Gdybyś przed wysłaniem pieniędzy wpisał jego email/paypal w forumowej szukajce, to już by ci się czerwona lamka zaświeciła, ale z tym że maslanka był stażowym userem, to nie dziwi mnie zbytnio że nie pomyślałeś aby to sprawdzić, większość też by tego nie zrobiła.
Niepotrzebnie odpuściłeś wysłanie jako drugi - miałeś większy staż online, postów i reputacji, więc logicznie on również nie powinien mieć nic przeciwko temu aby to on wysłał pierwszy, gdyby dalej nie chciał to już byś miał podejrzenia i był ostrożniejszy. Ale najważniejszą rzeczą, którą nie wiem czy zrobiłeś, to sprawdzenie jego poprzednich transakcji na forum. Praktycznie zero. Jedyne co znalazłem to jakieś akcje w refbackach za grosze. Również brak jakichkolwiek screenów zarobków. A tu nagle wyskakuje z grubymi wymianami. To też ci powinno dawać do myślenia.
A te dwie opinie w jego temacie, to zapewne jego, IP ich postów pochodzą z Los Angeles i Toronto, więc zapewne im też zajumwał konta, aby sobie pozytywy wystawić.
Każdy kto czyta ten temat i ma słabe hasłeko, nieważne czy tutaj czy gdzie indziej - zmień je na mocniejsze z łaski swojej.
