczej o to, aby byli czyści wobec prawa, jako że cała struktura gry opiera się na realnych pieniądzach.
Post: #19
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
Żeby założyć paypala trzeba mieć 18 lat.
Post: #20
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
Jeśli ktoś chce to mogę skupować Waszego golda, za 1g daje 35 groszy na pp lub pko bp Wink zapraszam na pw po więcej informacji
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  My Big Castle - Nowa Gra snajper520 9 7,316 23-05-2026 05:33
Ostatni post: Hybrid1990
  Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy Xzibin 845 199,471 07-02-2026 11:03
Ostatni post: Hybrid1990
  FireCPA - pierwsza polska sieć afiliacyjna FireMedia 407 101,080 07-02-2026 10:55
Ostatni post: Hybrid1990
Thumbs Up Gra Łącz smoki ! Zdobywaj LDT JacekParaszynski 19 9,161 10-11-2025 11:33
Ostatni post: Hybrid1990
Star FileUp.cc - 90% za pierwsza sprzedaż / 90% odnowienie KaMiKaZze 3 5,015 06-11-2025 13:26
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: