Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Zarabianie na wykonywaniu zadań przez użytkowników
Sprawdź:
Witam, planuję stworzyć serwis w którym użytkownicy mogliby zdobywać punkty za wykonywanie zadań i wymieniać je na nagrody w grze, jednak poszukuję systemu, który pozwala użytkownikowi na wykonanie zadań bez wkładania w to pieniędzy, gdyż większość takich usług żąda zakupu czegoś, wysłania SMS etc. Czy istnieje jakiś program, który byłby w stanie sprostać moim oczekiwaniom?
Glosy:
27-05-2016 14:57
twardy
Zbanować Hybrida
Liczba postów: 5,725
Dołączył: Jan 2012
Reputacja:
2716 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 877.02
RE: Zarabianie na wykonywaniu zadań przez użytkowników
Wejdz sobie na
dogry.pl (to chyba najlepsza opcjap odgladniecia co oni maja)
kubigo.pl
zarabiacze.pl
mypay.pl
i popatrz jakie tam sa oferty/ankiety/gry.
Mozesz tez dawac punkty za lajki, ogladniecia filmow yt, klikanie w linki shorte/afdly etc -> popatrz na strony typu firegifts czy cos.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-05-2016 15:41 przez twardy.)
Glosy:
27-05-2016 15:40
makecash
Bywalec
Liczba postów: 441
Dołączył: Mar 2016
Reputacja:
167 Forum Gold: 223.99
RE: Zarabianie na wykonywaniu zadań przez użytkowników
(27-05-2016 16:03)MickeyHuntr napisał(a): Nie, chodzi mi o serwis. Jestem webmasterem wiem sam sobie go zbuduję, chodzi mi tylko o serwis, który będzie mi te oferty rzucać i płacić na konto.
Co to za belkot?
Sent from my D2303 using Tapatalk
Glosy:
27-05-2016 17:39
radek0389
Lojalny Forumowicz
Liczba postów: 2,623
Dołączył: Dec 2014
Reputacja:
1162 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 21.00
RE: Zarabianie na wykonywaniu zadań przez użytkowników
(27-05-2016 16:03)MickeyHuntr napisał(a): Nie, chodzi mi o serwis. Jestem webmasterem wiem sam sobie go zbuduję, chodzi mi tylko o serwis, który będzie mi te oferty rzucać i płacić na konto.
Źródłem kampanii są sieci afiliacyjne. Takie jak netaffiliation, tradetracker, zanox, tradedoubler posiadają API, dzięki którym po dodaniu do każdego linku reklamowego np. subID, jesteś w stanie zweryfikować, który z twoich użytkowników zrobił daną akcję. Kiedyś sprawdziłem jak działa serwis kubigo, w kampanii gdzie płacili za akcję 0,50 zł użytkownikom, ja miałem stawkę w sieci netaffiliation 11 zł.
Jest jedno "ale", na pewno trzeba taki serwis prowadzić z głową. Bo nie sądzę, aby reklamodawcy świadomie zlecali kampanię takim serwisom, gdzie zachęca się do zmiany IP i wykonanie kolejny raz tej samej kampanii, wg regulaminu sieci jest to fraud. Dlatego też najlepiej założyć konta w sieciach afiliacyjnych, zgłaszając strony tematyczne, bez żadnego zachęcania do wykonania akcji. Potem wykorzystać linki referencyjne z wykorzystaniem API, w naszym serwisie docelowym, z odpowiednim zamaskowaniem wartości referer. Potem dajesz swoim użytkownikom kilka procent z wartości leada w sieci i sam kosisz odpowiednią kasę. Z tym że userom płacisz po zgromadzeniu minimum do wypłaty a sam czekasz nawet miesiąc na walidację leadów w sieci, coś za coś. I trzeba się liczyć, że po walidacji część leadów zostanie odrzucona.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-05-2016 18:20 przez radek0389.)
RE: Zarabianie na wykonywaniu zadań przez użytkowników
(27-05-2016 18:18)radek0389 napisał(a):
(27-05-2016 16:03)MickeyHuntr napisał(a): Nie, chodzi mi o serwis. Jestem webmasterem wiem sam sobie go zbuduję, chodzi mi tylko o serwis, który będzie mi te oferty rzucać i płacić na konto.
Źródłem kampanii są sieci afiliacyjne. Takie jak netaffiliation, tradetracker, zanox, tradedoubler posiadają API, dzięki którym po dodaniu do każdego linku reklamowego np. subID, jesteś w stanie zweryfikować, który z twoich użytkowników zrobił daną akcję. Kiedyś sprawdziłem jak działa serwis kubigo, w kampanii gdzie płacili za akcję 0,50 zł użytkownikom, ja miałem stawkę w sieci netaffiliation 11 zł.
Jest jedno "ale", na pewno trzeba taki serwis prowadzić z głową. Bo nie sądzę, aby reklamodawcy świadomie zlecali kampanię takim serwisom, gdzie zachęca się do zmiany IP i wykonanie kolejny raz tej samej kampanii, wg regulaminu sieci jest to fraud. Dlatego też najlepiej założyć konta w sieciach afiliacyjnych, zgłaszając strony tematyczne, bez żadnego zachęcania do wykonania akcji. Potem wykorzystać linki referencyjne z wykorzystaniem API, w naszym serwisie docelowym, z odpowiednim zamaskowaniem wartości referer. Potem dajesz swoim użytkownikom kilka procent z wartości leada w sieci i sam kosisz odpowiednią kasę. Z tym że userom płacisz po zgromadzeniu minimum do wypłaty a sam czekasz nawet miesiąc na walidację leadów w sieci, coś za coś. I trzeba się liczyć, że po walidacji część leadów zostanie odrzucona.
No tylko znając życie są to właśnie te oferty, które mają wręcz znikomą konwersję ze względu na to, że użytkownik musi coś zakupić lub wydać pieniądze, a ja chcę zbudować serwis, który będzie opierać na tym, żeby użytkownicy nie musieli żadnych pieniążków w to wkładać, a jedynie czas i wysiłek.
Glosy:
27-05-2016 18:52
radek0389
Lojalny Forumowicz
Liczba postów: 2,623
Dołączył: Dec 2014
Reputacja:
1162 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 21.00