Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Świdwiczanka Świdnik - Chełmianka Chełm
Chełmianka powyżej 1,5 bramki @1,43
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Star Starachowice
1 @1,67
ako: 2,38
stawka: 25j
superbet
Świdnia ostatnia w tabeli, jeszcze bez zwycięstwa i nie zanosi się na niespodziankę z Chełmianką.
Gospo na 6 meczów, w 5 tracili minimum 2 bramki.
Chełmianka natomiast na 6 spotkań, aż 5 zdobywała minimum 2 bramki.
Na tą chwilę kurs na 1,5 bramki gości jest troszkę wyższy niż na zwycięstwo, więc biorę to.
KSZO lider, 5 wygranych i remis. Są w gazie i wygrali na wyjeździe z równie bardzo mocną Avią.
Star na pewno im się nie położy i będzie to trudny mecz, jednak podobnie jak Świdnia prawie w każdym meczu traci po 2 bramki lub więcej.
Osobiście daje gospodarzom jakieś 80% szans na wygraną, więc kurs miodzio.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2025 20:26 przez zon.)
Glosy:
02-09-2025 11:06
Ania Forumowy Maniak
Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712 Poziom ostrzezen: 0% Forum Gold: 215.61[Dotacja]
Warto sprawdzić:
zon
Uzależniony
Liczba postów: 1,186
Dołączył: May 2011
Reputacja:
837 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 15.00
Nie wiem czy już się nie pytałem, bo ten temat ogromny jest ale, myślałeś może kiedyś nad grą progresją? Np 3/4 mecze na +1,5 bramki. Ja zacząłem ostatnio od 5zł -> 15 -> -30 > 60 i aktualnie rozbiłem to na dwa kupony i czekam na 120zł. Zarobek nie jest ogromny, ale efekt jest i zrobić coś z niczego można
Glosy:
05-09-2025 10:48
zon
Uzależniony
Liczba postów: 1,186
Dołączył: May 2011
Reputacja:
837 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 15.00
(05-09-2025 10:48)Zaperr44 napisał(a): Nie wiem czy już się nie pytałem, bo ten temat ogromny jest ale, myślałeś może kiedyś nad grą progresją? Np 3/4 mecze na +1,5 bramki. Ja zacząłem ostatnio od 5zł -> 15 -> -30 > 60 i aktualnie rozbiłem to na dwa kupony i czekam na 120zł. Zarobek nie jest ogromny, ale efekt jest i zrobić coś z niczego można
Myślałem nad progresja od 10 zł do 10k, ale dubelki i niekoniecznie +1,5 bramki tylko większa różnorodność zakładów, np. Tak jak w poprzednim poście czyste 2, over bramek jednej drużyny czy over 2,5
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2025 11:09 przez zon.)
Glosy:
05-09-2025 11:08
zon
Uzależniony
Liczba postów: 1,186
Dołączył: May 2011
Reputacja:
837 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 15.00
Coś tam rozpisuje sobie pod kątem łamaków w tym miesiącu, tak to na tą chwilę wygląda.
Nie każdy oczywiście zagram. Wszystkie ** i część *** są do obserwacji i ewentualnej kontry w przerwie meczu.
Prawdopodobnie, w miarę możliwości o ile będą takie zakłady, to będę starał się grać częściej "1.gol/koniec meczu", niż"1 połowa/koniec meczu".
Jutrzejsze *** pograne.
Pierwsza drużyna łamała wrzesień 2024, 2023 i 2022, druga 2023.
Wspólnie rozegranych 5 meczów, w tym 1 łamak i 1 wfb
Glosy:
05-09-2025 12:34
Casper
Aktywny
Liczba postów: 217
Dołączył: Feb 2016
Reputacja:
71 Forum Gold: 59.00
Mam na czarno zakryte, bo nie zdajesz sobie sprawy ile czasu temu poświęciłem i po prostu nie chcę komuś udostępnić cały miesiąc tak po prostu od strzała jednym postem. Wrzucam to bardziej w formie ciekawostki, może ktoś się tym zainteresuje, dokładnie tak samo ja się zainteresowałem ponad 10 lat temu.
Na ponad 80 stron tematu nie przypominam sobie, żeby ktoś mi zarzucił znajdowanie byle jakiego łamaka i wmawianie, że to ten.
Wróć sobie do poprzedniej strony, tam napisałem na kogo polowałem mimo że nie weszło. Napisałem także o łamaku, którego nie zagrałem a warto tą drużynę obserwować w przyszłym roku.
Nie sprzedaję tych swoich łamaków, bo przecież finalnie nie wiem jaki będzie końcowy wynik.
Mogę sprzedać ewentualnie bazę drużyn, które na podstawie moich obserwacji i moich notatek mają duży potencjał na łamanie w tym miesiącu.
Glosy:
06-09-2025 13:08
Casper
Aktywny
Liczba postów: 217
Dołączył: Feb 2016
Reputacja:
71 Forum Gold: 59.00
No to nie zachęcasz do obserwowania tych Twoich ht/ft bo screeny po meczu, to mogę obejrzeć na stronie zwiazanejn z bukmacherka, a i jakieś smaczki sie trafia bez czarnego koloru przed meczem. Miłego.