Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
(25-09-2018 21:04)Pan Inwestor napisał(a): U mnie również to samo. Wydaje się mi, że coś mogą zmieniać w skrypcie. Jedna z czytelniczek bloga tak właśnie napisała: https://www.zarabianiewinternecie.pl/zar...comment-47
No na pewno tam duzo Polaków sie zrobiło i może im to przeszkadzać, aby do każdej ankiety większość Polaków była.
Ja w sumie nie miałam ankiet ze szczególnymi danymi o sobie, jedynie takie badania typu testy, naukowe itp
Dzisiaj za dużo ankiet nie miałam i zrobiłam:
ankieta z zymetrii 10pkt - stan konta 116pkt (11,60zł)
ankieta epanel 1,20zł - stan konta 20,60zł
2 ankiety globaltestmarket po 300pkt - stan konta 5332pkt
Dostałam się do 2 dniowej dyskusji o lokatach i kontach oszczędnościowych w bankosfera za 25zł, dzisiaj miałam już przedstawione zasady i post z przywitaniem, a od jutra 2 dni będzie ta dyskusja.
Z ankiet opinie.pl, smgkrc i i-say mnie odrzuciło, bo chciałam po kilku godzinach od przyjścia na email zrobić, a nie od razu i były już miejsca zajęte, a z prolific mam błąd i nie mogę zrobić ankiety która cały czas jest dostępna za 1,37 funta.
Dostałam dzisiaj 2 wypłaty na paypal
Z zamkniętego forum WV 8 euro
Oraz kolejną z prolific
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2018 21:54 przez 11natinka11.)
Glosy:
25-09-2018 21:42
Kryspin
Forumowy Maniak
Liczba postów: 1,748
Dołączył: Sep 2014
Reputacja:
458 Forum Gold: 1,893.71
Dzięki, że nas powiadomiłeś. Jest nam bardzo przykro z tego powodu. Ponieważ nasza pula uczestników bardzo się rozrosła w ciągu ostatnich miesięcy, badania bardzo szybko się rozwijają, a serwery są czasami wolniejsze niż zwykle. Obecnie badamy, co się stało. Próbujemy naprawić błąd JAK NAJSZYBCIEJ.
Najlepszy,
Kendra
miałem też dziwną ankietę od i-say na temat odnawialnej energii za 100 punktów na koniec miałem info że za ankietę dostaje dodatkowe 21 zł ale mogę te 833 punkty przekazać na właśnie coś związanego z energią zaznaczyłem że nie chce przekazywać punktów i co?
Ciężko pracujemy, aby poprawić twoje wrażenia
Wkrótce znów będziemy działać.
Sprawdź później
(26-09-2018 09:28)Kryspin napisał(a): ja dostałem odpowiedź od prolific
Dzięki, że nas powiadomiłeś. Jest nam bardzo przykro z tego powodu. Ponieważ nasza pula uczestników bardzo się rozrosła w ciągu ostatnich miesięcy, badania bardzo szybko się rozwijają, a serwery są czasami wolniejsze niż zwykle. Obecnie badamy, co się stało. Próbujemy naprawić błąd JAK NAJSZYBCIEJ.
Najlepszy,
Kendra
miałem też dziwną ankietę od i-say na temat odnawialnej energii za 100 punktów na koniec miałem info że za ankietę dostaje dodatkowe 21 zł ale mogę te 833 punkty przekazać na właśnie coś związanego z energią zaznaczyłem że nie chce przekazywać punktów i co?
Ciężko pracujemy, aby poprawić twoje wrażenia
Wkrótce znów będziemy działać.
Sprawdź później
ehh coraz bardziej irytuje mnie ta strona
Tez dostałam taka odpowiedź. To dobrze, że to ogólny błąd i dobrze rokuje przynajmniej na przyszłość, bo może będzie wiecej ankiet jak naprawią.
Mnie też irytuje i-say.
A dzisiaj w jednej ankiecie pomyliłam się z wiekiem przypadkowo i mnie odrzuciło, bo wpisałam zamiast 30 to 20 lat hehe
Glosy:
26-09-2018 10:03
11natinka11
Forumowy Maniak
Liczba postów: 1,649
Dołączył: Mar 2016
Reputacja:
420 Forum Gold: 0.01
3 ankiety studentswatch po 1pkt - stan konta 70pkt (35zł)
ankieta epanel 1,80zł - stan konta 22,40zł
ankieta demando 10 pkt - stan konta 80pkt (8zł)
4 ankiety clixsense za łącznie 3,28$ i będzie bonus 0,45$ - stan konta 41,96$
5 ankiet globis za łącznie 37pkt - stan konta 126pkt (12,60zł)
ankieta panel bo 45pkt - stan konta 480zł
Udział w 2 dniowej dyskusji o lokatach i kontach oszczędnościowych w bankosfera za 25żł
Tak dziś miałam z clixsense
Glosy:
26-09-2018 21:38
SonGoku920
Świeżak
Liczba postów: 36
Dołączył: Sep 2018
Reputacja:
2 Forum Gold: 0.00
Witam wymieniał ktoś z Państwa punkty na nagrodę Paypal poprzez The Panel Station.
Ja dzisiaj wymieniałem tam punkty na nagrodę Paypal 3000 punktów - 60 PLN lecz przy wymianie nie pytali o email od konta paypal ani o nic więcej. W ankietach profilowych ani ustawieniach nie ma nigdzie zakładki gdzie trzeba podać email od konta paypal . Także mam wątpliwości co do tej nagrody ale email od Paypal mam taki sam na jaki konto tam założyłem . Dostałem tylko taką wiadomość na email :
Drogi Czlonku/Czlonkini the Panel Station, Wymienilas / Wymieniles 3000 punktów ze swojego konta.
Wybrana forma wymiany punktów nastąpi w terminie 6 do 8 tygodni od dnia wymiany punktów i dokonana zostanie na adres poczty elektronicznej.
Z powazaniem,
The Panel Station
Prosimy o dodanie adresu obslugi klienta [email protected] do listy kontaktów, aby miec pewnosc, iz wszystkie ankiety i kupony upominkow zostana do Panstwa prawidlowo doreczone.
Glosy:
27-09-2018 14:41
ggusiaja
Uzależniony
Liczba postów: 1,283
Dołączył: Aug 2017
Reputacja:
620 Forum Gold: 1,650.00
(27-09-2018 14:41)SonGoku920 napisał(a): Witam wymieniał ktoś z Państwa punkty na nagrodę Paypal poprzez The Panel Station.
Ja dzisiaj wymieniałem tam punkty na nagrodę Paypal 3000 punktów - 60 PLN lecz przy wymianie nie pytali o email od konta paypal ani o nic więcej. W ankietach profilowych ani ustawieniach nie ma nigdzie zakładki gdzie trzeba podać email od konta paypal . Także mam wątpliwości co do tej nagrody ale email od Paypal mam taki sam na jaki konto tam założyłem . Dostałem tylko taką wiadomość na email :
Drogi Czlonku/Czlonkini the Panel Station, Wymienilas / Wymieniles 3000 punktów ze swojego konta.
Wybrana forma wymiany punktów nastąpi w terminie 6 do 8 tygodni od dnia wymiany punktów i dokonana zostanie na adres poczty elektronicznej.
Z powazaniem,
The Panel Station
Prosimy o dodanie adresu obslugi klienta [email protected] do listy kontaktów, aby miec pewnosc, iz wszystkie ankiety i kupony upominkow zostana do Panstwa prawidlowo doreczone.
Wyślą na mail podany przy rejestracji, tez tak miałam nagrode z tego co pamiętam dostałam w terminie który podali w wiadomości związanej z zamówieniem nagrody. Czyli trzeba czekać od 6 do 8 tyg.
Miłe zaskoczenie z Prolifica - uznali mi ankietę z Errorem.
Z kolei mniej miłe...przed chwilą robiłem krótką ankietę, która była nie miłosiernie przeciążona. Przy każdym pytaniu wywalało po kilka razy.
SPRAWDZONE STRONY ZAROBKOWE
>>>>>>>> SPRAWDŹ <<<<<<<<
Glosy:
27-09-2018 15:28
Patek
Banned
Liczba postów: 478
Dołączył: Aug 2018
Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 47.00
(27-09-2018 15:28)obey93 napisał(a): Miłe zaskoczenie z Prolifica - uznali mi ankietę z Errorem.
Z kolei mniej miłe...przed chwilą robiłem krótką ankietę, która była nie miłosiernie przeciążona. Przy każdym pytaniu wywalało po kilka razy.
miałem to samo i jej nie skończyłem, a teraz error 404. Napisałem do nich, ciekawe co odpiszą..
Glosy:
27-09-2018 15:37
11natinka11
Forumowy Maniak
Liczba postów: 1,649
Dołączył: Mar 2016
Reputacja:
420 Forum Gold: 0.01
A mnie w tym czasie nie było w domu, ale i tak dziś 2 ładne ankiety z prolific sie udało zrobić i jedną już zaliczyli.
W ogóle to mam chyba problem z przeglądarką, bo mi ostatnio na końcu wielu ankiet nie zalicza. Dziś znów z clixsense i jeszcze reaktor opinii i na opinie przerywało. Nie wiem czy to nie błąd mojej przeglądarki czy tak jak mi pisali z surveyo24, że jeden dostawca ankiet ma problemy z serwerem.