Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
Zbieramy na ferię

Autor Wiadomość
Post: #1
Zbieramy na ferię
Sprawdź:
Witam, jestem nowy na tym forum, oraz chciałbym się podzielić z Wami moimi typami, które według mnie są słusznę, najpierw opowiem trochę o sobie.

Mam na imię Dawid, mam 18 lat, pochodzę z Rybnika, uczęszczam do szkoły górniczej. Moim zamiłowaniem jest moja kobieta, a hobby grafika komputerowa, oraz wgłębianie się w tematy zarabiania oraz siłownia. Lecz tutaj nie o tym.


W typowaniu jestem nowy, dlatego proszę się nie sugerować moimi typami, pochodzą one z znanych ogólno dostępnych źródeł, tzn. z forum oraz fanpage buchmakerskich, staram się łapać darmowe typy, starannie czytam analizy oraz według mnie słuszne typy wybieram i obstawiam, chce zacząć od niczego, więc zaczynam od 4 zł, którego ostro się trzymam, jeżeli nie wygram, będę musiał tutaj zarobić.

Kupon na 29.12.2015 :

Leicester - Manch. City - typ2 kurs1.85
Brighton - Ipswich - obie drużyny strzelą gola kurs 1.85
Astana - CSKA Moskwa - typ 2 kurs 1.75
Leixoes - Rio Ave - obie drużyny strzelą gola kurs 1.90
Porto - Maritimo typ 1 kurs 1.34
Fettner M. - Kot M. - kto lepszy ? typ 1 kurs 1.30

Kurs ogólny: 19.82
Zakładana wygrana: 34.88 zł
Wkład własny : 2zł

Typ bardzo ryzykowny, lecz liczę na szczęście. Trzymajcie kciuki Smile Będę czytał analizy, wieczorem zedytuje post i dodam typy na jutro. Jeżeli dziś przegram stawką będzie 2 zl, więc typy będe musiał dobrać ostrożnie, pozdrawiam!
Post: #2
RE: Zbieramy na ferię
Staraj się sam analizować mecze przede wszystkim obiektywnie oceniać nie sugerować sie kursami i faworytami na pierwszy rzut oka Wink
Powodzenia!
Glosy: Kolgent12 (+1)
Post: #3
RE: Zbieramy na ferię
Co do Leixoes polecam artykuł oraz lineup:

http://www.maisfutebol.iol.pt/taca-da-li...-o-leixoes

Rio Ave w okrojonym składzie.


Lineup:

http://www.leixoessc.pt/index.php?page=p...usupj953f6
Glosy: Mark1010 (+1), Kolgent12 (+1)
Post: #4
RE: Zbieramy na ferię
(29-12-2015 15:56)kiepasa napisał(a):  Co do Leixoes polecam artykuł oraz lineup:

http://www.maisfutebol.iol.pt/taca-da-li...-o-leixoes

Rio Ave w okrojonym składzie.


Lineup:

http://www.leixoessc.pt/index.php?page=p...usupj953f6

Gospodarze to znów drużyna z zaplecza, a goście z samej ekstraklasy.

Gospodarze w 5 ostatnich meczach u siebie strzelili bramkę (ogólnie w tym sezonie w 10 meczach na swoim boisku ustrzelili 16 goli, podczas gdy na wyjazdach w 12 meczach jedynie 6).
Goście w 5 ostatnich meczach na wyjeździe to samo - raz na wozie, raz pod wozem, ale zawsze z bramką strzeloną (14 bramek w 7 spotkaniach wyjazdowych, podczas gdy tylko 8 w 7 meczach u siebie!!).

Ogólnie rzecz biorąc szanse na BTS moim zdaniem oscylują w granicach 75%. Słabsza z założenia drużyna gra u siebie, jest bramkostrzelna na swoim boisku, z kolei goście to drużyna z górnej części tabeli wyższej klasy rozgrywkowej, zarówno bramkostrzelna, jak i bramkostratna .

Cytat:Staraj się sam analizować mecze przede wszystkim obiektywnie oceniać nie sugerować sie kursami i faworytami na pierwszy rzut oka Wink
Powodzenia!

Dziękuję za radę Smile


Jak narazie:

Astana : CSKA Moskwa 3:2 na moją niekorzyść
Post: #5
RE: Zbieramy na ferię
Tak co do BTS w Leixoes to uważam to za dobry typ.

Tyle, że grając taśmy ciężko coś ugrać, życzę powodzenia Smile
Post: #6
RE: Zbieramy na ferię
(29-12-2015 16:27)kiepasa napisał(a):  Tak co do BTS w Leixoes to uważam to za dobry typ.

Tyle, że grając taśmy ciężko coś ugrać, życzę powodzenia Smile

To jest to, no ale z bilansem 2zł muszę ryzykować, jak narazie kupon padł na pierwszym meczu...

Poczekamy do jutra i zobaczymy Smile
Post: #7
RE: Zbieramy na ferię
Tworzymy kupon na jutro tj. 30.12.2015 jeżeli znów przegrany będzie to ostatni.

Celuje tym razem w 5 spotkań jak narazie analizuje i zbieram..

Getafe - La Coruna typ obie drużyny strzelą kurs 1.90

Dlaczego ? Ponieważ obie drużyny w 10 ostatnich meczach ze sobą (czyli od 5 lat) tylko w jednym meczu, nie strzelili sobie wzajemnie gola. Drużyny przez 5 lat regularnie grają czyli z pełnym zapałem oraz nastawieniem na bramki.. Jeżeli ktoś jest niepewny tego typu może postawić druga drużyna strzeli gola po kursie 1.40, ponieważ La coruna jest bardzo bramkostrzelnym klubem, w ostatnich 10 spotkaniach tylko w jednym nie strzelili bramki, a Getafe w ostatnich 10 spotkaniach tylko w jednym nie straciło bramki...

Enppi Club - Ismaily SC obie druzyny strzelą po kursie 1.80

Obie drużyny bardzo bramkostrzelne ich średnia to kolejno 2.00 i 1.80, w bilansie granych ze sobą meczy górują remisy, więc mecz bedzie bardzo bramko strzelny i widowiskowy.


Rayo Vallecano - Atl. Madryt typ 2 kurs 1.57

Atletico w bardzo dobrej formie, ich passa to 9 meczów nieprzerwanie wygranych, oraz w bilansie head to head 7:1 więc mocny faworyt...

Emirates Ras Al-Khaimah - Al Ahli typ 2 kurs 1.35

P P P P P Ost. 5 spotkań Z P Z P Z

Oraz intuicja i mogę liczyć na farta, jeszcze jeden typ..



Całkowity kurs: 16.41 przy siedmiu meczach, trzymajcie kciuki, połowa analizowana a połowa wzięta z nikąd.
Post: #8
RE: Zbieramy na ferię
Ja zawsze jak gram na buku obstawiam głównie remisy. Prawdopodobieństwo że będzie remis (drużyny o podobnym kursie) + stosunkowo większy przelicznik, pozwalają zarobić więcej niż stawianie na zwycięstwa konkretnych drużyn.

To tylko moje przemyślenie ale wolę obstawić 3 mecze na remis i nawet jeśli wejdzie tylko jeden, to i tak jestem na plus - niż trafić jednego zwycięzce a dwóch pozostały wtopić i być pod kreską. Zawsze stawiam taką samą kwotę pieniędzy/BTC.

Oczywiście temat jak najbardziej obserwuję i trzymam kciuki Smile
Post: #9
RE: Zbieramy na ferię
Stawiasz te mecze co ja Wink Ten ostatni mi się nie podoba...
Post: #10
RE: Zbieramy na ferię
Albo źle patrze, albo coś jest nie tak bo widzę 4 mecze tylko.

Atletico dzisiaj masówka, ale z handi -0.75 też gram Smile
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: