Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrzutki na typy bukmacherskie

Autor Wiadomość
Mksuzi Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 927
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 361 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #141
RE: Zrzutki na typy bukmacherskie
Sprawdź:
Nie. Mnie nie interesuje jakim kapitałem ktoś będzie grał u buka. Mnie interesuję tylko to czy daną osobę stać na to, aby móc złożyć się ze wszystkimi na dane typy, bez wybrzydzania. Albo podchodzimy do sprawy konkretnie, albo w ogóle nie zaczynamy rozmowy.

Stwierdzenie dotyczące moje bytu na forum nie było odpowiednim. Ten gest obronny zdesperowanego chłopczyka, odrzuconego przez osobę mniejszą stażem forumowym, nie był na miejscu.pokerface
01-04-2013 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
pr3tor Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 897
Dołączył: May 2011
Reputacja: 209 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #142
RE: Zrzutki na typy bukmacherskie
ja powiedziałem tylko że jakby 20zł za typy było miesięcznie to chętnie bym się przyłączył. Na razie takiej stawki nie ma, nie wbijam. A Ty wyjeżdżasz tutaj o jakiejś inwestycji w siebie.. Nie miałem zamiaru nikogo hejtować ani obrażać a w odpowiedzi dostałem HEJT. Kto tutaj jest chłopczykiem?
01-04-2013 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
siergej Offline
Banned
*

Liczba postów: 35
Dołączył: Mar 2013
Forum Gold: 0.00
Post: #143
RE: Zrzutki na typy bukmacherskie
Panowie, uspokójcie się i tematu nie zaśmiecajcie tymi kłótniami Lol.
01-04-2013 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andreas Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #144
RE: Zrzutki na typy bukmacherskie
Zeby wam wszystkim kasy starczyło na zrzutki... Bo serwisów jest pełno wiec rozumiem ze wszystkie macie zamiar sprawdzic? Smile_
01-04-2013 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Mksuzi Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 927
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 361 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #145
RE: Zrzutki na typy bukmacherskie
pr3tor - kończymy dyskusję jest bezcelowa. Koszt obecnej zrzutki jest powyżej 20 zl, więc poza twoim zasięgiem.

Jeden z naszych zrzutkowiczów postanowił zrobić prezent, dla wszystkich którzy się z nami składają i wykupił sam dostęp do typów z pewnego portalu. Wkrótce zajmę się rozsyłką typów, gdyż to mi powierzył to zadanie.

Podziękujmy wszyscy whysoserious! impreza
01-04-2013 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kazio_Odlotowy Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 226
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #146
RE: Zrzutki na typy bukmacherskie
Mksuzu, a może pomyślałbyś też o tym, że 100zł wydawane na coś, co się może okazać totalną lipą nie jest rozsądne? Co z tego, że ludzie mają kapitał. To że go mają znaczy że mają go wywalać w błoto, bo tobie się wydawało, że typer będzie dobry? A poza tym, co masz z tego że przyjmiesz do zrzutki mniej osób. Tylko musisz większą składkę robić. A jest bardziej korzystne stracić 20 zł niż 40 w przypadku nietrafionych typów. Pozdro!
01-04-2013 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mksuzi Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 927
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 361 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #147
RE: Zrzutki na typy bukmacherskie
Ej o co wam chodzi w tych postach bo ja kompletnie WAS NIE ROZUMIEM?

Wypowiadacie się na temat zrzutek, a kompletnie nie macie o nich pojęcia, gdyż nie bierzecie w nich udziału.

Mam dosyć czytania tych bredni w moim temacie, dlatego po raz ostatni wyjaśnię sens NASZYCH zrzutek.

1. KAŻDA OSOBA BIORĄCA UDZIAŁ W ZRZUTCE, PROPONUJE SERWIS LUB TYPERA OD KTÓREGO BĘDZIEMY BRAĆ TYPY. Nie są to moje widzimisię, tylko wspólnie podjęta DECYZJA CAŁĄ GRUPĄ. Rozumiesz to? CAŁĄ GRUPĄ! Jeśli większość zadeklaruje się, że jest chętna na zakup abonamentu to robimy zrzutę i kupujemy. PROSTY MECHANIZM. INFO O KOLEJNEJ ZRZUTCE TRAFIŁO NA FORUM, GDYŻ KOSZT OBECNEGO ABONAMENTU JEST O WIELE WYŻSZY NIŻ POPRZEDNIEGO. DLATEGO CHYBA LOGICZNE JEST ZE POTRZEBUJEMY WIĘCEJ LUDZI.

2. IM WIĘCEJ OSÓB TYM STAWKA ZA ABONAMENT NA OSOBĘ JEST MNIEJSZA.
Ale jeśli ktoś mi wyjeżdża z tekstem, że za 20 zł to MOŻE dołączy do zrzutki, a jej koszt w przeliczeniu na obecne KILKA zadeklarowanych osób wynosi 50 zł, to co mamy wszyscy za niego dokładać pieniądze? Jeśli tak ktoś myśli to się chyba z tyłkiem na głowy pozamieniał.

KAŻDY DAJE TYLE SAMO, a skoro nie ma więcej chętnych, to dla jednej osoby wyjątku nie zrobimy, bo albo podporządkuje się do reszty, albo w ogóle niech się nawet nie odzywa.

PROSZĘ NIE SPAMOWAĆ MI SKRZYNKI JAKIMIŚ DENNYMI PORTALAMI KTÓRE POLECACIE, NIE WIEM Z JAKIEGO POWODU. MOŻE MACIE JAKIŚ PROCENT ZA TO ALBO TEN SERWIS JEST WASZ.

KURDE LUDZIE WY MYŚLICIE, ŻE NA IDIOTÓW TRAFILIŚCIE? BANUJE DOSŁOWNIE KAŻDEGO, KTÓRY PODEŚLĘ MI JAKĄKOLWIEK PROPOZYCJĘ SCAMU, albo INNEGO DNA.

W mojej grupie zrzutkowiczów będziemy grać tylko i wyłącznie sprawdzone źródła. NIGDY NIE ZAGRAMY FIXA, SRIXA, Zlotych typów czy innego SCAMU.

DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ!
01-04-2013 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kazio_Odlotowy Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 226
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #148
RE: Zrzutki na typy bukmacherskie
Jakim cudem ma być więcej chętnych, skoro od razu napisałeś że zbierasz 10 osób i jak takowych 10 zebrałeś, napisałeś że koniec zapisów...
02-04-2013 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mksuzi Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 927
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 361 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #149
RE: Zrzutki na typy bukmacherskie
Radzę dokładnie przeczytać cały wątek, bo to co teraz mówisz nie dotyczy zrzutki obecnej.
02-04-2013 01:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pr3tor Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 897
Dołączył: May 2011
Reputacja: 209 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #150
RE: Zrzutki na typy bukmacherskie
mksuzi, napisałem po prostu że jakby się udało zebrać więcej ludzi to ja byłbym chętny się zrzucić, IM więcej ludzi tym mniej za typy. Obecnie jest mniej osób, płacicie po 50zł. OK! Nie wchodzę. Tyle w temacie. Nie stawiam żadnych warunków jak to kiedyś napisałeś, po prostu dałem informacje że zrzuciłbym się jakby było więcej osób.. 4
02-04-2013 09:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star Typy sportowe by Arczi artur32112 7 5,820 18-04-2023 11:10
Ostatni post: Hybrid1990
  Typy tenisowe tidid 12 6,583 13-04-2023 09:23
Ostatni post: Hybrid1990
  Moje typy MrPr3sid3nt 13 1,283 10-04-2023 08:24
Ostatni post: Hybrid1990
  Typy Typera Balbin 14 1,279 04-01-2023 21:52
Ostatni post: Hybrid1990
  Konkurs Typy Dnia Pula 1000 Pln Co Miesiąc JakubMydlarz96 1 504 12-07-2022 14:33
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości