GTA 5 i CoD: Ghosts kupione 2 dni temu za hajs z neta ofc :)617 odsłon??acznie za hajsy z neta ju?? zakupione od wrzesnia smart TV 32'' 3D, konsola PS4 + 7 gier (bylo 9 ale nie podeszly 2 tytuly i poszly w obieg) czy Wy tez uwazacie ze praca przez internet to taki jedyny sposob aby odbic sie od szarosci chodzenia do pracy i ograniczania sie finansowo do oplat i zycia ? ja dotad nie moglem sobie pozwalac a teraz zawsze dodatkowe 1k na miesiac na pelnym luzie (a zazdroszcze tym co maja z neta po 10k na luzie :P) i apropo nawet na palonko dobre starcza kiedy chce przelaczyc w grze obraz z 3D do 4D :P hihi :D13 komentarzylolekxp
Dzisiejsza dniówka w HC / real content617 odsłonDziękuje supportowi za pomoc w integracji landing page :)6 komentarzyArmin Van Buuren
wygrane 2xFire premium na restocku617 odsłonczyli wygrane Fire premium na dwa miesiące,
a tu link do filmiku https://youtu.be/l6t4MX19fC4
link do rejestracji http://firegifts.pl/?polecam=77273 komentarzykam19l
Dobry Revshare?617 odsłonRSM wydaje sie byc bardzo dobry ROI. Dzisiejsza inwestycja $5 zwraca sie momentalnie. Mysle, ze warto przetestowac ==> https://goo.gl/KtbGpN // https://www.revsharemax.com/?r=pointsmaster2 komentarzypointsmaster
TAK LATWO ZE AZ GLUPIO NIE ZAGRAC617 odsłonJETBINGO - hajsiwo z 10 USD :D Temat odpowiedni na forum jest.
Ps. Chcesz SKRILLA? Sprzedam tanio :D3 komentarzyadamcio99922
2 wypłaty z ankiet616 odsłonWypłata 54 zł od epanel.pl info: http://zarobnaankietach.blogspot.com/2015/01/epanelpl-moja-pierwsza-w-zyciu-wypata.html
Wypłata ~24zł od Panel Opinea info: http://zarobnaankietach.blogspot.com/2015/02/panel-opinea-euro-za-wypenianie-ankiet.html
w sumie z ankiet w tym miesiącu około 215złchincyk