(14-07-2012 12:26)shino napisał(a): Bardzo długo czekałem na tą walkę. Chisora pokazał klasę w walce z jednym z braci Klitschko, walczył do końca lecz przegrał. Dzisiaj według bukmacherów Haye jest zdecydowanym faworytem ale według mnie obaj mają dużą szanse na wygranie pojedynku. Galę można oglądać na polsacie, rozpoczęcie o 18:00.
To tyle ode mnie. Za godzinę wyjeżdżam, Nowe typy dopiero w poniedziałek lub jutro jak znajdę jakiegos hot-spota.
'Del Boy' nie wygra raczej tego punkty, bo w Anglii to jednak 'Hayemaker' jest goretszym towarem do sprzedania, ma popracie telewizji, przymierzany jest do Witalija Kliczki... Jak siedzisz w boksie to pewnie jestes zorientowany jakie jaja sie wyprawiaja

chodzi mi o werdykty walk, wyniki walk sa DRUKOWANE, sedziowie potrafia dac zwyciestwo bokserowi, ktory ewidentnie zebral lanie w walce - wszystko to biznes, pieniazki i gra promotorow... Wygrywac musi ten, na ktorym da sie zarobic, ktory sie sprzeda. Wracajac do tematu - Chisora jest zbanowany w brytyjskiej komisji bokserskiej (dzisiejsza walka odbedzie sie na luksemburskich papierach). Bracia Kliczko mowili ze Chisora nie dostanie juz od nich oferty walki - jest przegrany, starszy z braci twierdzi, ze wygral z Chisora wszystkie rundy. Zgadzam sie z Toba, co do tego, ze Chisora jest bitnym bokserem, po porazce z drewnianym Tysonem Furym, pokazal, ze ma jaja jak arbuzy, (wygral walke z 'Nordic Nightmare' Robertem Heleniusem - niestety sedziowie go oszukali...) a Witalijowi dal dobra walke, nikt starszemu z braci nie postawil takiego oporu w ostatnim czasie (chyba dopiero Lennox Lewis w 2003 r.

) Chisora jest moim ulubionym bokserem wagi ciezkiej, oczywiscie nie liczac Polakow - Tomka Adamka, czy Mariusza Wacha... Licze ze Dereck wniesie jeszcze troche swiezosci do tej jakze slabo obsadzonej na dzien dzisiejszy krolewskiej kategorii bokserskiej... Co do werdyktu - nie jestem pewien
