Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - patyk339 - 03-06-2012 06:55

Pisze się patyk, P A T Y K.
To z tego heyah zobaczymy. A ile idą?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - [T] r u a n [T] - 03-06-2012 06:59

Nie robic offtopu

@UP tyle samo co orange


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - BabciaKleofas - 03-06-2012 11:10

@UP no nie powiedziałbym, starter Orange dostałem w piątek, na Heyah czekam cały czas, mimo, że zamówiłem tego samego dnia oba. Smile

@Topic serwis bardzo fajny, muszę przyznać, szkoda tylko, że nie ma darmowych ofert, nawet mało wartych. ;(


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - mattys5 - 03-06-2012 11:50

kosz


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 03-06-2012 12:01

najlepsi na cf średnio ponad 50$ na dzień


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 03-06-2012 12:05

Najlepsi na FC ponad 150$ dziennie Smile


@EDIT

ppadownload.txt 2012-06-03 03:26:27 $0.46 UNITED KINGDOM hellpoint.net
Pierwsze zagraniczne pobranie Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - mattys5 - 03-06-2012 12:19

kosz


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 03-06-2012 12:36

ja zarobiłem 80$ w maju przy malutkim zaangażowaniuSmile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - masterns - 03-06-2012 12:40

czy ze stałym adresem IP można coś w ogóle zarobić? Kupiłem sobie starter za 5zł z heyah, kasę wydzwoniłem, potem zacząłem wypełniać oferty - było OK, bo na jednym numerze udało się zaliczyć chyba 8 ofert (to mi dało na CB prawie 9$). Kupiłem kolejny starter - i na tym zaliczyło mi raptem jedną ofertę. Numer już nigdzie nie podchodzi. Próbowałem u znajomego na neostradzie, ale to samo. Słabo Undecided

@EDIT:
na dniach dostanę dwa darmowe startery heyah, nie chciałbym ich zmarnować. Możecie coś doradzić?
i może nie ten temat, ale - czy będą darmowe oferty? Widziałem, że w temacie poświęconym cashbuzz.org ucichło na ten temat...


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 03-06-2012 12:46

masterns stałe IP to prawie zero zarobku Smile