Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sygnatury nie dla spamerów? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Sygnatury nie dla spamerów? (/Temat-Sygnatury-nie-dla-spamerow-112535)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - Watoga - 17-04-2015 17:42

Ja bym wprowadzil jakis limit postow dla nowych czlonkow (choc jak to zrealizowac nie wiem ) lub mozliwosc ustawienia tych sygnatur/sprzedazy poradnikow itp. dla osob posiadajacych jakis staz na forum + ilosc postow.


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - prelude - 17-04-2015 17:47

wyprzedzono mnieWink dla niekumatych poniżej to do "jarunioo7" Smile

o stary.... to głębsza filozofia Smile teraz należałoby się zastanowić jaki masz cel jeśli chodzi o swoją sygnaturę i przeanalizować Twoją aktywność na tym forum, czy aby na pewno wszystkie posty są ok Smile rozumiesz?Smile

To co jest spamem ukierunkowanym na cel, o którym piszesz jest spamem widocznym Smile i chyba nie jest to aż tak nachalne zjawisko na tym forum?

Rozumiem, że gdyby ktoś pisał z sensem to sygnatura do interkursy nie boli tak? Smile

Dla mnie dziwne jest przykładowo to (ODBIEGAJĄC OD TEGO TEMATU), że jest to forum o zarabianiu, a ludzie tak emocjonalnie reagują czasami jak ktoś wstawi link z refem... jakby ten ref miał ich z czegoś okraść... wydawało mi się, że chociaż na takim forum jak to ref jest czymś zrozumiałymSmile ale obserwując wiele tematów stwierdzam, że jednak tak nie jest i dla mnie to jest właśnie absurd Smile strzelam, że większość stopek ludzi tutaj to banery z refami, ale jak już ktoś wstawi ref w poście to dla kogoś staje się to problememSmile dla mnie dziwne...

WRACAJAC DO TEMATU

poruszony przez Ciebie problem nie ma żadnego rozwiązania, które byłoby w 100% dobre, jednak moderowałem przez lata na różnych forach i nic mnie bardziej nie dobijało jak kolejne ograniczenia opierające się na ilości postów wymaganych do pewnej czynności Big Grin wydaje mi się (stając w roli moderatora), że taką dyskusję powinni przeprowadzić moderatorzy w swoim gronie:] bo to na nich spadnie ta KARA Smile jeśli się na to zdecydująSmile


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - jarunioo7 - 17-04-2015 17:48

[Obrazek: atp4l4.jpg]

beka

W sumie to Daniel też mądrze napisał, że sygnaturka dla powyżej 200 postów, a sprzedaż dla powyżej 50 postów ? Xpokerface

Nawet te 50 postów to już będzie jakiś postęp i choć troche odechce im sie spamować.. Później od razu będzie widać "po co" ten użytkownik na forum jest Smile

(17-04-2015 17:47)prelude napisał(a):  [...]

WRACAJAC DO TEMATU

poruszony przez Ciebie problem nie ma żadnego rozwiązania, które byłoby w 100% dobre, jednak moderowałem przez lata na różnych forach i nic mnie bardziej nie dobijało jak kolejne ograniczenia opierające się na ilości postów wymaganych do pewnej czynności Big Grin wydaje mi się (stając w roli moderatora), że [b]taką dyskusję powinni przeprowadzić moderatorzy w swoim gronie:] bo to na nich spadnie ta KARA Smile jeśli się na to zdecydująSmile [/b]

ale jaka kara? według mnie to im jeszcze bardziej prace ułatwi Big Grin

poza tym - mnie nie boli to że oni sobie w jakiś sposób zarabiają - ale niech tego nie robią na forum o zarabianiu przez internet beka niech sobie spamują po innych forach jeśli mają taki system zarabiania.. denerwuje mnie to jak widze pod swoimi tematami posty TOTALNIE NIC NIE WNOSZĄCE, dodane przez użytkowników zarejestrowanych w przeciągu ostatniego miesiąca - w których gołym okiem widać że przyszedł na to forum po to żeby zarobić z reffa albo zarobić na oszukaniu innych użytkowników Smile


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - adios123 - 17-04-2015 18:53

Sygnatura od 200 postów - jestem za. Ludzie często umieszczają komentarze w dziale kupie sprzedam i mają w sygnaturze jakiś mega poradnik na wielką kasę, co jest totalnym dnem. Poradniki pewnie są kopiowane z innych for, albo są kopiowane i lekko modyfikowane i sprzedają to.


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - MaLiN - 17-04-2015 18:59

Również uważam za dobry pomysł, zablokowanie sygnaturek dla osób mających mniej niż 200 napisanych postów. Ale i tak z tego co widać, to jak ktoś spamuje to często na 50 postach kończy swoją przygodę z forum. Ustawienia limitu 100 postów też bym brał pod uwagę.


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - rj7rad - 17-04-2015 19:52

Mowa o blokadzie sygnatur dla osób -200 postów, czy blokadzie sygnatur z linkiem -200 postów?
Pomysł zupełnie bez sensu według mnie, niezależnie czy chodzi o to pierwsze czy drugie.
Nie mam dwustu postów to nie mogę mieć sygnatury ?


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - MrocznyKILL - 17-04-2015 21:05

Jestem za wprowadzeniem progu pozwalającego ustawić sygnaturę. A co do ilości wymaganych postów proponuję 100 postów.


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - Branzolek - 17-04-2015 21:16

(17-04-2015 18:59)MLN napisał(a):  Również uważam za dobry pomysł, zablokowanie sygnaturek dla osób mających mniej niż 200 napisanych postów. Ale i tak z tego co widać, to jak ktoś spamuje to często na 50 postach kończy swoją przygodę z forum. Ustawienia limitu 100 postów też bym brał pod uwagę.

Chciałem to samo napisać.
Najlepsza opcja Idea


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - Sloniasek - 17-04-2015 21:25

Jak dla mnie blokada od 50 postów tak samo jak zakładanie tematów w dziale "Sprzedam" by w zupełności wystarczyła.


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - patryk0407 - 17-04-2015 22:35

Jestem za 100+ postów Smile