Witam wszystkich ponownie. Jako , że ostatnio mało pisałem to dla odmiany dzisiaj będzie mały elaborat

Dziennik jest po to, bym się nie zniechęcał do buxów i innych programów zarobkowych, o których tutaj jeszcze napiszę.
A jak wszyscy wiemy zniechęcić się jest łatwo bo to ciężki kawałek chleba. Ostatnimi czasy odpuściłem sobie testowanie tych buxów co szybko powstają i równie szybko upadają a postanowiłem się skupić na tych co są naprawdę wypłacalne i od których pieniążki na PayPala dostałem.
Postaram się wymienić wszystkie, które mi płacą w kolejności od tego, który mi najwięcej wypłacił do tego, który najmniej.
Plus na koniec dwa inne programy zarobkowe.
Aktualizację czas zacząć.
Clixsense.
Oczywiście jest to dla mnie numer jeden i chyba tak pozostanie przez długi czas. Trafia mi sie sporo ankiet i to na nich można zarobić najwięcej. Oczywiście są klikania i inne różne zadania plus czasem jakieś filmiki ale to ankiety stanowią o sile tego programu, któremu w przyszłym roku w Lutym stuknie UWAGA: 9 LAT !!!
Nie ma w necie drugiego takiego programu, który by był wypłacalny przez tyle lat, można się zapisywać w ciemno.
http://www.clixsense.com/?7417750
CaschnHits
Jest to typowy bux z jakąś tam ilością reklam do wyklikania ale najwięcej da się zarobić tutaj poprzez wykonywanie zadań z Minutte Stuff. Płaci nieprzerwanie od chyba 2009 roku ale tej daty nie jestem pewien

Niskie pierwsze minimum do wypłaty powinno zachęcać.
Choć ostatnio na zleconą wypłatę czekałem dosyć długo to doszła bez problemu.
http://www.cashnhits.com/index.php?ref=Leos2005
Trafficmonsoon
Oczywiście to nie jest bux tylko program Revshare lecz ja niestety nie inwestowałem w niego poprzez zakup paczek bo dla mnie są za drogie więc skupiam się tylko na wyklikaniu jak największej ilości tzw. cashlinków. Więc jak ktoś nie ma kasy na inwestycje może zarabiać na klikach. Najpierw trzeba nazbierać 2$, to jest minimum do wypłaty. Potem te progi są podnoszone o 1$. Może się to wydawać szalone i nieprawdopodobne ale teraz moim progiem jest 7$ a na koncie mam 3,05$ więc jeszcze "tylko" niecałe 4$ i będzie kolejna wypłata.
Jeżeli ktoś nie chce klikać tylko od razu inwestować to uczciwie polecam się zarejestrować z reffa któregoś z użytkowników co siedzą ciągle na dziale hyip np. dariuszxdd, rafi213 czy todek78. Ci kolesie naprawdę wiedzą jak inwestować w ten program i pomentorują pewnie z przyjemnością. A jak ktoś chce tylko klikać to zapraszam z mojego reffa

No i jeszcze jak juz macie konto i macie poleconych to jak się wyklika dziennie takich specjalnych reklam 10szt. to to co zarobił Wasz polecony to Wy też dostajecie w stu procentach i to jest bardzo fajna sprawa.
https://trafficmonsoon.com/?ref=Leos2005
Neobux.
To jest druga ikona obok Clixsense. Nieprzerwanie płaci od 2008 roku lecz ostrzegam, że zbiera się dłużej i ciężej jak jest się sam i nie ma się dużo poleconych. Progi takie same jak w TM . Tylko , że w TM mój następny próg to 7$ a w Neobux wypłaciłem 2$, 3$, 4$ więc następny próg to 5$ a mój obecny stan konta to 2$. Wiem, że jeszcze sporo czasu mi to zajmie ale nie mam wyjścia, muszę być cierpliwy i regularny bo program jest po prostu wypłacalny.
http://www.neobux.com/?r=Leos2005
Ultimategpt
Przekonałem się do tego programu w kilka minut. Zarabiam tutaj głównie na minnute staff a minimum do wypłaty to tylko 0,10$ i dość łatwo jest je zdobyć. Wypłaty są realizowane bardzo szybko i często dochodzą tego samego dnia na PayPal i to bez żadnej prowizji!!! Oczywiście są też inne możliwości zarobku ale to właśnie na minnutte staff idzie najwięcej wyciągnąć.
http://www.ultimategpt.net/index.php?ref=Leos2005
Everbuxpaid.
Do tej pory udało mi się zlecić 4 wypłaty, wszystkie doszły i teraz zbieram na piątą. Niski próg wypłaty, 0,50$ ale reklam stosunkowo mało więc trzeba się uzbroić w cierpliwość. Jak się dostanie wypłatę to trzeba wkleić dowód bo inaczej nie dostanie się następnej.
http://www.ultimategpt.net/index.php?ref=Leos2005
I teraz o dwóch innych programach.
Jako, że jestem typowym przedstawicielem gatunku homo sapiens ( czytaj: ciągle chce się mieć więcej kasy) to było naturalne, że kiedyś będę musiał się zainteresować jakimiś programami typu HYIP. No to się zainteresowałem.
Tego typu programy są jak TM czyli kupujemy jakąś określoną liczbę paczek, czekamy, czekamy, reinwestujemy, reinwestujemy, czekamy i wypłacamy. Strategie są różne. Ja jestem bojący się typ bo te programy szybko lubią upadać i nie i nie inwestowałbym w nie swoich realnych pieniędzy ale pomyślałem sobie: już na tych buxach coś tam zarobiłem, kasa siedzi na PayPal więc może wejdę na próbę? No i spróbowałem, oto one:
HQRevshare
Program jest na razie w dobrej kondycji. Początkowo miał problemy lecz teraz wszystko jest ok, Naliczenia są stabilne a użytkowników ciągle przybywa a to jest bardzo ważne gdyż im więcej jest użytkowników tym większa nadzieja, że program pochodzi jak najdłużej. Na razie mam kilkanaście paczek i wszystko staram się reinwestować a wypłacać będę pewnie po nowym roku. Chętnych serdecznie zapraszam.
https://hqrevshare.com/hq-splash.php?r=Leos2005
EBpaidRev
Tak jak powyżej. Członków przybywa, nie potrzeba dużo do inwestycji więc warto spróbować. W obydwu programach są jeszcze reklamy typowe dla buxów do wyklikania co daje nam jeszcze dodatkowy zarobek.
Oba programy dają dużo możliwości inwestycyjnych dla tych co mają np. 10$ na inwestycje ale też dla takich co mają 1000$, każdy znajdzie w nich coś dla siebie.
http://www.ebpaidrev.com/?r=Leos2005
Mam nadzieję, że te programy trochę pociągną i dadzą coś zarobić.
Uff, trochę się rozpisałem

Mam nadzieję, że moje wypociny komuś się przydadzą a zwłaszcza początkującym użytkownikom forum i tym, którzy forum obserwują i śledzą z zaciekawieniem lecz z jakiegoś powodu nie chcą być aktywni.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania to oczywiście proszę do mnie pisać, postaram się udzielić sensownych rad i odpowiedzi. Oczywiście jak czegoś nie będę wiedział to zawsze polecę kogoś, kto na pewno wie więcej ode mnie bo choć jestem na forum kilka miesięcy to nadal czuję się świeżakiem
Ale pamiętajcie, że zawsze w miarę możliwości staram się pomóc , nie tylko swoim poleconym lecz każdemu, kto o to poprosi bo uważam, że forum jest nie tylko po to, by zarabiać ale także po to by sobie wzajemnie pomagać gdyż nikt z nas nie jest Alfą i Omegą i ciągle każdy z nas uczy się na błędach, przede wszystkim swoich
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życze wysokich zarobków !!!