Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - [T] r u a n [T] - 03-06-2012 18:33

barto robiles oferty te ktore sa tutaj przedstawione czy jakies inne?Jesli inne to podziel sie z nami


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - barto - 03-06-2012 18:54

Mi działały takie oferty :
Firecash:
W jakiej jestes kondycji?
Chcesz IPAD??
CashBuzz:
Dowiedz sie, jaki jest twoj wskaznik masy ciala!

Tylko te oferty mi zadziałały. Nie mam pojęcia jak innym z jednego startera udaje się wypełnić więcej ofert. Od czego to jest zależne?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - [T] r u a n [T] - 03-06-2012 19:01

Jakie sieci? pomaranczka i heja?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - barto - 03-06-2012 19:04

Orange Wink


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 03-06-2012 19:47

szpilmen jak będziesz to odp na mój problem.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 03-06-2012 20:43

(03-06-2012 18:23)barto napisał(a):  dzisiaj wkońcu pobrałem 3 pliki i dodałem punkty do swojego pliku na firecash. Nie liczyłem na wiele a tutaj 1 pobranie za 2,99$. Myślę że można naprawdę sporo wyciągnąć z tego jedynie trzeba mieć naprawde dużą ilość starterów. Inna kwestia są problemy z ofertami... z którymi mordowałem się ponad godzinę. Poza tym jeśli nie mam zmiennego IP to wiele nie zarobie prawda ?


Z jakiego kraju wpadło pobranie za 2.99 ?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Max998 - 03-06-2012 21:28

A panowie słuchajcie zainteresowało mnie to: ''Ile można zarobić ?
Zarobek jest dosyć pokaźny ze względu że system obejmuje 3 serwisy PPA.
Kupujemy starter za 5zł, wykonujemy 15 ofert, każda jest średnio po 1$ co daje nam zysk 15$/dziennie.''

Skoro za starter o wartości 5zł. zrobię aż 15 ofert to ile w takim razie warta jest na Polskie 1 oferta?.
Wiem, że to śmieszne pytanie ale zainteresowało mnie to z tymi starterami. Big Grin


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - patyk339 - 04-06-2012 12:30

No zaczynamy. Przyszło dzisiaj te 5 statrerów. Ogromne koperty.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - UmCyK - 04-06-2012 12:45

Czyli np starter z orange też się liczy ten za darmo ?? do ankier/ofert.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - patyk339 - 04-06-2012 13:14

Tak mi już jedną zaliczyło.