Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Last Man Standing - Ewhoring

Autor Wiadomość
ShuQi Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,843
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 714 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 40.00
Post: #203
RE: Last Man Standing - Ewhoring
(07-01-2022 10:03)Soul99 napisał(a):  Może zadam tu pytanie.
Czy jak będę miesięcznie przyjmować płatności w kwocie 20-40 tyś (tylko od polaków) na wallet zen z ewh to czy przy takiej dużej kwocie mogę się spodziewać blokady? A jeśli zablokują to jakich dokumentów itp wymagają? Jak to działa?


Zen przy zakładaniu konta, wymaga weryfikacji KYC. Więc już na samym stracie potrzebujesz dokumentów na osobę, której dane są wpisywane przy zakładaniu konta(łącznie z selfie).


Każde konto oraz sytuacja jest inna, osobiście nie słyszałem o tym aby jakiekolwiek problemy na chwile obecną wystąpiły z ZEN'em. Natomiast sporo może zależeć od tego, w jakiej formie będziesz przyjmował tam wpłaty.

Załóżmy że częściowo to będą przelewy (nie wiem w jaki sposób zamierzasz pracować w ewh) i zakładając "czarny scenariusz" część przelewów może otrzymać status "prośba o zwrot, przelew błędny". Jak to wygląda np w polskich bankach?

Osoba x wysyła przelew na 300 zł do Ciebie, po dwóch dniach zgłasza ten przelew w swoim banku jako "zrobiony przez pomyłkę" i jego bank, pisze do Twojego o zwrot, masz wtedy dwie możliwości.

A) Zwrócić środki na rachunek techniczny swojego banku, z którego w/w kwota zostanie przelana na rachunek osoby X
B) Nie reagować w terminie 31 dni(lub około), po tym czasie Twój bank jest zmuszony udostępnić Twoje dane, bankowi wykonawcy przelewu.

Dlaczego o tym piszę? Ponieważ jeżeli będziesz przyjmował przelewy w ZEN, mogą oni zacząć zadawać pytania "skąd tyle próśb o zwroty"

Podsumowanie: Każda sytuacja jest inna i wymaga indywidualnego rozpatrzenia. Dlatego też nie można tutaj jednoznacznie napisać jasnej, klarownej reguły "how it's made". Jednakże można podjąć szereg działań w celu ograniczenia ryzyka "weryfikacji" czy chociażby utraty środków w postaci regularnej ich wypłaty z portfela. Pamiętajmy, ZEN NIE JEST BANKIEM.
Glosy: michalina96 (+1)
07-01-2022 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Last Man Standing - Ewhoring - ShuQi - 13-04-2021, 14:48
RE: Last Man Standing - shf - 13-04-2021, 16:15
RE: Last Man Standing - ShuQi - 13-04-2021, 16:32
RE: Last Man Standing - ShuQi - 14-04-2021, 09:05
Last Man Standing - Ewhoring - krzy9 - 30-08-2021, 09:23
Last Man Standing - Ewhoring - krzy9 - 15-11-2021, 00:50
RE: Last Man Standing - Ewhoring - ShuQi - 07-01-2022 13:03

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ewhoring - reportaż sportowytelefon 5 550 19-09-2024 16:42
Ostatni post: Hybrid1990
Wink Ewhoring z własną modelka do zdjęć - gdzie? Jason13 1 366 10-06-2024 14:30
Ostatni post: Hybrid1990
  Ewhoring - ppi lub cpa tago197 5 4,234 14-05-2024 20:34
Ostatni post: Hybrid1990
  ewhoring- gdzie najlepiej? szarasik 9 7,043 14-05-2024 20:33
Ostatni post: Hybrid1990
  Ankiety, ewhoring + szukanie alternatywy Molter 8 4,708 14-05-2024 20:20
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości