Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Niszę do zarabiania na serwisach PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Niszę do zarabiania na serwisach PPA (/Temat-Sprzedam-Nisze-do-zarabiania-na-serwisach-PPA-59262)

Strony: 1 2


[Sprzedam] Niszę do zarabiania na serwisach PPA - patyk339 - 26-09-2012 21:24

Siema sprzedaję niszę do zarabiania na serwisach PPA.
Nisza jest wymyślona przeze mnie. Jeszcze nic z niej nie zarobiłem, ale na 100% ktoś kto ją kupi zarobi. Recenzja już jest!
Sprzedaję tylko 5 sztuk
Cena: 30 PLN
Płatność: PP, opcjonalnie Bank.
Kontakt: PW, E-mail: [email protected]
Wysyłka: PW, E-mail
Sztuk: 3\5

Recenzja Sloniasek:
(27-09-2012 20:26)Sloniasek napisał(a):  Recenzja:

Nisza przedstawia pewien hack do programu który może być rozchwytywany przez dużą grupę osób.
Uważam że ta nisza jest unikalna i można dobrze na niej zarobić, osobiście nie spotkałem się jeszcze z czymś takim Wink
W Folderze znajdziemy ten hack oraz krótki opis w mini poradniku w którym opisane co gdzie i jak.
Za bardzo nie ma się co rozpisywać, to po prostu trzeba wypróbować, postaram się ją przetestować i zobaczymy jakie będą zarobki.
Ogólna ocena 9/10
10 za pomysł Wink



RE: [Sprzedam] Niszę do zarabiania na serwisach PPA - Fractal - 26-09-2012 21:50

Cytat:Jeszcze nic z niej nie zarobiłem, ale na 100% ktoś kto ją kupi zarobi.

Skąd ta pewność?


RE: [Sprzedam] Niszę do zarabiania na serwisach PPA - Sloniasek - 27-09-2012 08:35

Nigdy nie ma 100% pewności Wink


RE: [Sprzedam] Niszę do zarabiania na serwisach PPA - Sloniasek - 27-09-2012 20:26

Recenzja:

Nisza przedstawia pewien hack do programu który może być rozchwytywany przez dużą grupę osób.
Uważam że ta nisza jest unikalna i można dobrze na niej zarobić, osobiście nie spotkałem się jeszcze z czymś takim Wink
W Folderze znajdziemy ten hack oraz krótki opis w mini poradniku w którym opisane co gdzie i jak.
Za bardzo nie ma się co rozpisywać, to po prostu trzeba wypróbować, postaram się ją przetestować i zobaczymy jakie będą zarobki.
Ogólna ocena 9/10
10 za pomysł Wink


RE: [Sprzedam] Niszę do zarabiania na serwisach PPA - patyk339 - 29-09-2012 13:34

Odświeżam.
Promocja:
Dla pierwszych 2 osób poradnik za 20 PLN!


RE: [Sprzedam] Niszę do zarabiania na serwisach PPA - WojaKk - 29-09-2012 20:39

A czy zwracasz część pieniędzy jeśli będę miał znakomicie wypromowany film / blog / cokolwiek co opisane w poradniku, a przez długi okres nic nie wpadnie? Wink
Poszło pw w sprawie kupna Wink


RE: [Sprzedam] Niszę do zarabiania na serwisach PPA - patyk339 - 29-09-2012 21:34

Teraz nie ma takiej możliwości żeby nic nie wpadło. Musisz to tylko wypromować i pobrania będą leciały. Jeśli wrzucisz w poniedziałek i w poniedziałek zaczniesz promować to wątpię żeby takie coś zaistniało Smile

Można kupować na raty Smile. Jeśli ktoś nie ma całej sumy może kupić na raty.
Ty masz np. 10 zł do pełnej sumy brakuje Ci 20 zł. Możesz wpłacić mi 2x 10 zł lub za jednym razem 20 zł. Smile


Przypominam, że pierwsze dwie osoby mają gratis! Kupują niszę za 20PLN!


RE: [Sprzedam] Niszę do zarabiania na serwisach PPA - WojaKk - 29-09-2012 23:02

Zakupiłem dziś niszę, po przeczytaniu nie do końca wiedziałem czy opisane są funkcje programu czy hacka do programu ale chyba to ogarnąłem. Nadal nie wiem czy to się sprawdzi i czy nie przepuściłem pieniędzy, jednak z tym programem nigdy się nie spotkałem i może właśnie można zarobić na tym fortunę. Najważniejsze a zarazem najtrudniejsze to rozpoczęcie promowania i znalezienie dobrego sposobu na przyciągnięcie dużej ilości potencjalnych "kupców", później po wprawieniu się w to już będzie można łatwo coś zarobić.
Póki co moja ocena to 7/10 , zmieni się gdy zobaczę rezultaty Wink
Niedługo zdam relacje z poczynań i zarobków Wink


RE: [Sprzedam] Niszę do zarabiania na serwisach PPA - mati987481 - 04-10-2012 20:31

Poszło pw, jak zakupie opisze czy wartoo w nią zainwestować.


RE: [Sprzedam] Niszę do zarabiania na serwisach PPA - masterex2 - 07-10-2012 19:40

i jak zarobki?