Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwna sytuacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dziwna sytuacja (/Temat-Dziwna-sytuacja-144377)



Dziwna sytuacja - Damian0820 - 17-02-2017 20:12

Cześć,

zdarzyła mi się dziwna sytuacja i nie bardzo wiem o co chodzi. Zrobiłem zaledwie dwa dni temu stronę, dopiero dzisiaj trafiła ona do indeksu Google'a i ktoś skomentował mi artykuł.
[Obrazek: eee1png_aweshhr.png]
Zamazana część to adres hiszpańskiej strony o samochodach, konkretnie rzecz biorąc takiego wpisu.
[Obrazek: eee2png_aweshxq.png]
Pod zdjęciem jest coś po hiszpańsku o Bieberze, męskich stopach i bezdomnych.

Jedyne co zrobiłem to zleciłem kolesiowi na Seoclerk dodanie 40 backlinków dzisiaj w nocy, ze stron .edu i .gov, bo akurat miałem wolne 3 dolce na Paypalu. Nawet nie zaczął linkować, a mojej strony w serpach nie ma wcale.

Ktoś wie jak ten Hiszpan trafił na moją polską stronę i po jaką cholerę skomentował mój wpis?


RE: Dziwna sytuacja - Krzysztof0920 - 17-02-2017 20:19

Po prostu słaby w te klocki jestes.


RE: Dziwna sytuacja - Damian0820 - 17-02-2017 20:33

Zapomniałem dodać, że strona to śmietnik linków, masa artykułów we wszystkich językach świata.
Google po wpisaniu jego e-maila zwraca takie coś - http://stopforumspam.com/ipcheck/188.186.43.120. Czyli gościu chodzi i spamuje, ale po co i jak mnie znalazł?


Dziwna sytuacja - mahuzz - 17-02-2017 20:51

Mnóstwo sprzedawców gigów to plaga śmieciowych linków i na kupnie tylko się traci. Nie powiem Ci co się stało, ale wyglada na zwykły spam linkami, może a raczej na pewno softami. Być może sam wpadłeś w taka piramidę i na innych blogach w ten sposób linkował do Twojej strony a przy okazji do tego 'czegos'.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Dziwna sytuacja - precell - 17-02-2017 20:52

Akismeta masz zainstalowanego? ;-)

Skoro strona jest w indexie, to jakiś bot spamujący na WP Cię znalazł.

Ewentualnie tak jak sugeruje mahuzz, spamer znalazł Cię po linkach.


RE: Dziwna sytuacja - bestek112 - 19-02-2017 16:31

To zwykły spam. Mam tego setki na swoim WP. Odpowiedni plugin i po sprawie Smile