Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
Zarabianie na stronach i fanpejdżach ERO » W co najlepiej pójść? [potrzebna pomoc]

Autor Wiadomość
Post: #1
Smile Zarabianie na stronach i fanpejdżach ERO
Sprawdź:
Cześć!

Mam jedno pytanie, które połączone jest nierozerwalnie z moim problemem. Za chwilę wyjaśnię mój problem, jednak na początku zadam pytanie wprost:

Jak najlepiej zarabiać na stronce, fanpejdżu i innych social mediach w "branży" erotycznej?

Posiadam moje małe "imperium" (lubię je tak nazywać Xpokerface ), które składa się z jednego ogromnego fanpejdża z 53 tysiącami aktywnych użytkowników, jeden mniejszy fp (po polsku), blog jedynie z obrazkami, ale ciągle ma około 1000 wejść dziennie, no i do tego mniejszy twitter i instagram (do tego tumblr, google+, no i konto na youtube). Wszystko jest o jednej z tematyk erotycznych.

Mimo dużej ilości osób, które przewijają się przez moje stronki i fp, nadal moja monetyzacja tego wynosi całkowite zero. Nie mogę pozwolić, żeby tak się to marnowało, kiedy widzę w tym spory potencjał.

Dlatego chciałbym się również poradzić Was, jaki program partnerski lub cokolwiek innego (tutaj adsense raczej odpadnie ;]) byłoby najlepsze do zmonetyzowania tematyki erotycznej.

Liczę na pomoc i pozdrawiam Big Grin
Post: #2
RE: Zarabianie na stronach i fanpejdżach ERO
Skracanie linków, może jakieś subsms z tej branży(live chat albo coś podobnego)
Ewentualnie możesz sprzedawać reklamy na tym fp, jeżeli ten "duży" jest aktywny to na pewno znajdzie się ktoś kto zapłaci Ci za reklamę Wink

Ripos, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2012.
Post: #3
RE: Zarabianie na stronach i fanpejdżach ERO
Dzięki za odpowiedź.
Jasne, mogę zareklamować fanpejdże, próbowałem kilka razy i efekty były całkiem porządne.
Post: #4
RE: Zarabianie na stronach i fanpejdżach ERO
Na bloga wrzuciłbym baner z ofertą jakiegoś programu sub-sms (eforsa ma w swojej ofercie cuś co się nazywa DoktorPenis, program wprost stworzony pod twoją grupę docelową Big Grin ), na fp co kilka postów też mógłby się link przewinąć z jakimś mocnym opisem "UWAGA, SZOKUJĄCE ODKRYCIE NAUKOWCÓW <blablabla powiększ ptaszka>"
Albo jakiś program partnerski pod ten target, np taki znalazłem http://www.feromony.pl/program-partnerski, przy takim ruchu na bank coś wpadnie
Post: #5
RE: Zarabianie na stronach i fanpejdżach ERO
Hej hypocrisy, czyli proponujesz mi głównie sub-sms? I mogę też zarobić na ludziach z zagranicy?
Post: #6
RE: Zarabianie na stronach i fanpejdżach ERO
Na FP, polecam Premium SMS z platnymi paczkami zdjec za rozsadna cene.
(programy pobieranie)
Na subach zarobisz, ale robiac ludzi s ciula szybko ich zniechecisz.

Na strone probowales moze popads.net?
(reklamy typu popup)

Bardzo dobre stawki.

Link:
https://www.popads.net/
Ewentualnie Ref:
https://www.popads.net/users/refer/653217

Pozdrawiam

rcielak, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
Post: #7
RE: Zarabianie na stronach i fanpejdżach ERO
Płatne paczki za sms? Ile można na tym realnie zarobić? Chętnie zarejestruję sie z reflinka, tylko czy te reklamy beda tematyczne? I ile rzeczywiscie można na tym zarobic?
Post: #8
RE: Zarabianie na stronach i fanpejdżach ERO
Jeżeli masz ruch międzynarodowy to polecam
http://www.crakrevenue.com/
Oni wyświelają na Twojej stronie jakąś zawartość (np reklamy lasek z kamerek) i za rejestrację jednego gościa na takiej stronce masz płacone fajną forsę. Trudno się tam dostać, ale warto uderzać, gdyby Ci odmowili daj znać
Post: #9
RE: Zarabianie na stronach i fanpejdżach ERO
Co do Popads, Stawki zalezne od krajow
(Od 1$ do kilku $ za 1000UU) to sa reklamy typu, ze po kliknieciu na stronie otwiera sie kolejna strona w tle. Reklamy tego typu na stronach z serialami daja rade na erotyce nie testowalem, ale powinno tez byc ok. W koncu "klient" podobnie zdeterminowany.

Nie sprobujesz to sie nie dowiesz jak to u Ciebie sie sprawdzi.

Co do paczek z fotkami to realnie Ci nie powiem ile zarobisz jak nie przetestujesz to sie nie dowiesz.

Ps. Twoje FP sa pod polske?

rcielak, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
Post: #10
RE: Zarabianie na stronach i fanpejdżach ERO
Nie, nie są ta polskie strony
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mentoring Get Pat 2.0Pod ero czy ktoś korzysta ? wolf25ss 0 730 30-09-2023 20:34
Ostatni post: wolf25ss
  Pomysł na monetyzację ero FP z +10k likówobserwujących aplolderek 1 2,852 28-05-2020 18:56
Ostatni post: cezar78
  Pytanie związane z ero luk19905 3 2,557 01-11-2019 17:00
Ostatni post: Mailowiec
  Szukam cpc tematyka ero luk19905 1 2,713 17-08-2019 22:29
Ostatni post: Dante_/
  Ogromny potencjał na ERO zarabianie $ sawincjusz 7 3,402 29-05-2019 16:00
Ostatni post: cezar78

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: