Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zrzutki na typy bukmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zrzutki na typy bukmacherskie (/Temat-Zrzutki-na-typy-bukmacherskie-66680)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 22-03-2013 02:33

Witam

Po cyrkach z typerami na tym forum, zauważyłem jak bardzo duża liczba osób obstawia zakłady u bukmachera.

Cieszy mnie to niezmiernie, gdyż taką siłę można zjednoczyć i wspólnie działać.

Chciałbym wam zaproponować zrzutki na typy bukmacherskie.

W sieci istnieje wiele serwisów polskich oraz zagranicznych, z których warto pobierać typy bukmacherskie. Niestety często abonament miesięczny wynosi około 200-1000 zł. Dla jednej osoby to wydatek, dość zbędny, a dla grupki np 30 osób, to o taki o malutki robaczek.

Jak widziałbym funkcjonowanie takiej grupy?

W grupie chciałbym wprowadzić demokrację. Dlatego o zakupie abonamentu na typy od danego serwisu lub typera, będą decydować wszyscy. Ten kto ma obeznanie w serwisach bukmacherskich będzie proszony o przedstawienie swojej propozycji wykupienia abonamentu. Jako grupa wybierzemy ten najlepszy.

Ale od razu mówię.

W grę nie będą wchodzić żadne serwisy z fixami, sriksami i innymi super typami. Wybieramy tylko te serwisy, które posiadają monitoring, bądź będą przez nas osobiście sprawdzone różnymi metodami. Akurat w tym się specjalizuję i oszustwa idzie wykryć dosłownie po pierwszej wypowiedzi danego osobnika.

Nie będzie żadnych opłat członkowskich ani nic w ten deseń.
Po prostu wybieramy serwis np abonament kosztuje 300 zł na miesiąc jest nas 20, to każdy daje po 15 zł. I dziękujemy państwu za uwagę.

Wysyłka typów

Osobiście proponuję założenie grupy na facebooku. Ewentualnie wysyłką typów po przez e-mail lub sms, zająłbym się ja.

Proszę wszystkich chętnych na tego typu przedsięwzięcie o zgłoszenie się w tym temacie lub do mnie na priv (jeżeli ktoś nie chce się ujawniać przed wszystkimi).



RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Limitless - 22-03-2013 09:43

Dam znać dziś po meczu Polska-Ukraina jak siądzie to jestem chętny .


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - poppinm - 22-03-2013 12:11

Chętny Tongue


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - luxiorsan - 22-03-2013 12:19

ciekawe, jestem zainteresowany


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - maax6 - 22-03-2013 12:35

Jestem za.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - diabloo07 - 22-03-2013 12:39

Wstępnie jestem zainteresowany, zależy od jakości typów Wink


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 22-03-2013 15:26

Jakość typów...

Wspólnie wybierzemy serwis lub typera, więc na pewno będziemy kierować się wszyscy jakością typów.

Poczekam na zgłoszenia do jutra do południa.

Następnie zmówimy się wszyscy co i jak.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - siergej - 22-03-2013 15:46

Dopisuje się do grupki Smile.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - maax6 - 22-03-2013 16:18

Ja jestem otwarty na propozycje. Nigdy nie kupowałem typów, więc nie będę się wypowiadał. Czekam na propozycje i ewentualną informację o składce


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - siergej - 22-03-2013 16:48

Jak będzie wyglądała komunikacja między nami? Jeśli facebook to bym musiał te konto założyć.

// Bo już mam bardzo dobrą i tanią propozycję Smile.