1900PLN - Mundial 20141226 odsłonTaki tam mundial 2014.13 komentarzyMazurashi
1226 odsłonZa hajs z internet??w, w tym z serwisu 4lead.pl!
Zach�?cam do zarabiania w serwisie, super stawki oraz szybkie wyp??aty :)25 komentarzyrekki
Kolejna nagroda z firegifts1225 odsłon2 komentarzyPawlak093
FireGifts.pl - Adapter kart Micro SD1225 odsłonAdapter kart Micro SD wygrany na restocku, który odbył się 25 października.Matheo249
Świecidełka1225 odsłonŚwiecidełka z APARTu i Briju.
Link do dziennika: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bonusach-i-airdropach-165443?page=29shf
Gokano.com - Słuchawki Sony1224 odsłonSłuchawki Sony wygrane na restocku, który odbył się 15 września. Mam nadzieję, że to nie jest ostania nagroda z tego serwisu :D2 komentarzyMatheo249
Pierwsza tak konkretna wypłata...1224 odsłon... za lipiec 14000PLN wreszcie mogę być z siebie dumny!
Program inwestycyjny zaczynałem od zera! Mentoruję6 komentarzyDawcio1239
Luno Bonus 50€1224 odsłonMija 30 dni od momentu, gdy wam pokazałem LUNO.
BONUSY już można odbierać na portfel.Â
Dziękuję za tak duże zainteresowanie😃
Z opcji bonusu dotąd skorzystało ponad 100 osób co daje 5000€ w bonusach 💪
Wakacje za hajs z neta 1220 odsłonTydzień wakacji w Mielnie w 100% za hajs z neta :)
Współpraca z Atomicem przynosi efekty :) 8 komentarzycount765
Czaq MyLead1220 odsłonTydzień z @MyLead :) Zarobki dzięki pomocy mentoring od @Czaq dostępny w @MyLead :) 7 komentarzySqunek
To ci niespodzianka...1219 odsłon...wpada dziś kurier z paczuchą od LeadNetwork.
Niespodziewanie, wiec ze łzami w oczach odebrałam.
W kartonie: flacha, statuetka (!), smyczki, długopisiki, energetyki i przeboska koszulka <3. Ostatni element najbardziej mi się podoba, świetny gatunek, idealna do spania- jestem z metra cięta, więc M zakrywa mi dupeczke :P.
Wszystko pięknie zabezpieczone i dobrze! Mój kurier jest z tych, którzy wyznają zasadę- albo grubo, albo wcale- i widziałam przez okno, że przed furtką karton mu spadł :D (ale wybaczam mu, bo jest rudy, także tego...). Ani łyski, ani kryształowa laurka się nie rozbiła.
Podsumowując, dziex LN. Miło z Waszej strony :*7 komentarzyszykiryki