Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro (/Temat-SPRZEDAM-Poradnik-jak-zarabiac-na-allegro-60510)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro - patyk339 - 02-11-2012 19:54

Witam!
Sprzedaję państwu poradnik mojego autorstwa. Przedstawia on jak zarabiać na allegro. Sposób może wymagać inwestycji wyłączając prowizje. Więcej dowiesz się z poradnika Big Grin.
Cena:
20 PLN
Płatność:
Bank
PayPal + 5 PLN
Kontakt: PW GG: 9785157
Recenzja:
(02-11-2012 21:30)Sloniasek napisał(a):  Recenzja:

W sumie za bardzo nie wiem jak napisać o tym recenzję, lecz na prośbę autora tematu napisałem parę zdań.
Ten sposób na zarobek polega na inwestycji w coś co potem możemy odsprzedać z większym zyskiem,
jest to zarobek na rzeczach kolekcjonerskich, zawiera parę stron na których opisane wszystko krok po kroku,
również są zdjęcia, jak dla mnie cena jest za wysoka na taki poradnik gdyż wiele osób może wykorzystywać ten sposób zarabiania.



RE: [SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro - WazzaP - 02-11-2012 19:56

Skopiowałeś i przerobiłeś ten poradniczek: http://zarabiam.com/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934 i myślisz, że możesz sprzedawać? Tongue


RE: [SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro - bartex89 - 02-11-2012 19:59

to juz dzisiaj 2 taki gagatek Big Grin


RE: [SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro - patyk339 - 02-11-2012 20:00

Nie. To nie jest ten poradnik. Nie ma w moim ani jednego sposobu z poradnika surfera i nie jest nic skopiowane.
Coristo zaraz zrecenzuje Big Grin


RE: [SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro - malpa2 - 02-11-2012 20:20

Skan wypłaty znowu podrobisz dzieciaku? Tylko uważaj zebyś nie pomylił tym razem przecinka z kropką beka


RE: [SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro - Sloniasek - 02-11-2012 21:30

Recenzja:

W sumie za bardzo nie wiem jak napisać o tym recenzję, lecz na prośbę autora tematu napisałem parę zdań.
Ten sposób na zarobek polega na inwestycji w coś co potem możemy odsprzedać z większym zyskiem,
jest to zarobek na rzeczach kolekcjonerskich, zawiera parę stron na których opisane wszystko krok po kroku,
również są zdjęcia, jak dla mnie cena jest za wysoka na taki poradnik gdyż wiele osób może wykorzystywać ten sposób zarabiania.


RE: [SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro - surfer0700 - 02-11-2012 21:49

I jak autor poradnika odwoła się do recenzji tutora?
Może jakaś większa zniżka?


RE: [SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro - patyk339 - 03-11-2012 10:51

Już obniżyłem cenę Smile
Z 50 PLN do 35 PLN (Cena do negocjacji Smile)


RE: [SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro - patyk339 - 03-11-2012 15:13

Odświeżam!
Nowa cena!
Z 35 PLN na 30 PLN Zapraszam!


RE: [SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro - tornados - 03-11-2012 15:33

co to za poradnik?