Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostań refem! Oferuję pomoc z videobb i videozer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zostań refem! Oferuję pomoc z videobb i videozer (/Temat-Zostan-refem-Oferuje-pomoc-z-videobb-i-videozer-41506)



Zostań refem! Oferuję pomoc z videobb i videozer - gud123 - 15-08-2011 18:21

Witam,

Około 6 miesięcy temu zacząłem zarabiać na uploadingu. Cieszyłem się bardzo kiedy zarabiałem po 0,5$ na dzień a z dnia na dzień ta kwota rosła aż doszła średnio do 2,5$. Lecz od jakiś dwóch miesięcy zarabiam na filmach online! Jest o wiele większy zarobek niż na uploadingu a przy tym mniej pracy. Dziś oferuję każdą pomoc z tymi serwisami w zamian za rejestrację na tych serwisach.

Dlaczego u mnie ?

Mam spore doświadczenie, które uzyskałem po długim czasie wrzucania filmów a potem rozsyłania po różnych stronach.
Po rejestracji z mojego linka dostaniecie na początek parę porad aby nie tracić czasu na zbędne męczenie się. Wszystko wytłumaczę co i jak z tymi dwoma serwisami a także polecę kilka stron na które można wrzucać swoje linki do filmów online.

Rejestrując się z mojego reflinka otrzymasz:

1. Pomoc co najlepiej wrzucać, gdzie wrzucać,na jakie strony ,problemy z rejestracją ,paypal i inne
2. Cało dobową pomoc na GG lub e-maila
3. Wytłumaczę strony i pokaże ogólne zasady zarabiania.


Jeśli chcesz dołączyć i zarabiać duże pieniądze wystarczy, że:

Zarejestrujesz się z reflinków na :
(zależnie z którego chcesz korzystać, możesz także z jednego)

videobb.com
http://www.videobb.com/rewards.php?r=hjxqjce5dn72

videozer.com

http://www.videozer.com/makemoney.php?r=zck5365n08kh

i napiszesz na GG 12973037 lub po prostu na PW

NIE czekaj już teraz zacznij zarabiać ze mną!

A poniżej kilka dowodów:
videobb
[Obrazek: dow1.jpg]

videozer
(trochę mniej ale jest to spowodowane mniejszym czasem korzystania z tego serwisu)
[Obrazek: dow2.jpg]

Na PW mogę także pokazać kilka dowodów wypłat z tych serwisów.

Zapraszam do kontaktu. Na wszystkie wiadomości na pewno odpowiem Smile


DOWODY WYPŁAT:
videobb
[Obrazek: dow4.png]
videozer
[Obrazek: dow3.png]


RE: Zostań refem! Oferuję pomoc z videobb i videozer - bmw00 - 15-08-2011 18:45

Nie ten dział ^^


RE: Zostań refem! Oferuję pomoc z videobb i videozer - kuba13 - 15-08-2011 19:42

Bardzo polecam tego użytkownika, objaśnił mi wszystko co i jak pokazał oraz wytłumaczył co i gdzie wrzucać więc i zabieram się do zarabiania


RE: Zostań refem! Oferuję pomoc z videobb i videozer - xBlackxK - 17-08-2011 10:20

Ale nie ten dział co to jest tu jest darmowa pomoc jak nie to narazie!!


RE: Zostań refem! Oferuję pomoc z videobb i videozer - Kurus - 22-08-2011 11:27

Polecam! Jestem refem od kilku dni i pierwsze pieniądze wpadają ;-) Polecam!


RE: Zostań refem! Oferuję pomoc z videobb i videozer - zon - 26-08-2011 20:12

polecam!
bardzo pomocny człowiek Wink


RE: Zostań refem! Oferuję pomoc z videobb i videozer - gud123 - 27-08-2011 18:33

Zapraszam wszystkich chętnych! Oferuję także na początek wysyłkę najlepiej oglądanych i najnowszych filmów za drobną opłatą.
ZAPRASZAM!!!


RE: Zostań refem! Oferuję pomoc z videobb i videozer - Killer - 28-08-2011 09:18

przenosze


RE: Zostań refem! Oferuję pomoc z videobb i videozer - patyk339 - 18-04-2012 13:37

Aktualne jeszcze?
Bo też bym chciał współpracować z założycielem tematu.


RE: Zostań refem! Oferuję pomoc z videobb i videozer - Fantomas38 - 18-04-2012 17:49

(18-04-2012 13:37)patyk339 napisał(a):  Aktualne jeszcze?
Bo też bym chciał współpracować z założycielem tematu.


niestety przez ACTA PIPA akzja FBI juz nie idzie ta mzarobic, a szkoda bo pamiętam ja kte 5 6 $ dziennie wpadało przy 10 minutowej robocie ahh miło sobie przypomnieć