Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na czym zarobie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Na czym zarobie? (/Temat-Na-czym-zarobie-134460)



Na czym zarobie? - pionto69 - 12-06-2016 15:39

Witam. Mam 16 lat i potrzebuje sobie trochę dorobić, szczerze to już bardzo długo przeglądam te forum, ale można powiedzieć że bardzo sporadycznie i we wszystkim jestem "zielony". Najwięcej pieniędzy ile zarobiłem to jakieś 15$ na skracaniu linków na shorte jakieś 2 lata temu.. Teraz postanowiłem podejść do tego poważniej i poszukać czegoś odpowiedniego dla siebie.. Inwestowanie raczej odpada bo nie mam wielu środków do dyspozycji, szukam czegoś co nie poświęcało by mi zbyt dużo czasu i nie wymagało zbyt dużej wiedzy na dany temat. Pytanie brzmi czy jest ktoś w stanie coś mi polecić? Powiedzieć co jest teraz na topie, dać jakieś wskazówki co do propozycji w zamian za zarejestrowanie się z reflinka na jakmiś portalu ? Wink
Z góry dziękuje za każdą odpowiedź i mam nadzieje że ktoś wyciągnie pomocną dłoń w moją stronę Big Grin


RE: Na czym zarobie? - Stworkowaty - 12-06-2016 15:53

Jeżeli czytałeś to forum, no to słabo czytałeś, są tu takie poradniki, tak napisane, że po przeczytaniu ich każdy zarobi jakieś pieniądze.

http://zarabiam.com/ - zapraszam.


RE: Na czym zarobie? - pionto69 - 12-06-2016 16:03

wiem że jest sporo dobrych poradników lecz problem tkwi w tym że nie wiem na czym się skupić. I może ktoś by mi podsunął coś godnego uwagi Smile


RE: Na czym zarobie? - bestek112 - 12-06-2016 16:15

Napisałem na PW. Może ci się przyda. Każdy kto chce zacząć piszcie PW, z chęcią pomogę.


RE: Na czym zarobie? - rachman - 12-06-2016 23:16

Na czym się skupić? NA JEDNYM. Wybierz coś co Ci podchodzi a nie patrz na wielkość prowizji - czasami masz dużą prowizję ale nic nie zarobisz bo towar nie chodliwy albo nie umiesz go wypromować. Podstawa to wybierz coś co myślisz dasz radę promować i nie zrezygnujesz za szybko, potem konsekwentnie jechać z tym jednym. Jak zaczną się zarobki pojawiać to by zdywersyfikować źródło otrzymania zająć się czymś następnym nie zaniedbując za bardzo pierwszego. Nie pytaj o program musisz zrozumieć że jeden zarobi miliony na np. subach a drugi 2 smsów nie zbierze. Musisz znaleźć coś co Ci pójdzie jakoś nikt za Ciebie tego nie znajdzie.


RE: Na czym zarobie? - nykkusek - 14-06-2016 06:51

Suby to zuo, najlepsze są bitkoinsy.

Wysłane z mojego 5015D przy użyciu Tapatalka


RE: Na czym zarobie? - Veres - 14-06-2016 10:35

Polecam zainteresowanie się bitcoinami bądź serwisami które dają ci zarobek bez inwestycji, najlepiej teraz prosperuje mxrevshare oraz trafficmoonson w tych sprawach a co zrobisz Twoja decyzja. Ze swojej strony mogę jedynie zaproponować serwisy ale z inwestycją Wink


Na czym zarobie? - Artinesse - 03-03-2018 13:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.