Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
(27-01-2016 02:12)adik7276 napisał(a): Piramida finansowa to u nas w kraju już fenomen, wszystko co tylko powstanie jest od razu nazywane piramidą finansową i ten kto ciężko zapracował na sukces to od razu złodziej
Najlepsze jest to że równie dobre piramidą można by nazwać każdą prace nawet etatową. Wszystko ma strukture piramidalną ale ludzie tego nie rozróżniają.
MLM i inne badziewia to nie piramidy to po prostu badziewia. Gdyby jeden z drugim liderow MLM wzial sie na powaznie za swoj projekt to mialby pierdyliard razy tyle co w MLMach, to poprostu marnowanie potencjalu.
Piramida finansowa to calkowicie inna sprawa.
W polsce sie to tak glupio przyjelo mowic piramida, ale GWARANTUJE CI, ze TM jest niczym innym jak klasycznym schematem ponziego.
I tak owszem jestem wstanie stwierdzic, ze ZADNA duza firma nie kupilaby reklamy w TM. Gosciu, ktory wydalby na to zgode nastepnego dnia wylecialby za niegospodarnosc.
To, ze jakis mietek, ktory wszedl w TM ma swoja firme z kotlami i postanowil ja wrzucic to nic nie znaczy.
(27-01-2016 02:12)adik7276 napisał(a): Piramida finansowa to u nas w kraju już fenomen, wszystko co tylko powstanie jest od razu nazywane piramidą finansową i ten kto ciężko zapracował na sukces to od razu złodziej
Najlepsze jest to że równie dobre piramidą można by nazwać każdą prace nawet etatową. Wszystko ma strukture piramidalną ale ludzie tego nie rozróżniają.
MLM i inne badziewia to nie piramidy to po prostu badziewia. Gdyby jeden z drugim liderow MLM wzial sie na powaznie za swoj projekt to mialby pierdyliard razy tyle co w MLMach, to poprostu marnowanie potencjalu.
Piramida finansowa to calkowicie inna sprawa.
W polsce sie to tak glupio przyjelo mowic piramida, ale GWARANTUJE CI, ze TM jest niczym innym jak klasycznym schematem ponziego.
I tak owszem jestem wstanie stwierdzic, ze ZADNA duza firma nie kupilaby reklamy w TM. Gosciu, ktory wydalby na to zgode nastepnego dnia wylecialby za niegospodarnosc.
To, ze jakis mietek, ktory wszedl w TM ma swoja firme z kotlami i postanowil ja wrzucic to nic nie znaczy.
Chłopie ale ty bzdury piszesz. "MLM to badziewia" - widac ze nigdy nie miałeś styczności z MLM albo ci po prostu nie wyszło i teraz powielasz głupoty. Idz poszukaj informacji na temat MLM moze sie troche ogarniesz.
hahahahhaha taka tutaj jest dyskusja na tym forum. Mnóstwo ludzi ciężką pracą wyrabia sobie dochód pasywny na wiele lat, a ktoś nie ma o tym pojęcia i napisze że MLM to badziew
Na tym forum chyba na topie jest mówić o czymś o czym sie nie ma pojęcia
A czym wedlug was jest MLM? Przeciez to zwykle wciskanie jakiegos gowna (albo towarow nieodbiegających jakosciowo od innych podobnych na rynku) pod przykrywka elitarnosci i wyjatkowosci. "Przekonaj 100 osob, niech te osoby przekonaja 100 osob itd a zostaniesz diamentem". Pamietam, ze jak BB padalo to polscy 'liderzy' z forumlockerz zajeli sie wciskaniem jakichs fioletowych soczkow (monavie?) i takiego srodka co sie dosypywalo (dolewalo?) do paliwa by zmniejszyc spalanie (jakos tak). Oczywiscie, ze MLM nie ma takiego negatywnego wplywu jak wciaganie ludzi w piramidy... ale to nadal (przewaznie) wciskanie ludziom ciemnoty.
Napisalem swoje zdanie na temat MLMow i je uzasadnilem. Zgadzam sie, ze MLM to ciezka praca. Chociaz w wiekszosci polega na wciskaniu kitu. Uwazam, ze zyski plynace z niej sa nieproporcjonalne do wkladu.
Dlatego uwazam, ze MLM to strata potencjalu.
Ktos kto odnosi sukcesy w MLMach bez problemu poradzilby sobie dzialajac na wlasna reke.
Wy natomiast lecicie tekstami rodem z konwentow MLMowych czyli:
"Uwazasz, ze MLM to badziew dlatego, ze nic Ci w zyciu nie wyszlo i jestes nieudacznikiem"
Nic o mnie nie wiesz, a swiat to nie tylko MLM.
"Nie masz o tym pojecia wiec nazywasz to badziewiem"
Mam pojecie jak dzialaja MLM.
To nie temat o MLMach
-----------
W TM Ida wyplaty z 18.01. Ciekawe czy 6 anuluja wszystkie zalegle wyplaty i zmusza nas do wyplat na ten pseudo bank.
Czy to normalne, że gdy wczoraj dodałem Payzę do procesorów wypłat, to nadal nie jest ona widoczna na liście, gdy chcę zlecić wypłatę?
Glosy:
27-01-2016 14:03
rafi213
Uzależniony
Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja:
396 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.00
(27-01-2016 14:03)RejzoR napisał(a): Czy to normalne, że gdy wczoraj dodałem Payzę do procesorów wypłat, to nadal nie jest ona widoczna na liście, gdy chcę zlecić wypłatę?
Tak normalne ,aby Payza była widoczna na liście wypłat musisz z niej najpierw dokonac jakiegoś zakupu ,wystarczy cash linnks za 1$, łaczny koszt wynosi 1,66$ z prowizjami.