Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisza by FireCash za Free - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nisza by FireCash za Free (/Temat-Nisza-by-FireCash-za-Free-67431)

Strony: 1 2


Nisza by FireCash za Free - [T] r u a n [T] - 05-04-2013 20:27

Niżej przedstawię wam 3 nisze związane z PPV i Streamami.
Nie będę tego używał bo ja nie ogarniam tego a znam osoby ,które potrafią na tym wyciągnąć dużo siana.
Nisze kupione w sklepiku FC



7 kwietnia gala WWE (wrestling) WRESTLEMANIA 29
– wrestling ma bardzo ogromną rzeszę fanów na całym świecie, potwierdza to narzędzie google adwords keytool, które pokazało, że terminu wrestlemania w marcu szukało w google ponad 2 miliony osób. Na gali powróci The Rock (Dwayne Johnson), także to też bardzo dobrze wpłynie na zainteresowanie.



13 kwietnia gala bokserska (Nonito Donaire vs. Guillermo Rigondeaux)
– gala bokserska HBO, w walce wieczoru wystąpi Donaire i stanie naprzeciwko gorącemu prospektowi Rigondeaux. Donaire w marcowym rankingu P4P (najlepsi pięściarze bez podziału na kategorie wagowe) zajął miejsce 3, co ogromnie zaowocuje w ilości osób chętnych do obejrzenia walki.



4 maja gala bokserska (Floyd Mayweather Jr vs Robert Guerrero)
– kolejna gala bokserska HBO, w walce wieczoru wystąpi absolutny mistrz rankingu P4P Floyd ‘Money’ Mayweather. Jest to pięściarz, którego walki przyciągają miliony ludzi, a on sam inkasuje na tym tysiące milionów. Jego walki budzą ogromne emocje i pięściarski świat nie może sobie przejść obojętnie obok mistrza świata WBC.



Chcesz jakoś podziękować ? Klik [Obrazek: thumbsup.gif]



RE: Nisza by FireCash za Free - miniek9090 - 05-04-2013 20:31

thanks you , ale wstawiajac to tutaj to będą zarobki z rzędu 10$ osoba..
oczywiście plusik ;p


RE: Nisza by FireCash za Free - Gittech - 05-04-2013 20:31

Brzydko.. Undecided

Wydałem te 1-2$, a ty udostępniasz to za darmo...

Teraz raczej już na tym nie zarobie...


RE: Nisza by FireCash za Free - miniek9090 - 05-04-2013 20:32

na firecash można nisze kupić ? da się z balance konta fc?


RE: Nisza by FireCash za Free - Gittech - 05-04-2013 20:33

(05-04-2013 20:32)miniek9090 napisał(a):  na firecash można nisze kupić ? da się z balance konta fc?

Dokładnie tak Smile

To nazywa się FireShop


RE: Nisza by FireCash za Free - cupcup - 05-04-2013 20:38

A jak sie za to zabrać ? Strone założyć ? Czy na blogu z hackami dać live ?


RE: Nisza by FireCash za Free - miniek9090 - 05-04-2013 20:40

nie dawaj na blogu z hackami . od razu podejrzany blog się robi ,, jak nie znasz html to pobierz free szablon albo sciągnij html builder na ktorym tylko dodajesz gadżety Smile


RE: Nisza by FireCash za Free - As7 - 06-04-2013 08:28

pozycjonujecie mocno strone przed owymi galami ?


RE: Nisza by FireCash za Free - Szaman1644 - 06-04-2013 08:30

Ja przed KSW trochę wziąłem się za pozycjonowanie, ale teraz już raczej nie, bo mi się nie chce, ale i tak coś zawsze wpadnie.


RE: Nisza by FireCash za Free - Sloniasek - 06-04-2013 08:43

Ja miałem na fake streamie 15k UU podczas walki Gołoty z Saletą i mi hosting padł :|