Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Ja cały czas w oczekiwaniu moje 11,40 z tego co pisałeś to pewnie jeszcze potrwa 3tygodnie akceptacja albo wszystko odrzucą i potem wypłata dwa miesiące. Troche mi sie to nie podoba.Tak długi czas oczekiwania.
(02-10-2012 07:41)sowa97 napisał(a): Ja cały czas w oczekiwaniu moje 11,40 z tego co pisałeś to pewnie jeszcze potrwa 3tygodnie akceptacja albo wszystko odrzucą i potem wypłata dwa miesiące. Troche mi sie to nie podoba.Tak długi czas oczekiwania.
oni odrzucaja zawsze przy podliczeniu rejestracji, jesli masz jakies srodki w oczekujacych to one na pewno sie zamienia na kase do wyplacenia
twisted napisałem na gg wczoraj albo i przedwczoraj i nie odpisujesz coś.
Co do freemmo, jest progres, bo wcześniejsze 1,80 jest możliwe do wypłaty :] zostało w oczekiwaniu 9zł+ także jak wleci, to wypłące i jak wypłacą to dalej tam będę działał.