Nowy zestawik komputerowy990 odsłonKomputer złożyłem w piątek za hajsik z neta, niestety nie doszła obudowa, a ja nie mogłem się doczekać, więc musiałem złożyć :D9 komentarzyPaidMoney
Komputer760 odsłonNo i wreszcie komputer w nowej budzie :D2 komentarzyPaidMoney
688 odsłonDzisiejszy dzionek kończę tak plus ponad setka na innym kuponie. Miałem dzisiaj do wygarnięcia fajna sumkę, ale zabrakło jednej głupiej bramki :(3 komentarzyPaidMoney
680 odsłonRower kupiony w 100% za kase z neta, nie jest to może demon prędkości, ale do codziennych przejażdżek się nadaje :)4 komentarzyPaidMoney