Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Barcelona odpada z Ligi Mistrzów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Barcelona odpada z Ligi Mistrzów. (/Temat-Barcelona-odpada-z-Ligi-Mistrzow-52675)



Barcelona odpada z Ligi Mistrzów. - damianus627 - 24-04-2012 21:46

Po przegranej 1:0 w Londynie Barcelona remisuje z Chelsea 2:2 i odpada z Ligi Mistrzów Uefa. Awans przypieczętował Torres któremu ostatnio dobrze nie idzie i nie strzela goli. Czyż by odrodzenie i powrót formy na Euro?

Bramki: Busquets 35, Iniesta 44, - Ramires 45+1, Torres 90+2

Czyż by jutro kolejna niespodzianka w Madrycie?


RE: Barcelona odpada z Ligi Mistrzów. - [T] r u a n [T] - 24-04-2012 21:55

Na moje 1:1 Big Grin


RE: Barcelona odpada z Ligi Mistrzów. - Yogii - 24-04-2012 21:58

odpadły przereklamowane gwiazdeczki, pewnie będą płakać i jacy to oni sa nieszcześliwi


RE: Barcelona odpada z Ligi Mistrzów. - donmateo16 - 24-04-2012 22:11

No i bardzo dobrze, wszyscy tak się jarają Barceloną no skoro ma ona tylu "wiernych" kibiców to pewnie zostaną przy swoim ulubionym klubie, a reszta sezonowców pewnie przerzuci się teraz na Real Smile


RE: Barcelona odpada z Ligi Mistrzów. - damianus627 - 24-04-2012 22:45

Ja na przykład jestem i będę za Barceloną, ale ja nie mam nic do Realu a Chelsea po prostu wykorzystała okazję które zemściły się na Barcelonie. Dodając wszystkie trzy gole Chelsea padły w doliczonym czasie gry: Drogba 45+2, Ramires 45+1, Torres 90+2.


RE: Barcelona odpada z Ligi Mistrzów. - Magnus - 25-04-2012 07:34

Miło słyszeć Smile


RE: Barcelona odpada z Ligi Mistrzów. - Sloniasek - 25-04-2012 08:59

Nareszcie Barca przegrała i nie wejdzie do Ligii Mistrzów Big Grin