16 dni w programie182 odsłonZbliżam się do szóstego adpacka. Program zaczyna coraz przynosić coraz większy dzienny dochód. Po 16 dniach dziennie mam już 1.1$ To co będzie po 3 miesiącach?
Jeśli chcesz zacząć zarabiać w tym programie, bez inwestycji, pisz: [email protected]
Zapraszam też na mojego bloga- http://www.pierwszye-milion.pl/bestek112
Pierwsze leady182 odsłonMoje pierwsze leady (jeden z ip7(dziwne bo wogóle go nie promowałem) i jeden z eroTV mała rzecz a cieszy =)2 komentarzyhubi277
iPod Nano 16 GB - Blue181 odsłoniPod Nano 16GB w kolorze niebieskim, wygrany na aukcjach 24/7.Yanke$
Kalendarz Carlsberg181 odsłonWygrany na www.facebooku mysza5000
Kalendarz Frugo181 odsłonKalendarz wygrany w konkursie Frugo na Facebooku.2 komentarzySkipi
eforsa dn??wka ;D pierwszy dzie?? na eforsie181 odsłonHmm nie wiedzia??em ??e dosy�? dobrze mi p??jdzie na eforsie w 5 min i to jeszcze o tej godzinie :d
FG181 odsłonMini Lodówka na USB wygrana we wrześniu na restocku :) zapraszam http://firegifts.pl/?polecam=912051 komentarzyKryspin
inwestycja 0,004btc wypłata 0,008btc ROI 200%181 odsłonjak w temacie nic doadc , nic ujac ,
osoby zarabiające na kranikach , mogą się do mnie zgłosić , z prośba o przemielenie ich satoshi , np. zbieranych przez 2 dni
minimum inwestycja 100k sat , max 1000k sat. , ty płacisz prowizje , a ja tobie wypłacając z powrotem oddaje ci ja plus zysk :)
zysk od 10-80%
standardowy zysk dla mnie za przemielenie 10%
mam 3 osoby już chętne na poniedziałek
robię max 3 przemielenia dziennie , w różnych godzinach :) 2 komentarzyloryn222
Pierwszy dzień z TreePay.pl181 odsłonPierwszy dzień z TreePay co prawda zysk z automatu ale powinno być wiecej ;)
Kontakt szybki i konkretny. Polecam :)1 komentarzyMokos