Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
#RakContent | Life Is Good - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: #RakContent | Life Is Good (/Temat-RakContent-Life-Is-Good-145997)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: #RakContent | Life Is Good - Rak - 18-12-2018 18:12

Plany do końca tego roku - zrobić mocne portfolio i rozsyłać zaraz po sylwestrze. Szukam pracy jako grafik, a dokładniej - wszystko oprócz DTP Big Grin I tym będę się głównie zajmował do końca grudnia. Jeżeli uda się wygospodarować więcej czasu, to oczywiście poświęcę go na pracę nad rzeczami wymienionymi we wcześniejszym poście. Do planów dodaję jeszcze AdSense, bo widzę, że również warto działać w tym kierunku Smile

Co do SEO - czy ktoś poleca jakieś ciekawe źródła wiedzy? Nie chodzi o podstawy, bo już zajmowałem się tym wcześniej. Chodzi mi o to jak zmieniło się pozycjonowanie w tym roku Big Grin Jakieś blogi, poradniki? Big Grin






(18-12-2018 00:10)Patek napisał(a):  czas znaleźć inne hobby Smile

Na brak pasji nie narzekam Big Grin

(18-12-2018 01:09)Bazor napisał(a):  Jedzenie kwasa i jaranie zielska przez długi czas może rzeczywiście słabo wpływać na psychike, ale na pewno bedzie taki moment w którym ktoś Ci powie stop, lub sam to zrobisz Big Grin Dawaj na sunrise mordo xD

Co było w 2k18 zostaje w 2k18 Big Grin Akurat wpływ pozytywny, i nie wracałbym do stanu sprzed podróży Lol Choć trawa to naprawdę morderca produktywności. Jak hajsik wleci to wbijam na sunrise impreza


RE: #RakContent | Life Is Good - Bazor - 11-01-2019 19:48

Ja też zaczynam nowy rok bez używek i mocno się tego trzymam, nie popalam "zielonej herbatki" bo tak samo niszczy moją produktywność gdzie na długo wsiąkam w głupie filmiki Lol
Na sunrise się wybierzemy jak też znajde kasiure, ale nie jestem pewny co do imprezy bez talerzy Lol