Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - [T] r u a n [T] - 02-06-2012 08:39

(01-06-2012 19:43)szpilmen napisał(a):  Podawałem już które oferty działają ale jeszcze raz bo będziecie marudzić Smile

Działające:
FIRECASH:
[Firecash] W jakiej jesteś kondycji?


CASHBUZZ:
[CashBuzz] [ Mobyhit - Scratchcard - PIN (PL) ]
[CashBuzz] [Timw.e - X-Ray Scanner - PIN (Poland)]
[CashBuzz] X-ray
[CashBuzz] Chcesz I-pad?
[CashBuzz] Wybierz kolor I-phone!

A my ile razy mamy mowic ze te mobyhit xray i scanner nie odnawiaja sie ?
Jeden raz, ok , mozna zrobic lecz potem jak by znikaja i nie ma jak wykonac ponownie.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 02-06-2012 09:40

@Truant
Tak już jest z ofertami. Większość działa raz, dla jednego IP. Tak samo oferta z FireCash, więc musisz mieć zmienne IP, nie Aole itp.

@Xemon
Startery mają po 0 zł, lecz startery są z sieci T-Mobile(Heyah) oraz Orange, a do tych dostawców sieci, oferty same wysyłają kod potwierdzający, Ty go tylko musisz przepisać Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 02-06-2012 10:27

(02-06-2012 08:39)[T] r u a n [T] napisał(a):  
(01-06-2012 19:43)szpilmen napisał(a):  Podawałem już które oferty działają ale jeszcze raz bo będziecie marudzić Smile

Działające:
FIRECASH:
[Firecash] W jakiej jesteś kondycji?


CASHBUZZ:
[CashBuzz] [ Mobyhit - Scratchcard - PIN (PL) ]
[CashBuzz] [Timw.e - X-Ray Scanner - PIN (Poland)]
[CashBuzz] X-ray
[CashBuzz] Chcesz I-pad?
[CashBuzz] Wybierz kolor I-phone!

A my ile razy mamy mowic ze te mobyhit xray i scanner nie odnawiaja sie ?
Jeden raz, ok , mozna zrobic lecz potem jak by znikaja i nie ma jak wykonac ponownie.

Bez zmiennego IP nic nie zdziałasz.

Poczekaj aż FireCash doda 'strzałeczkę' przy widgecie, będziesz miał do wybory 50/60 ofert.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - xJAmaTOx - 02-06-2012 16:54

Hm.. Rano wstawiłem link i jak na razie żadnego pobrania..


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - bios - 02-06-2012 17:07

(02-06-2012 16:54)xJAmaTOx napisał(a):  Hm.. Rano wstawiłem link i jak na razie żadnego pobrania..


A dodałeś punkty do linku? Lol


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 02-06-2012 18:04

Działają wam te oferty które powinny działac na FC. Robiłem o kondycji z 3 starterów i było ok. Wziąłem 4 i nie chcę się pobrac plik. Próbowałem z 4 razy na 2 starterach co jest? Ciastka czyściłem.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - xJAmaTOx - 02-06-2012 20:03

(02-06-2012 17:07)bios napisał(a):  
(02-06-2012 16:54)xJAmaTOx napisał(a):  Hm.. Rano wstawiłem link i jak na razie żadnego pobrania..


A dodałeś punkty do linku? Lol

dodałem ;>


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 02-06-2012 21:10

xJamaTox
Pliki z FireCash pobierają mi 3-4x dziennie, a CashBuzz 10 punktów utrzymuje się od tygodnia przy pliku Smile zostały tylko 3 , czyli dziennie jedno pobranie wpadaSmile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - patyk339 - 02-06-2012 21:19

Te startery juz 2 tydzien idą...
Jak z orange przyjdą to z heyah zamowie.
I zacznę pobierac


Pisane z LG CIASTKO GS290 FRESZ


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 02-06-2012 21:44

patryk ja z własnego doświadczenia polecam startery z Heyah bardziej.